1

@kuz W takim razie taki sam wyrok więzienia jaki mu groził za popełnione czyny

1

@abram3k Prawie łyknąłem

0

@FCB24 Oczywiście, że jest

0

@paweldunajecfcb Oczywiście, nie wiem kto sobie wymyślił, że jeść mięsa w piątek nie można, Biblia inaczej opisuje ten dzień.

Dobra widzę jakiś Papież 1000 lat temu sobie wymyślił, że nie można jeść mięsa w piątek, a wiara się stosuje do tego xD

15

@LewoSkrzydlowy11 Mam nadzieję, że wniesie o odszkodowanie na kilka baniek biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności

2

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 No i namówił

0

@Dari0G Gorsze te koło piersi i na biodrach, aż mi niedobrze na samą myśl

1

@RivaldoVitorBorba Za godzinę spodziewaj się funkcjonariuszy z komendy

11

@marcin62 Mnie tak obrzydzają kobiety z tatuażami, jeszcze rozumiem na ręku coś przemyślanego, ale tak to red flag od razu

4

@Deviler Pewnie nie mam jej FB tylko z fejkiem na tinderze klika xD

1

@Kidd Na luzie ich robią, skończy się fart United w lidze

0

@barcelonaLM A niech śledzą, miłych wrażeń xD

0

@barcelonaLM Mogą mnie wsadzić do paki za to co na mesku pisze i wysyłam?

0

Pewniaki na weekend?
City win
Barca win
Fiora X2/chociaż pachnie mi tu nawet czysta dwójka patrząc po grze zawodników Siwego, ale no to jednak wyjazd
Lens win (10 zwycięstw z rzędu u siebie)
Norrie win
PSG 2.5 over

0

@Sulimo Tak, swego czasu piłem codziennie przez dłuższy okres Blacka mojito, jedyny energetyk, który mi smakował

1

@Emhyr Postradali rozumy w zarządzie

1

@shahman Fekir często gra dobrze

3

@against_modern_football Dlatego ja biorę z zaznaczona wysyłka 1/2 dni przez InPost, wystarczy uważnie zamawiać przedmioty

2

@JimMorrisonFCB Praktykuje niska samoocenę i niski poziom seksualności przez lata

7

@BorzyKrzys Prawdziwy samiec alfa/mężczyzna musi mieć tibijskie zakola żeby pokazać dominację

7

@barcelonaLM Jaka szkoda :)

0

Ale by wrócił do takiego 2014

1

@Jakchcesz Co tam, znowu smutek?

0

@Kinginiesta No nie do końca jak strzeli 2/3 bramki w meczu, to kto tam będzie zwracał uwagę, że zmarnował jakiś zawodnik 3 setki, tak samo było w przypadku Ronaldo w Realu

0

@Cochise Stary dobry przyjaciel Pep za 50 baniek wysłał konia trojańskiego xD

2

@Deviler Niby tak, ale to o czymś świadczy, tam miał 3/4x więcej sytuacji więcej na bramki, więc nikt nie zwracał uwagi na sytuację, które marnował, teraz jak w Barcelonie ma ich mniej rzuca się w oczy jego nieskuteczność

0

Nie wiem czemu dziwi was gra Lewandowskiego, to był zawodnik w Bayernie, który w top5 ligach marnował najwięcej patelni jak pamiętam

5

@HighestInTheRoom Tylko niech bigosu nagotuje i ubierze garniaka, dodatkowe punkty dostanie za kwiaty i bombonierkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?