5

1

@shinthps Za 2h 30 minut się dowiem

0

Pierwszy raz oglądam ojca chrzestnego, w końcu się przełamałem

0

@Hubsao Tak było nie zmyślam

2

@MesQueUnClub96 Wziąłbym się za Twoją siorkę gdyby nie fakt, że jesteś jej bratem

1

@wasacz Nie no jak z Dasha Taran będzie możliwość to wyślijcie aukcje, wyciągnę hajs ze skiety

2

@Rewolucja123 Z taka kadra to tragedia wyniki, nie licząc fartownego Euro gdzie wiemy jak Portugalia wyszła z grupy i jak awansowała z Polakami

1

Eh i czekaj człowieku do soboty na kolejny odcinek alchemi dusz, wszystko w całości powinno od razu wychodzić

6

@Benz Grobowe

0

@Encore Mudryk nowy crush?

6

@kynio302 Santus już po połówce

2

@marcin62 Mnie przy zębie napierdziela łeb i to 3x bardziej niż sam ząb

2

@DonCarletto raczej tego Pana

0

Co się uśmiałem przez 10 minut to moje

0

@Janas11224 Jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LaSTeR Strikte z żołnierzami? Bo jeśli nie to, życie jest piękne, pianista, chłopiec w pasiastej piżamie, bękarty wojny

1

@PawkoFCB W metinie też

3

@Barca1992 Hahahaha xD

8

Oliwka Minaj


0

@BorzyKrzys Po wszystkim roz..ć kilka barów i zgubić zęby, których i tak wiele nie mieli

21

@czółkovsky Albo będzie dilerem, elegancka komóra na początek

3

W sumie bawi mnie to jak angielscy kibice zrobili pod siebie słysząc, że ich kluby dołączyły do superligi z argumentem, że zniszczy to piłkę, po czym ich kluby wydają w zimowym okienku 450+ mln na transfery, a inne wszystkie ligi łącznie 60mln xD

0

@Cule1234 Akurat przed meczem z Arsenalem, ja dupie. Pewnie efekt nowej miotły zadziała i remis ugraja

3

@Encore Dokładnie, te argumenty z tym, że i tak ma miliony i mógłby nic nie robić są zabawne xD Pieniądze zawsze jest na co wydać, a umówmy się Messi nie wydaje 10k miesięcznie tylko 100/200 tys też na miesiąc

2

@BulaKG W lato Neymar już na pewno, a jak nie usuwam konto xD

1

@P33ck Aż dziwne, zazwyczaj 1/2 drużyny odjeżdżały reszcie

0

@Esteban_ Abraham po fatalnych liczbach z początku sezonu może zacznie grać, jeśli Dybala nie skończy w szpitalu znowu będzie LM dla Jose i Romy

3

@PatrykBarca Z tego co wiem do 2 Milanu tracą 1 punkt, po remisie z Atalanta do Juve również by tyle tracili, więc o jakiej lidze konferencji piszesz xD

0

@Destroyer_of_Worlds Po prostu z ironia przekaz do tych, którzy tak uważają w znacznej części, jeśli tak nie uważasz to się cieszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?