Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@!34RC3!_0N4 No racja, tamten ma Romero
1
@kubix05 Pamiętam jak byłem mały z 24/25 lata temu i takie żelazko na lenteks zrzuciłem, piękna dziura po nim była xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Destroyer_of_Worlds No co to za okrycie xDD Po prostu piękna akcja
0
@Gaz I z morderca Alonso, z którym przedłużymy kontrakt, hehe. Dawaj Leo fajnie będzie
15
Guardiola? Nie, to paka Mourinho, który potrafi tylko grać defensywnie i brzydko
https://x.com/TheSpecialOneEP/status/1617433522138124289
2
Coraz bardziej się cieszę, ze skoków nie oglądam xD
https://x.com/kapisevicius/status/1616914923614883840
4
@P33ck Niesamowity dla mnie czas, może w końcu to ten sezon jak niegdyś Liverpoolu xD
1
@ranger3120 W Arsenalu trzeba zapier.., marketingowo top, piłkarsko już bym go nie chciał
2
@PatrykBarca Arsenal już go nie potrzebuje
2
Genialne zastępstwo Jesusa, Brazol będzie musiał się postarać żeby wrócić do 1 składu
4
@Sawik_10 Wiesz ile wtedy w piłce warte były pieniądze, a ile są teraz?
Sam Pepe na SO był lepszy od wszystkich naszych obrońców razem wziętych
1
@4drian0 Pewnie niższy niż na coca coli na której starosta nawet był xD
0
@MesQueUnClub96 Kiedy ferie?
1
@draxidox jaki poziom sportowy taka ceremonia
1
@mientusek1407 Moja sympatia
2
@Antimadridista_WR Wejdź na jej vlogi na YT, często nagrywa z łazienki po kąpieli, albo przed robieniem makijażu, wygląda praktycznie tak samo
1
@Transu96 Nawet wskazuje na Ciebie
1
@Transu96 Na niczym niestety, ale wciąż mam nadzieję
5
Najsłodsza
1
@Chaoss Powinien za 10 innych ról dostać, a dostał akurat za Zjawę xX
5
Fernando Santos jeden z największych betonów jacy mogą trenować kadrę, jedyny sposób w jaki można ten wybór skomentować "xD"
31
@Kondziubarca Jeszcze to on się schylił przy wolnym Porto po którym padł gol xD
0
@Transu96 Raczej w takim klubie/barze na świadków bierze się postronne osoby, ale mogę się mylić. Jedyna opcja to taka, że Alves faktycznie za zgodą tej laski się z nią zabawiał w kiblu, a kręci żeby nie stracić swojej żony jeśli wyjawi całą prawdę, a ta laska po wszystkim z kibla po prostu teraz próbuje wyciągnąć hajs, bardziej jednak uważam że mu prąd odcięło
0
@Transu96 Tych o które jest oskarżony i przez które gnije w areszcie, i ktore zgadzają sie z zeznaniami świadków.
0
@Mario96w Pisze to z perspektywy jej wyglądu oczywiście i po zdjęciach jakie z nią wrzuca, chyba że go zmusza trzymając pistolet przy głowie żeby zamieszczał zdjęcia i wpisy pod nimi :)
0
@Cvzx Gość iQ nie powiem czego, mieć super żonę i wszystko czego dusza zapragnie, a dopuszcza się takich czynów, odpychający typ
2
Co mi się podoba w Arsenalu? Nawet jeśli świetnie grają kombinacyjnie, jest wymienność pozycji, opcje do grania za każdym razem kiedy zawodnik ma piłkę i mimo możliwość wejścia do bramki z piłką taki Partey, Odegard, Saka, czy Xhaka śmiało próbują strzałów z dystansu z dużym powodzeniem. Arteta dba o każdy, a to jak żyje przy linii autowej jest piękne do ogladania, kilka razy myślałem wczoraj, że sam wybiegnie na boisko i poklepie z chłopakami :D No i dobrze, że Partey jest zdrowy i nie gnije w więzieniu xD
2
@michal26 Mogłeś to napisać w gorącej dyskusji, a nie osobny temat zakładać xD
1
@Kidd Everton z Southampton i Wolves muszą spaść, to jest gra na środek tabeli championship, nie prezentują nic co by zachęciło do oglądania tych drużyn, szkoda że Ward Prowse musi gnić w takiej drużynie. o Evertonie dużo mówi fakt, że Iwobi obok Graya to najlepszy ich zawodnik xDD