Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Korda po prostu zdjął nogę z gazu, Hurkacz dalej gra to samo co od początku 2 seta, przebija i często nie trafia
0
@BartqRKO Jedyna nadzieja w tym, że Korde zje trochę presja na myśl o dotarciu tak daleko, z drugiej strony z Medvedevem go nie zjadła, to raczej tutaj też sobie poradzi
0
@MesQueUnClub96 O jest, wstał
0
Chyba powoli kończy się impreza dla Hurkacza
0
@FcPortoFan1999 No i Jankes zaczął wchodzić na swój poziom
3
Rusek to już naprawdę jak prime Djokovica gra dzisiaj
0
@Roni/VEB Nie wiem, facet przegrywa 0:6 0:6 i w drugim secie zdobył 1 punkt, ciężkie do wytłumaczenia. Niech to kreczuje i wstydu oszczędzi
0
Japończyk nie może żadnego punktu wygrać, przecież to jest niemożliwe na tym poziomie xD
0:5 i żadnego punktu nie zdobył w tym secie xD
0
@FcPortoFan1999 Powinien latać po korcie w takim razie, a nie się słaniać na nogach
0
Świątek to już przeszłość, Hurkacz jest teraźniejszością i przyszłością
Swoją drogą skośnooki dostaje konkretnie od ruska… 0:6 xD
2
@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 wstawaj młody, bo tu duże rzeczy się dzieją, co z Ciebie za kibic i fan superrakiety?
0
@FcPortoFan1999 To sarkazm z mojej strony xD
2
@FcPortoFan1999 Na razie Hurkacz gra jak prime Djokovica
0
Jak pokazują Stepanka to ciągle widzę akcje Nadala przeciwko niemu, dalej nie wiem jak to zrobił, nadczłowiek
0
No kurde Hurkacz jednak potrafi zagrać mocniej, niesamowite
0
Ale fikołek xD
https://x.com/paulinarzadek/status/1616151521841774598
1
@FcPortoFan1999 Prędzej, czy później musiały faworytki zacząć odpadać :D
0
Jankes już nie wie co się dzieje grając na Polaka rodaka
1
@wasacz Ale że sam tak będziesz pil, samolubie?
0
@Encore Nie możesz się oklepu United doczekać? Ja też :D
0
Dobra dawać tego Hurkacza
1
Zabrała Robercikowi sportowca roku i już wywalone, wakacje
0
@Compadre przełamana niestety
3
Po AO dla Igi, niestety
0
@Uukasz_93 Po co to oglądacie?
3
No Iga zaczęła grać w końcu
0
@BorzyKrzys Jeśli chodzi o to jak InPost dyma pocztę polską to tak
2
@adi7adi8 1.4 to nie takie 1.1, na jej seta 2.4 kurs byl
0
6.5+ gema Rybakiny chyba promką było
0
Najlepiej
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/oINgDqEiKDix6HOYodusPNwJYzOoIfhH.jpg