Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz W takim razie taki sam wyrok więzienia jaki mu groził za popełnione czyny
1
@abram3k Prawie łyknąłem
0
@FCB24 Oczywiście, że jest
0
@paweldunajecfcb Oczywiście, nie wiem kto sobie wymyślił, że jeść mięsa w piątek nie można, Biblia inaczej opisuje ten dzień.
Dobra widzę jakiś Papież 1000 lat temu sobie wymyślił, że nie można jeść mięsa w piątek, a wiara się stosuje do tego xD
15
@LewoSkrzydlowy11 Mam nadzieję, że wniesie o odszkodowanie na kilka baniek biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności
2
Bruno w Radomiaku kwestia czasu
https://static.fangol.pl/content/8/6/e/86e1ece0dd055798dfb6ddadebae298b-598.jpg
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 No i namówił
0
@Dari0G Gorsze te koło piersi i na biodrach, aż mi niedobrze na samą myśl
1
@RivaldoVitorBorba Za godzinę spodziewaj się funkcjonariuszy z komendy
11
@marcin62 Mnie tak obrzydzają kobiety z tatuażami, jeszcze rozumiem na ręku coś przemyślanego, ale tak to red flag od razu
4
@Deviler Pewnie nie mam jej FB tylko z fejkiem na tinderze klika xD
1
@Kidd Na luzie ich robią, skończy się fart United w lidze
0
@barcelonaLM A niech śledzą, miłych wrażeń xD
0
@barcelonaLM Mogą mnie wsadzić do paki za to co na mesku pisze i wysyłam?
0
Pewniaki na weekend?
City win
Barca win
Fiora X2/chociaż pachnie mi tu nawet czysta dwójka patrząc po grze zawodników Siwego, ale no to jednak wyjazd
Lens win (10 zwycięstw z rzędu u siebie)
Norrie win
PSG 2.5 over
0
@Sulimo Tak, swego czasu piłem codziennie przez dłuższy okres Blacka mojito, jedyny energetyk, który mi smakował
1
@Emhyr Postradali rozumy w zarządzie
1
@shahman Fekir często gra dobrze
3
@against_modern_football Dlatego ja biorę z zaznaczona wysyłka 1/2 dni przez InPost, wystarczy uważnie zamawiać przedmioty
2
@JimMorrisonFCB Praktykuje niska samoocenę i niski poziom seksualności przez lata
7
@BorzyKrzys Prawdziwy samiec alfa/mężczyzna musi mieć tibijskie zakola żeby pokazać dominację
7
@barcelonaLM Jaka szkoda :)
0
Ale by wrócił do takiego 2014
1
@Jakchcesz Co tam, znowu smutek?
0
@Kinginiesta No nie do końca jak strzeli 2/3 bramki w meczu, to kto tam będzie zwracał uwagę, że zmarnował jakiś zawodnik 3 setki, tak samo było w przypadku Ronaldo w Realu
0
@Cochise Stary dobry przyjaciel Pep za 50 baniek wysłał konia trojańskiego xD
2
@Deviler Niby tak, ale to o czymś świadczy, tam miał 3/4x więcej sytuacji więcej na bramki, więc nikt nie zwracał uwagi na sytuację, które marnował, teraz jak w Barcelonie ma ich mniej rzuca się w oczy jego nieskuteczność
0
Nie wiem czemu dziwi was gra Lewandowskiego, to był zawodnik w Bayernie, który w top5 ligach marnował najwięcej patelni jak pamiętam
5
@HighestInTheRoom Tylko niech bigosu nagotuje i ubierze garniaka, dodatkowe punkty dostanie za kwiaty i bombonierkę