Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakub1513 tak
9
@urbipl O uj, dużo rzeczy widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie
0
@draxidox To prawda, też czasami zwracam uwage na rzeczy na które normalnie bym nie zwrócił gdybym nie oglądał :D
1
Stop cham po opadach śniegu to moja ulubiona serie na yt
3
@draxidox Szukasz partnera/partnerki z zaburzeniami?
5
Niewydane numery raperów z Ameryczki zjadają płyty polskich raperów, 2:05 zjadł ten bit
20
@draxidox Uwielbiam jechać po mieście za Januszami, którzy jadą 20/30/40, ch.. wie czy to na 1/2/3 jechać xD
1
@mientusek1407 Jedna z jej zalet, że w wieku 23, 24 rocznikowo wygląda na 16.
A co do bycia spermiarzem xD Za bardzo wszystko na poważnie odbieracie. Jedni wstawiają zdjęcia Messiego codziennie na poważnie, gwiazdy porno, czy aktorki, a ja se Daszke wstawiam, z dystansem
0
@mientusek1407 Zazdroszczę koleżanek z klasy w takim razie https://i.gzn.jp/img/2021/12/30/most-beautiful-faces-2021/012_m.jpg
1
@Deviler Niestety robota do 21 dziś
3
@kynio302 Ja wiem, że w waszej mieścinie na Podkarpaciu każdy jak z okładki po otworzeniu oczu wygląda
4
Dzisiejszy mood
1
@JimMorrisonFCB Trudno akurat Sancho przebić xD
3
@626 W dodatku 5 asyst
1
@escarabajo Ma sobowtóra jak Avril Lavigne
4
@Bezhistorii Obrzydliwy zboczeniec z aparatem, mógł ją chociaż przykryć żeby się nie przeziębiła
8
A myślałem, że ona niezbyt chętna do seksualizacji i negliżu
0
Benito, słuchaj dzieciaku..
0
@Deviler Być może tak zrobię, sprzedam swoją i parę stówek dołożę
0
@NaFazieHitman
No właśnie myślałem o tym https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-led-msi-30-optix-mag301cr2?gclid=Cj0KCQiAw8OeBhCeARIsAGxWtUzlIvSnhRSx8d0EuCLndnjEgr0lrcqRXS3_b-K4d-MQPCXZoFbQohoaAn1UEALw_wcB
Jak nie to trudno zostawię swojego póki co, ale meczy mnie 16:9 jak w pracy jestem na 21:9 i aż się korzystać nie chce xD
0
Korzystał ktoś, bądź korzysta z monitora o proporcjach 21:9 z GTX 1660 TI, lub podobnej? Zastanawiam się, czy jest sens pod taką kartę taki monitor kupować
4
@Kidd Istnieje inna kultura w tym kraju poza kultura picia? XD
0
@BorzyKrzys Dlatego stawia się pewniaczki, tutaj większy wpływ masz na wygraną xD
0
@koziar Jak jeszcze grałem kilka lat temu na goldzie bym go oklikal jak dziecko
0
@Orlik00 Chyba Everest, ale nie jestem 100% pewny
1
@MesQueUnClub96 3:0 Djokovic kurs 1.9, tylko głupi by nie skorzystał
2
No i cyk kolejny punkt kontrolny.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/1qoz7wDzTLCkRxDiUx3sPHYAabBjN3YU.mp4
Widzimy tutaj ostatnie chwile życia himalaistki (wg. źródła), podczas próby zdobycia szczytu górskiego.
Dlaczego ostatnie ?
Ponieważ szerpowie muszą ją tutaj zostawić, gdyż sama nie ma już sił dalej się wspinać, a nie można ryzykować dla niej życia całej wyprawy, choć widać, że jeszcze próbują ją ratować.
Pani przeliczyła się co do swoich możliwości niestety, sprowadzenie jej do bazy, z której ostatnio wyruszyli też jest zbyt niebezpieczne.
7
Brawo Madzia, myślałem że nigdy nic wielkiego w tenisie nie osiągnie, a tu takie marzenia spełnia!
3
Polska gurom!
1
Dobra jednak zostawiam