0

@MesQueUnClub96 Korda po prostu zdjął nogę z gazu, Hurkacz dalej gra to samo co od początku 2 seta, przebija i często nie trafia

0

@BartqRKO Jedyna nadzieja w tym, że Korde zje trochę presja na myśl o dotarciu tak daleko, z drugiej strony z Medvedevem go nie zjadła, to raczej tutaj też sobie poradzi

0

@MesQueUnClub96 O jest, wstał

0

Chyba powoli kończy się impreza dla Hurkacza

0

@FcPortoFan1999 No i Jankes zaczął wchodzić na swój poziom

3

Rusek to już naprawdę jak prime Djokovica gra dzisiaj


0

@Roni/VEB Nie wiem, facet przegrywa 0:6 0:6 i w drugim secie zdobył 1 punkt, ciężkie do wytłumaczenia. Niech to kreczuje i wstydu oszczędzi

0

Japończyk nie może żadnego punktu wygrać, przecież to jest niemożliwe na tym poziomie xD
0:5 i żadnego punktu nie zdobył w tym secie xD

0

@FcPortoFan1999 Powinien latać po korcie w takim razie, a nie się słaniać na nogach

0

Świątek to już przeszłość, Hurkacz jest teraźniejszością i przyszłością
Swoją drogą skośnooki dostaje konkretnie od ruska… 0:6 xD

2

@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 wstawaj młody, bo tu duże rzeczy się dzieją, co z Ciebie za kibic i fan superrakiety?

0

@FcPortoFan1999 To sarkazm z mojej strony xD

2

@FcPortoFan1999 Na razie Hurkacz gra jak prime Djokovica

0

Jak pokazują Stepanka to ciągle widzę akcje Nadala przeciwko niemu, dalej nie wiem jak to zrobił, nadczłowiek


0

No kurde Hurkacz jednak potrafi zagrać mocniej, niesamowite

0

1

@FcPortoFan1999 Prędzej, czy później musiały faworytki zacząć odpadać :D

0

Jankes już nie wie co się dzieje grając na Polaka rodaka

1

@wasacz Ale że sam tak będziesz pil, samolubie?

0

@Encore Nie możesz się oklepu United doczekać? Ja też :D

0

Dobra dawać tego Hurkacza

1

Zabrała Robercikowi sportowca roku i już wywalone, wakacje

0

@Compadre przełamana niestety

3

Po AO dla Igi, niestety

0

@Uukasz_93 Po co to oglądacie?

3

No Iga zaczęła grać w końcu

0

@BorzyKrzys Jeśli chodzi o to jak InPost dyma pocztę polską to tak

2

@adi7adi8 1.4 to nie takie 1.1, na jej seta 2.4 kurs byl

0

6.5+ gema Rybakiny chyba promką było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?