1

@hayek Gadałem z laska, która robiła w macu i odechciało mi się jeść xD Rzeczy, które są rzadko kupowane można dostać przeterminowane (bo przecież nie może się nic zmarnować), olej najtańszy w 5 litrowych baniakach xD Jedynie wrapa sobie kupię raz na jakiś czas

9

@draxidox Vegeta na studniówce swojej dupki będzie tak wywijał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kidd W końcu ktoś się zna na piłce

1

@DaPidejpi
1. Wenger
2. Ferguson
3. Guardiola
4. Mourinho
5. Ancelotti
6. Zidane
7. Klopp
8. Allegri
9. Simeone
10. Enrique

2

@Kessie Goście zastanawiają się kto głazy dziesiątki tysięcy lat temu układał xD

0

@DaPidejpi Łeb mnie boli na samą myśl o tej stronie

0

@DaPidejpi Musisz karteczkę wywiesić z napisem "wstęp wzbroniony dla kibiców Realu "

8

@MesQueUnClub96 Lewus się skończył

1

@mrboom Mi się nie udaje czasami, ostatnio śpię tak mało w nocy, że rano potrafię nawet nie zareagować na budzik xD

0

@gumaz Nie ulepszałbym zatrutego na +9 bodziem

0

I elegancko pora na cs'a, co będzie 120 min biegał

2

E no porobił ten Brazol alimenciarz

1

@KlonaZepan karne od razu

2

Po co w takich rozgrywkach jakieś dogrywki, nuda

8

1

@HighestInTheRoom Zależy kto jaki ma gust, mi Travis nie siedzi zbytnio, może z trzech numerów mi się dobrze słucha od niego

2

@BorzyKrzys Jeszcze okaże się, że Sampdoria wygra ligę z 20 punktami

1

Ale ten bit jest pokrwiony

2

@GeneralXavi Opalarka przejedź po bokach xD

2

@BorzyKrzys Daszki też dzisiaj jeszcze nie było, wypadałoby coś wrzucić :)

2

@michalm21 Haj, nie

0

No niestety tak jak się spodziewałem Białorusinka forma życia

5

@paweldunajecfcb No fajna niunia, dobry wybór Panie Pique

1

@KlonaZepan No i dlatego, że nie da się czasami grać tego co się chce, szczególnie jak się gra przeciwko Sabalance, która sadzi mocne uderzenia, ekspercie

0

@takisobiektos No niestety ma formę potężna na tej imprezie i tak Magdzie dobrze idzie

0

@KlonaZepan Dlatego ona jest w półfinale AO, a Ty nigdy rakiety nie trzymałeś w ręku

0

Haha, jak pali Jana, bo wie że już się nie zmieści do bagażnika xD
https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2023/01/b1.jpg

0

@Szklaner Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?