Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To się popisałem xDDD
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDE5MzE1ODgwMDpgKmj3gl_vcTmTs4Y%3D
13
@Fenelon Ale szczypie, że Ronaldo sobie czaruje, siuuuu
0
Spurs xDDD No tak tylko oni w 15 mogli 3 gole stracić
0
Tottenham naprawdę to frajerzy niesamowici
2
Arsenal coraz bliżej mistrzostwa, jazda
0
Boli was wielki Ronaldo? I bardzo dobrze
3
@Ptasior Tak jak sądziłem 30/40 mln maks, świetny transfer :D
9
Tomasz Hajto:
„Musimy obracać się w realnej rzeczywistości. Nie stać nas jeszcze na wydanie – przeliczając na złotówki – 20-25 mln zł za rok na selekcjonera i jego sztab. Wymieniamy też abstrakcyjne nazwiska jak Portugalczyka Bento, który prowadził Koreę i zarabiał 3 mln euro. Szczerze? To nie jest realne, żeby do nas przyszedł.”
xDD
1
@Transu96 Jedyny słuszny skład PSG, w fifiue chodziło
4
@okiemtypera_lucaxx95 Tak, zmierzam do tego, że mało który 15/16/17 latek dzieciaka zrobi i rodzice mają problem, czego nie można powiedzieć o dziewczynach, które są tak DOJRZAŁE. To że ktoś szybciej dorasta do rozmów na określone tematy nie oznacza tego, że jest dojrzały.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Faceci w wieku 15 lat chociaż nie myślą o kobietach kilka lat starszych od siebie
0
@MesQueUnClub96 A Hurkacz w tym finale jako kto, po meczu pokazowe odbijanie?
0
@Colon 3:15
10
@tomek8756 Łymyn
4
Murray druga 5 setówka po dwóch dniach i w 5 secie biega do każdej piłki, chory
0
@draxidox Skąd oni w tych biednych Chinach mają taką kapuche xD
0
@Emhyr Xhaka dopiero co 30 skończył xD
1
@wasacz To są jaja, że z Riske Czeszka grała jak amatorka, a tu leje Tunezyjke niemiłosiernie kiedy mam jej seta xD
0
United w niedzielę bez Casemiro, cudowna informacja, jeśli miałbym się bać o wynik tego meczu to głównie przez świetny mecz Brazylijczyka
2
@barcelonaLM Hurkacz superrakieta jutro Kanadyjczykiem wyciera kort
0
@barcelonaLM W następnej rundzie konkretny test dla Serba
0
@FCB_dimiC Może nie będę zdradzał aż tak wielu szczegółów
1
@cules100pro Widać w jaka grupe wiekowa celują teraz "raperzy", każdy odwala jakiś szajs żeby wyciągnąć kwitu jak najwięcej
1
@FCB_dimiC Wyobrażam sobie spocona Leosie po koncercie
1
@FCB24 Ludzie świeci tego się słuchać nie da, każdy tam brzmi jak po kastracji, aczkolwiek na myśl o Young Leosi język mi lata we wszystkie strony świata
3
@Kidd Mam nadzieję, że w tym sezonie spadnie z ligi Everton, Wolves i Southampton/Bournemouth, wszystkie ekipy grają nijaka piłkę w PL
1
@DonCarletto I wszystkie słabe
1
@Kidd Gość jest strasznie przereklamowany plus często dostaje głupie kartki
3
@chavez Xavi na pewno od dzisiaj będzie wystawiał Torre, bo jakiś gość z Rambli ma dobre przeczucie co do niego
19
Gdzie dwóch się bije trzeci korzysta
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/mhNFMIjMbpWcLZVGY2Ro7pCeQ3BHNsM8.jpg