Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Neymar gdzie się niby wybiera? XD
2
@LionelM95 OMG st0pkarz xD
Gratulacje :D
11
@ArterkHD Gdzie Ci się tak spieszy? Podziwiam takich jak Ty, tak samo jak tych którzy zamiast wykorzystać urlop i pożyć jak człowiek wola żeby im zapłacili za te kilka dni xD
1
@Albrecht Hahaha, zaraz Macio Cię wyjaśni koleżko
1
Niestety Dasha taka jak inne :x
https://zapodaj.net/images/a55cdd794acf7.jpg
2
@Kondziubarca Geniusz jeśli chodzi o ostatnie podania
2
@Gaz Nazario z rozwalonym kolanem poprowadził Brazylię do MŚ
3
@Faro Mi się nigdy od Xiaomi nie zepsuł xD
3
@Rl9k1nG Ale mrozi
3
@Bykunn Bo tak nakazuje obyczaj
0
@Sysia11 Obstawiaj, masz 2.3 na Ferrariego, a przed czasem 2.9 :)
4
@Salchent Daje na odwrót i w końcu wygram
1
@takisobiektos Antypatriota, niech już do Polski nie wraca
2
@MesQueUnClub96 Prześladowanie Polaków za granicą to już codzienność
0
@MesQueUnClub96 15 minut odśnieżałem samochód, już mi się ten śnieg nie pdooba
10
@marcin62 Tam brutalne kopnięcie od razu, ledwo go zahaczył, a fawelarz przyaktorzył
0
@Janas11224 Filipek to ten z Milicza karzełek, co chodził zgarbiony i każdy go cisnął, więc zaczął na chacie 24/7h pisać pisanki żeby za szkołą odreagowywać? Niezłą polewkę z niego miały dziewuchy
4
@Emhyr Przecież tu coś napiszesz dla beki, co widać na kilometr, a niektórzy spoceni jak na maturze Ci odpisują xD
5
@Rust_Cohle Ostatnio jak byłem w Biedronce w innym mieście ciągle coś pikało i wydawało komunikaty, w ciągu 5 minut stania przy tym prawie oszalałem, zastanawiam się jak trzeba mieć bardzo silna psychikę żeby pracować w takiej pracy, w dodatku kiedy co chwilę ma się do czynienia z klientami debilami
6
@Barwindg Gdyby nie kasy samoobsługowe to... to już dawno bym nie żył
7
Coś w tym jest xD
https://static.fangol.pl/content/f/1/5/f1535346f57c9ff75d52eb863782be27-598.jpg
2
Złota piłka kapitalny gol
1
Haha co oni pierdziela xD
9
Typowy Real, gol po roznym ktorego nie powinno byc xD
7
@kondzix2115 Jeśli zgwałcił, to nawet gorzej
0
@MesQueUnClub96 Lazio 4 drużyna jeśli chodzi o ofensywe w lidze defensywna xD Przypomnę, że rozwalili Milan 4:0, który miał dojechać Napoli w lidze. Weź już utkaj
1
Asensio złota piłka xD
0
@dziaraka Okej dzięki za informacje :D
0
@dziaraka w płycie 4, wentylatory 3 i 2, ale już dobra zmieniłem ten manual na cichy i działają normalnie xd
0
Potrzebny informatyk, albo ktoś kto się zna na kompach. Dokupiłem dzisiaj drugi wentylator i przejściówkę żeby go podpiąć, dopiero zauważyłem dzisiaj, że wentylatory się załączają, ale tylko przy starcie komputera i po chwili gasną, nieważne ile stopni ma procek w czasie pracy i karta, to i tak się nie wyłączają.
Może coś źle mam ustawione w Biosie?
https://zapodaj.net/images/d53ead1e069fa.jpg