Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pan Sławomir to ekspert
https://zapodaj.net/images/c4e4a90048970.jpg
1
@shinthps Za 2h 30 minut się dowiem
0
Pierwszy raz oglądam ojca chrzestnego, w końcu się przełamałem
0
@Hubsao Tak było nie zmyślam
2
@MesQueUnClub96 Wziąłbym się za Twoją siorkę gdyby nie fakt, że jesteś jej bratem
1
@wasacz Nie no jak z Dasha Taran będzie możliwość to wyślijcie aukcje, wyciągnę hajs ze skiety
2
@Rewolucja123 Z taka kadra to tragedia wyniki, nie licząc fartownego Euro gdzie wiemy jak Portugalia wyszła z grupy i jak awansowała z Polakami
1
Eh i czekaj człowieku do soboty na kolejny odcinek alchemi dusz, wszystko w całości powinno od razu wychodzić
6
@Benz Grobowe
0
@Encore Mudryk nowy crush?
6
@kynio302 Santus już po połówce
2
@marcin62 Mnie przy zębie napierdziela łeb i to 3x bardziej niż sam ząb
2
@DonCarletto raczej tego Pana
0
Co się uśmiałem przez 10 minut to moje
0
@Janas11224 Jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LaSTeR Strikte z żołnierzami? Bo jeśli nie to, życie jest piękne, pianista, chłopiec w pasiastej piżamie, bękarty wojny
1
@PawkoFCB W metinie też
3
@Barca1992 Hahahaha xD
8
Oliwka Minaj
0
@BorzyKrzys Po wszystkim roz..ć kilka barów i zgubić zęby, których i tak wiele nie mieli
14
Krótko i celnie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/k51qOZZzQklisGGvr1iMEcycRChGwKpq.jpg
21
@czółkovsky Albo będzie dilerem, elegancka komóra na początek
3
W sumie bawi mnie to jak angielscy kibice zrobili pod siebie słysząc, że ich kluby dołączyły do superligi z argumentem, że zniszczy to piłkę, po czym ich kluby wydają w zimowym okienku 450+ mln na transfery, a inne wszystkie ligi łącznie 60mln xD
0
@Cule1234 Akurat przed meczem z Arsenalem, ja dupie. Pewnie efekt nowej miotły zadziała i remis ugraja
3
@Encore Dokładnie, te argumenty z tym, że i tak ma miliony i mógłby nic nie robić są zabawne xD Pieniądze zawsze jest na co wydać, a umówmy się Messi nie wydaje 10k miesięcznie tylko 100/200 tys też na miesiąc
2
@BulaKG W lato Neymar już na pewno, a jak nie usuwam konto xD
1
@P33ck Aż dziwne, zazwyczaj 1/2 drużyny odjeżdżały reszcie
0
@Esteban_ Abraham po fatalnych liczbach z początku sezonu może zacznie grać, jeśli Dybala nie skończy w szpitalu znowu będzie LM dla Jose i Romy
3
@PatrykBarca Z tego co wiem do 2 Milanu tracą 1 punkt, po remisie z Atalanta do Juve również by tyle tracili, więc o jakiej lidze konferencji piszesz xD
0
@Destroyer_of_Worlds Po prostu z ironia przekaz do tych, którzy tak uważają w znacznej części, jeśli tak nie uważasz to się cieszę.