0

@Encore Neymar gdzie się niby wybiera? XD

2

@LionelM95 OMG st0pkarz xD
Gratulacje :D

11

@ArterkHD Gdzie Ci się tak spieszy? Podziwiam takich jak Ty, tak samo jak tych którzy zamiast wykorzystać urlop i pożyć jak człowiek wola żeby im zapłacili za te kilka dni xD

1

@Albrecht Hahaha, zaraz Macio Cię wyjaśni koleżko

1

Niestety Dasha taka jak inne :x
https://zapodaj.net/images/a55cdd794acf7.jpg

2

@Kondziubarca Geniusz jeśli chodzi o ostatnie podania

2

@Gaz Nazario z rozwalonym kolanem poprowadził Brazylię do MŚ

3

@Faro Mi się nigdy od Xiaomi nie zepsuł xD

3

@Rl9k1nG Ale mrozi

3

@Bykunn Bo tak nakazuje obyczaj

0

@Sysia11 Obstawiaj, masz 2.3 na Ferrariego, a przed czasem 2.9 :)

4

@Salchent Daje na odwrót i w końcu wygram

1

@takisobiektos Antypatriota, niech już do Polski nie wraca

2

@MesQueUnClub96 Prześladowanie Polaków za granicą to już codzienność

0

@MesQueUnClub96 15 minut odśnieżałem samochód, już mi się ten śnieg nie pdooba

10

@marcin62 Tam brutalne kopnięcie od razu, ledwo go zahaczył, a fawelarz przyaktorzył

0

@Janas11224 Filipek to ten z Milicza karzełek, co chodził zgarbiony i każdy go cisnął, więc zaczął na chacie 24/7h pisać pisanki żeby za szkołą odreagowywać? Niezłą polewkę z niego miały dziewuchy

4

@Emhyr Przecież tu coś napiszesz dla beki, co widać na kilometr, a niektórzy spoceni jak na maturze Ci odpisują xD

5

@Rust_Cohle Ostatnio jak byłem w Biedronce w innym mieście ciągle coś pikało i wydawało komunikaty, w ciągu 5 minut stania przy tym prawie oszalałem, zastanawiam się jak trzeba mieć bardzo silna psychikę żeby pracować w takiej pracy, w dodatku kiedy co chwilę ma się do czynienia z klientami debilami

6

@Barwindg Gdyby nie kasy samoobsługowe to... to już dawno bym nie żył

2

Złota piłka kapitalny gol

1

Haha co oni pierdziela xD

9

Typowy Real, gol po roznym ktorego nie powinno byc xD

7

@kondzix2115 Jeśli zgwałcił, to nawet gorzej

0

@MesQueUnClub96 Lazio 4 drużyna jeśli chodzi o ofensywe w lidze defensywna xD Przypomnę, że rozwalili Milan 4:0, który miał dojechać Napoli w lidze. Weź już utkaj

1

Asensio złota piłka xD

0

@dziaraka Okej dzięki za informacje :D

0

@dziaraka w płycie 4, wentylatory 3 i 2, ale już dobra zmieniłem ten manual na cichy i działają normalnie xd

0

Potrzebny informatyk, albo ktoś kto się zna na kompach. Dokupiłem dzisiaj drugi wentylator i przejściówkę żeby go podpiąć, dopiero zauważyłem dzisiaj, że wentylatory się załączają, ale tylko przy starcie komputera i po chwili gasną, nieważne ile stopni ma procek w czasie pracy i karta, to i tak się nie wyłączają.
Może coś źle mam ustawione w Biosie?
https://zapodaj.net/images/d53ead1e069fa.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?