Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Czy ja wiem, nie miał złego początku sezonu przez pierwszych 10 meczy
1
@Dosq Guardioli zaczyna odpier.. chyba, jakiegoś młokosa rzuca do pierwszego składu z SO robi LO, ten młokos gdzieś biega w środku i w sumie niczym się nie wyróżnia, bo na palcach jednej ręki ten Lewis gra do przodu jak się zapedzi do przodu
0
@Bartas7VeB Dla mnie to jest niesamowite, przecież na początku sezonu grał dobrze, nagle po mundialu gość traci miejsce w 1 składzie i się go pozbywają xD
0
@agaFCB Ty przestań obrażać członka Mobbyn
7
@Deviler Totalna cebula, jeszcze g-shocka do tego i nie ma większego wyznacznika braku gustu. Te ubrania wyglądają wieśniacko, jakość słaba i nie są tanie nawet
2
Nastolatkowie płaczą i przestają wierzyć w miłość jak ich youtuberzy/influencerzy nagrywają odcinek, że zrywają ze sobą, a ja płaczę, kiedy słyszę z ust Nicola Zalewskiego soczyste "zamknij pi**ę"
9
Miło się to ogląda @Rust_Cohle
0
@Sisitoro Psycholog i suplementy diety
15
@RomanHoffer Brzmisz jak Janusz z długim nochalem xD Jeszcze ta wstawka z ekologia xD
3
Oj wieku będzie ze złamanym sercem, szczególnie @BorzyKrzys
https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2023/01/leosia-chlopak.jpg
Płacze xD
https://zapodaj.net/images/0c0e8357af3f6.jpg
4
@Hubsao Po co więcej
5
@Esteban_ Z pierogiem w ręku
0
@BorzyKrzys Haha, eksperci podłapali temat, Boras z przekazem:
1
@against_modern_football Obejrzyj wszystkie mecze Ziela z Napoli z tego sezonu, nawet sprzed 2 lat to sam sobie odpowiesz
2
@Deviler O to chodzi chyba :D
0
@Rl9k1nG A że z nami po chwili byłoby to samo, to inna kwestia
0
@cules100pro Teraz będziesz wyliczał mecze z jakimś Realem sprzed kilku lat w 1/8?
W tym roku w najtrudniejszej grupie się bawił na boisku, ale po co o tym wspominać
2
@takisobiektos Nie powiedział nigdy nikt xD
0
@cules100pro Ty to tak jak w przypadku większości piłkarzy, normalne że jak taki gość jak Zieliński w meczu nie ma piłki to znika
0
@Rl9k1nG Typowe gadanie starego odklejeńca
4
Razy wygrali i im starczy, pora wracać do bicia się o LE
1
@bari_94 28 lat, forma życiowa, ponad 300 meczy w Napoli i w tym roku scudetto po 21 latach hegemonii trójki w serie A i duża w tym zasługa Ziela, bawi takie gadanie z tym talentem, szczególnie że kreatywnością zjada cała pomoc Barcelony xD
1
@pt9 Czemu Ziela obrażasz, jak to fajny elegancki chlopak jest? Skład Mobbyn się Tobą zainteresuje
6
Następny jesteś
0
Niedzielna choroba, polecam na netflixie, jeden ze smutniejszych filmów jakie widziałem
23
@hurek12 No i co z tego, każdy się z ziomkami po przeciwnych stronach na boisko wyzywał, a potem się piło picie z jednej butli
2
@Szmulek Krótko z gówniarzem xD
10
Niezłe gówno ta La liga xD
1
Cudowne meczycho, ile ten mecz kosztował jednych i drugich! Napoli z Roma i 13 punktów przewagi, oni tego już nie wypuszcza z rąk przy takiej nieregularności reszty stawki.
4
@bebeto77 Przecież to było oczywiste, że on po mundialu z Neymarem wakajki, w trąbę od Bayernu i siema