Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
Hahaha, takiemu doktorowi bym zaufał
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/nnUmXBG58zwejIMWomQi1OA7W8Sdwfqr.jpg
2
@takisobiektos Dobrze, że mecz Djoko będzie po 9, bo człowiek 2h spał dziś i ledwo żyje :D
4
@Joe_Pesci Raczej 07, albo 08 i pes 06
1
@BorzyKrzys No i znowu muszę obejrzeć..
2
@antymadridista100 Nawet w tym nie uczestniczyłem, śmiać się nie można z czyjejś odklejki?
4
@MesQueUnClub96 Odpalisz kamerkę i się stukniemy kieliszkiem
0
@talizmo Ci Brazole sie nigdy nie nauczą.
89
@Rust_Cohle Hahaha, ego Ronaldo xD
1
@MesQueUnClub_87 Kozacki, jeden z lepszych thrillerów, chociaż oglądałem go z dekadę temu i pewnie teraz, by już nie zrobił na mnie takiego wrażenia, gdzieś w połowie idzie się domyślić o co chodzi.
11
@Cotutajsiedzieje A w Polsce jak po kataklizmie
1
@Foro Musiałem wpisać kim ten kapiszon jest, żałuję że to zrobiłem
0
Teraz sobie wyobrażam jak taki Joey włącza jakieś jęki okiego i tej young leosi xD
1
@fcbarcafan19 Mi kobiety z Barcy kurs 1.13, jesteśmy po tych samych pieniądzach ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDE5MzE1ODgwMDpgKmj3gl_vcTmTs4Y%3D
Tak to jest jak kupon na pałe się robi i da na podbitke, bo zawsze je leja
0
@Dembouz1899 1. Gambit Królowej
2. Alchemia Dusz
3. It's Okay to Not Be Okay
4. Tabula Rasa
5. My Name
12
@Emhyr Inter sie przeliczył, mogli go opchnac w lato za 60/70 baniek, a tak zostają z ręką w nocniku, nie żal mi ich. Mogli zrobić to co Napoli z Senegalczykiem
11
@shahman Wiedział gdzie stanąć żeby tyłka dotknąć
0
@Emhyr Niektórym wystarcza byle o nich mówili nieważne jak
4
@Emhyr Niech chłopak ma jakąś atencję chociaż od męskiej części społeczeństwa
1
@Iks_de_Ista Tak niestety jest, jak normalnie nie wychodziłem z kimś na piwo to pół paczki, a tak też rama szła
1
@Mario96w Git, będzie dobrze, dzięki :D
1
@Iks_de_Ista Nie zajaram, bo nie kupię i jak już biorę tabletki to mi szkoda będzie przegrać xD
0
Kto mi polecał recigar? Kupiłem te tabsy (kurde 70 Ziko w aptece, na necie 38 były xD) no ale nieważne. Od wczoraj godz 13 szluga nie tknalem, dziś od rana biorę i jest spoko, bo nie czuje się otępiały, nerwy mnie nie biorą i nie ciągnie do palenia specjaknie, chyba że to efekt placebo, ale kluczowe pytanie, czy można stosując to walic browary?
1
@Ptasior On obrażał nasza Panią!
22
Oj jak zaśmiałem
0
@BarcArs No miło mi to słyszeć :D
1
@BarcArs Kto to jest w ogóle? Potrafi kopać piłkę?
1
@SteuerFreiMoney Od razu na miejscu, szanuje
1
@Rust_Cohle Oby nie tak jak z Brighton
4
Chelsea rusza po Vlahovica niby, za dużo tego xD
2
@Antimadridista_WR Tomiyasu przyszedł z Bologni i świetnie się zaadaptował, gdyby nie kontuzje grałby w 1 składzie dalej