Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Gadałem z laska, która robiła w macu i odechciało mi się jeść xD Rzeczy, które są rzadko kupowane można dostać przeterminowane (bo przecież nie może się nic zmarnować), olej najtańszy w 5 litrowych baniakach xD Jedynie wrapa sobie kupię raz na jakiś czas
9
@draxidox Vegeta na studniówce swojej dupki będzie tak wywijał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kidd W końcu ktoś się zna na piłce
1
@DaPidejpi
1. Wenger
2. Ferguson
3. Guardiola
4. Mourinho
5. Ancelotti
6. Zidane
7. Klopp
8. Allegri
9. Simeone
10. Enrique
2
@Kessie Goście zastanawiają się kto głazy dziesiątki tysięcy lat temu układał xD
0
@DaPidejpi Łeb mnie boli na samą myśl o tej stronie
0
@DaPidejpi Musisz karteczkę wywiesić z napisem "wstęp wzbroniony dla kibiców Realu "
8
@MesQueUnClub96 Lewus się skończył
1
@mrboom Mi się nie udaje czasami, ostatnio śpię tak mało w nocy, że rano potrafię nawet nie zareagować na budzik xD
3
I cyk zawał serca w wieku 30 lat
https://zapodaj.net/809c022bedc1d.jpg.html
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/002/314/057/5a8.png
0
@gumaz Nie ulepszałbym zatrutego na +9 bodziem
0
I elegancko pora na cs'a, co będzie 120 min biegał
2
E no porobił ten Brazol alimenciarz
1
@KlonaZepan karne od razu
2
Po co w takich rozgrywkach jakieś dogrywki, nuda
8
Biały pies to nawet rodzinę wykarmi
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/r2viuIeqSEy36DlwqLg8B8EBJFJQVy2r.mp4
1
@HighestInTheRoom Zależy kto jaki ma gust, mi Travis nie siedzi zbytnio, może z trzech numerów mi się dobrze słucha od niego
2
@BorzyKrzys Jeszcze okaże się, że Sampdoria wygra ligę z 20 punktami
1
Ale ten bit jest pokrwiony
2
@GeneralXavi Opalarka przejedź po bokach xD
2
@BorzyKrzys Daszki też dzisiaj jeszcze nie było, wypadałoby coś wrzucić :)
2
@michalm21 Haj, nie
0
No niestety tak jak się spodziewałem Białorusinka forma życia
5
@paweldunajecfcb No fajna niunia, dobry wybór Panie Pique
1
@KlonaZepan No i dlatego, że nie da się czasami grać tego co się chce, szczególnie jak się gra przeciwko Sabalance, która sadzi mocne uderzenia, ekspercie
0
@takisobiektos No niestety ma formę potężna na tej imprezie i tak Magdzie dobrze idzie
0
@KlonaZepan Dlatego ona jest w półfinale AO, a Ty nigdy rakiety nie trzymałeś w ręku
0
Haha, jak pali Jana, bo wie że już się nie zmieści do bagażnika xD
https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2023/01/b1.jpg
0
@Szklaner Tak.