0

@!34RC3!_0N4 No racja, tamten ma Romero

1

@kubix05 Pamiętam jak byłem mały z 24/25 lata temu i takie żelazko na lenteks zrzuciłem, piękna dziura po nim była xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Destroyer_of_Worlds No co to za okrycie xDD Po prostu piękna akcja

0

@Gaz I z morderca Alonso, z którym przedłużymy kontrakt, hehe. Dawaj Leo fajnie będzie

15

Guardiola? Nie, to paka Mourinho, który potrafi tylko grać defensywnie i brzydko
https://x.com/TheSpecialOneEP/status/1617433522138124289

2

Coraz bardziej się cieszę, ze skoków nie oglądam xD
https://x.com/kapisevicius/status/1616914923614883840

4

@P33ck Niesamowity dla mnie czas, może w końcu to ten sezon jak niegdyś Liverpoolu xD

1

@ranger3120 W Arsenalu trzeba zapier.., marketingowo top, piłkarsko już bym go nie chciał

2

@PatrykBarca Arsenal już go nie potrzebuje

2

Genialne zastępstwo Jesusa, Brazol będzie musiał się postarać żeby wrócić do 1 składu


4

@Sawik_10 Wiesz ile wtedy w piłce warte były pieniądze, a ile są teraz?
Sam Pepe na SO był lepszy od wszystkich naszych obrońców razem wziętych

1

@4drian0 Pewnie niższy niż na coca coli na której starosta nawet był xD

0

@MesQueUnClub96 Kiedy ferie?

1

@draxidox jaki poziom sportowy taka ceremonia

1

@mientusek1407 Moja sympatia

2

@Antimadridista_WR Wejdź na jej vlogi na YT, często nagrywa z łazienki po kąpieli, albo przed robieniem makijażu, wygląda praktycznie tak samo

1

@Transu96 Nawet wskazuje na Ciebie


1

@Transu96 Na niczym niestety, ale wciąż mam nadzieję

5

Najsłodsza


1

@Chaoss Powinien za 10 innych ról dostać, a dostał akurat za Zjawę xX

5

Fernando Santos jeden z największych betonów jacy mogą trenować kadrę, jedyny sposób w jaki można ten wybór skomentować "xD"

31

@Kondziubarca Jeszcze to on się schylił przy wolnym Porto po którym padł gol xD

0

@Transu96 Raczej w takim klubie/barze na świadków bierze się postronne osoby, ale mogę się mylić. Jedyna opcja to taka, że Alves faktycznie za zgodą tej laski się z nią zabawiał w kiblu, a kręci żeby nie stracić swojej żony jeśli wyjawi całą prawdę, a ta laska po wszystkim z kibla po prostu teraz próbuje wyciągnąć hajs, bardziej jednak uważam że mu prąd odcięło

0

@Transu96 Tych o które jest oskarżony i przez które gnije w areszcie, i ktore zgadzają sie z zeznaniami świadków.

0

@Mario96w Pisze to z perspektywy jej wyglądu oczywiście i po zdjęciach jakie z nią wrzuca, chyba że go zmusza trzymając pistolet przy głowie żeby zamieszczał zdjęcia i wpisy pod nimi :)

0

@Cvzx Gość iQ nie powiem czego, mieć super żonę i wszystko czego dusza zapragnie, a dopuszcza się takich czynów, odpychający typ

2

Co mi się podoba w Arsenalu? Nawet jeśli świetnie grają kombinacyjnie, jest wymienność pozycji, opcje do grania za każdym razem kiedy zawodnik ma piłkę i mimo możliwość wejścia do bramki z piłką taki Partey, Odegard, Saka, czy Xhaka śmiało próbują strzałów z dystansu z dużym powodzeniem. Arteta dba o każdy, a to jak żyje przy linii autowej jest piękne do ogladania, kilka razy myślałem wczoraj, że sam wybiegnie na boisko i poklepie z chłopakami :D No i dobrze, że Partey jest zdrowy i nie gnije w więzieniu xD

2

@michal26 Mogłeś to napisać w gorącej dyskusji, a nie osobny temat zakładać xD

1

@Kidd Everton z Southampton i Wolves muszą spaść, to jest gra na środek tabeli championship, nie prezentują nic co by zachęciło do oglądania tych drużyn, szkoda że Ward Prowse musi gnić w takiej drużynie. o Evertonie dużo mówi fakt, że Iwobi obok Graya to najlepszy ich zawodnik xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?