1

@Cvzx Ta wiem, z ena igrzyskach było wysoko

0

@Cvzx O kurde, to mogą grać do określonej temperatury jaka jest na korcie? XD

0

Pada w tej Australii, że większość meczów przerwana?

2

@trolownik Założę się, że 1 na 1000 mężczyzn może, by oceniło kobietę w czapce i kurtce na 3/10, która jest szczupła i schludnie ubrana, obstawiam też, że mało który mężczyzna by ocenił siebie na 10/10, to tylko pokazuje wybujałe ego i pozycję kobiet, a mężczyzn w dzisiejszym świecie

1

@ranger3120 To jest prawdziwa natura dzisiejszych kobiet, to że kobiety są bardziej wrażliwe od mężczyzn sprowadza się już do stereotypu z przeszłości

0

Kocham nasze skromne Juleczki, które bez zastanowienia ocenia kogoś innego xD
https://streamable.com/5eb340

0

@Rewolucja123 Nawet jest nagranie ze środka.
Ale co się dziwić jak tam w Azji poludniowej oszczędzają na częściach i wszystko jest wadliwej konstrukcji, a piloci mają tyle godzin nastukane co Areczek u Janusza, że 5 kaw by nie pomoglo plus umiejętności zbliżone do moich xD

2

@Transu96 Coutinho też wymiatał w PL xD

1

@takisobiektos Wiem, że ograła ale mecz na styku, a ostatni turniej gładko wygrała Davis i teraz nagle zapomniała jak się gra w tenisa xD

1

@takisobiektos Zverev jeszcze odpadnie za chwilę jak dobrze pójdzie xD Gorzej niż u Pań póki co

0

Davis mogłaby to kreczować, tragedia

2

Berrettini lota z turnieju, szybko

3

@Criss18Barca Dla mnie to nawet Piccolo z planety Namek mógł to wybudowac

2

@Encore Arsenal u siebie nie przegra z United

0

@Colon A posłucham sobie

23

@MesQueUnClub96 A co wali juz spod skrzydla i rozważasz możliwość kąpieli?

7

@kryhaa Istnieje możliwość, że na więcej razy byś nie miał szans już xD

7

@ProMILs Ale bezpiecznie wylądowała

40

21

@BorzyKrzys Ćpuny do wora, wór do jeziora

1

@agaFCB Napisałem żeby Vegeta konto usunął, na randke nie licz

1

@agaFCB Nie. Kup sobie ryż i rozsyp w samochodzie, a najlepiej do skarpetek nasyp i połóż

2

@Rust_Cohle Sweet home Alabama

11

Ale no powiem Ci stary, że jakbym był laska to bym się Ciebie bal xDD masz strasznie creepy vibe
@Emhyr Wydaje mi się, że to "i" jest

2

@VegetaPolska Darie to niezłe ziółka

1

@Encore Na valiumie swoje pograłem swego czasu, teraz widziałem że akademia jest

1

@bartekvisca Nie słuchaj i nie bierz żadnych passatów, bo popłyniesz grubo xD Ibizę sobie najlepiej kup, wdzięczne auta i tanie w eksploatacji

3

@HighestInTheRoom Jak tam Tottenham, pewnie warszawski trójkąt jest słuchany :) xD

0

@Encore Jaki serwer?

5

@MesQueUnClub96 To mało odklejonych ludzi znasz, byś posiedzial kilka lat w metku z ludźmi, to by Cię to nie szokowało, pamiętam jak typiara mężatka z jakimś nastolatkiem w hotelu zdradziła męża xD
Albo lepiej jak typ nagrał jak uprawia seks ze swoją laską i wysłał to ludziom z gildii xddd
Takich ananasów idzie spotkać w każdym miejscu, że to meksyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?