38

2

@takisobiektos Dobrze, że mecz Djoko będzie po 9, bo człowiek 2h spał dziś i ledwo żyje :D

4

@Joe_Pesci Raczej 07, albo 08 i pes 06

1

@BorzyKrzys No i znowu muszę obejrzeć..

2

@antymadridista100 Nawet w tym nie uczestniczyłem, śmiać się nie można z czyjejś odklejki?

4

@MesQueUnClub96 Odpalisz kamerkę i się stukniemy kieliszkiem

0

@talizmo Ci Brazole sie nigdy nie nauczą.

89

@Rust_Cohle Hahaha, ego Ronaldo xD

1

@MesQueUnClub_87 Kozacki, jeden z lepszych thrillerów, chociaż oglądałem go z dekadę temu i pewnie teraz, by już nie zrobił na mnie takiego wrażenia, gdzieś w połowie idzie się domyślić o co chodzi.

11

@Cotutajsiedzieje A w Polsce jak po kataklizmie

1

@Foro Musiałem wpisać kim ten kapiszon jest, żałuję że to zrobiłem

0


Teraz sobie wyobrażam jak taki Joey włącza jakieś jęki okiego i tej young leosi xD

1

@fcbarcafan19 Mi kobiety z Barcy kurs 1.13, jesteśmy po tych samych pieniądzach ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDE5MzE1ODgwMDpgKmj3gl_vcTmTs4Y%3D
Tak to jest jak kupon na pałe się robi i da na podbitke, bo zawsze je leja

0

@Dembouz1899 1. Gambit Królowej
2. Alchemia Dusz
3. It's Okay to Not Be Okay
4. Tabula Rasa
5. My Name

12

@Emhyr Inter sie przeliczył, mogli go opchnac w lato za 60/70 baniek, a tak zostają z ręką w nocniku, nie żal mi ich. Mogli zrobić to co Napoli z Senegalczykiem

11

@shahman Wiedział gdzie stanąć żeby tyłka dotknąć

0

@Emhyr Niektórym wystarcza byle o nich mówili nieważne jak

4

@Emhyr Niech chłopak ma jakąś atencję chociaż od męskiej części społeczeństwa

1

@Iks_de_Ista Tak niestety jest, jak normalnie nie wychodziłem z kimś na piwo to pół paczki, a tak też rama szła

1

@Mario96w Git, będzie dobrze, dzięki :D

1

@Iks_de_Ista Nie zajaram, bo nie kupię i jak już biorę tabletki to mi szkoda będzie przegrać xD

0

Kto mi polecał recigar? Kupiłem te tabsy (kurde 70 Ziko w aptece, na necie 38 były xD) no ale nieważne. Od wczoraj godz 13 szluga nie tknalem, dziś od rana biorę i jest spoko, bo nie czuje się otępiały, nerwy mnie nie biorą i nie ciągnie do palenia specjaknie, chyba że to efekt placebo, ale kluczowe pytanie, czy można stosując to walic browary?

1

@Ptasior On obrażał nasza Panią!

22

Oj jak zaśmiałem


0

@BarcArs No miło mi to słyszeć :D

1

@BarcArs Kto to jest w ogóle? Potrafi kopać piłkę?

1

@SteuerFreiMoney Od razu na miejscu, szanuje

1

@Rust_Cohle Oby nie tak jak z Brighton

4

Chelsea rusza po Vlahovica niby, za dużo tego xD

2

@Antimadridista_WR Tomiyasu przyszedł z Bologni i świetnie się zaadaptował, gdyby nie kontuzje grałby w 1 składzie dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?