13

@Fenelon Ale szczypie, że Ronaldo sobie czaruje, siuuuu

0

Spurs xDDD No tak tylko oni w 15 mogli 3 gole stracić

0

Tottenham naprawdę to frajerzy niesamowici

2

Arsenal coraz bliżej mistrzostwa, jazda

0

Boli was wielki Ronaldo? I bardzo dobrze

3

@Ptasior Tak jak sądziłem 30/40 mln maks, świetny transfer :D

9

Tomasz Hajto:
„Musimy obracać się w realnej rzeczywistości. Nie stać nas jeszcze na wydanie – przeliczając na złotówki – 20-25 mln zł za rok na selekcjonera i jego sztab. Wymieniamy też abstrakcyjne nazwiska jak Portugalczyka Bento, który prowadził Koreę i zarabiał 3 mln euro. Szczerze? To nie jest realne, żeby do nas przyszedł.”

xDD

1

@Transu96 Jedyny słuszny skład PSG, w fifiue chodziło

4

@okiemtypera_lucaxx95 Tak, zmierzam do tego, że mało który 15/16/17 latek dzieciaka zrobi i rodzice mają problem, czego nie można powiedzieć o dziewczynach, które są tak DOJRZAŁE. To że ktoś szybciej dorasta do rozmów na określone tematy nie oznacza tego, że jest dojrzały.

4

@okiemtypera_lucaxx95 Faceci w wieku 15 lat chociaż nie myślą o kobietach kilka lat starszych od siebie

0

@MesQueUnClub96 A Hurkacz w tym finale jako kto, po meczu pokazowe odbijanie?

0

@Colon 3:15

10

@tomek8756 Łymyn

4

Murray druga 5 setówka po dwóch dniach i w 5 secie biega do każdej piłki, chory

0

@draxidox Skąd oni w tych biednych Chinach mają taką kapuche xD

0

@Emhyr Xhaka dopiero co 30 skończył xD

1

@wasacz To są jaja, że z Riske Czeszka grała jak amatorka, a tu leje Tunezyjke niemiłosiernie kiedy mam jej seta xD

0

United w niedzielę bez Casemiro, cudowna informacja, jeśli miałbym się bać o wynik tego meczu to głównie przez świetny mecz Brazylijczyka

2

@barcelonaLM Hurkacz superrakieta jutro Kanadyjczykiem wyciera kort

0

@barcelonaLM W następnej rundzie konkretny test dla Serba

0

@FCB_dimiC Może nie będę zdradzał aż tak wielu szczegółów

1

@cules100pro Widać w jaka grupe wiekowa celują teraz "raperzy", każdy odwala jakiś szajs żeby wyciągnąć kwitu jak najwięcej

1

@FCB_dimiC Wyobrażam sobie spocona Leosie po koncercie

1

@FCB24 Ludzie świeci tego się słuchać nie da, każdy tam brzmi jak po kastracji, aczkolwiek na myśl o Young Leosi język mi lata we wszystkie strony świata

3

@Kidd Mam nadzieję, że w tym sezonie spadnie z ligi Everton, Wolves i Southampton/Bournemouth, wszystkie ekipy grają nijaka piłkę w PL

1

@DonCarletto I wszystkie słabe

1

@Kidd Gość jest strasznie przereklamowany plus często dostaje głupie kartki

3

@chavez Xavi na pewno od dzisiaj będzie wystawiał Torre, bo jakiś gość z Rambli ma dobre przeczucie co do niego

19

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?