Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GeneralXavi Kiedy zagrasz under
1
@Ptasior Przecież jeszcze tam trafi w następnym sezonie znając życie xd
0
@Colon Lepiej Emcie Raducanu włącz
2
@Klaudiaa8 Od 2006 roku tyle meczów Rafy człowiek się naoglądał, że śmiało może odłożyć rakietę na bok :D
0
@FCB_dimiC Z opon na felgę 120 zł 17
2
@escarabajo Napoli oglądane
0
@Rust_Cohle To jest myśl, nie będąc stratnym poczuje się jak wygrany, bo nie przegram $
0
@Rust_Cohle Stary chcesz żebym zbankrutował? Na taśmę za dwójkę nie będzie, chyba że mogę udawać
1
https://zapodaj.net/images/488479a85864a.jpg
Dzisiaj test piwa z Dino, Staropolskie - imbir z miodem. Co mogę powiedzieć, dosyć wyrazisty smak, czuć jedno i drugie, jest słodkawe dosyć mocno, nawet bardziej od miodowej Łomży, całkiem przyjemne do wypicia dla smaku, dla kogo bym polecił? Dla kogoś kto na co dzień nie pije alkoholu i bab, kosztuje 5 zł, więc przystępna cena. Z minusów niestety % tylko 4.7.
3
Dobra odpalamy impreze
6
@Transu96 W końcu z 9 ligi wyjdziesz :)
9
@Persili Powinien płakać, albo najlepiej nic nie jeść w geście protestu xD A że tak spytam co Ty zrobiłeś żeby było lepiej, chodzisz smutny i żalisz się kasjerkom przy kasie patrząc na rachunek? XD
0
@Crystal37 Valium pewnie, Ervelia, Alune
0
@Comentateiro Facet, ale chodzi konkretnie o Bońka, a nie innego kopacza, dla Chelsea Mudryk jest ogromnym talentem, któremu należy się zapłacić odpowiednią sumę w kontrakcie, więc takie pieniądze będzie zarabiał, tak działa rynek. Piłka generuje coraz większe przychody, więc adekwatnie wydają więcej i płacą więcej, nie tylko piłkarzom, ale wszystkim członkom klubu. Te pieniądze co Boniek zarabiał wart były 5x tyle co teraz, a ile Boniek w Juve goli strzelił? XD
Światowy format piłkarza, który strzelił 14 goli dla Juve, litości xd
1
@Rust_Cohle Zależy w jakim sensie używasz tego terminu, jest tak jak mówisz, albo się uważa, że jest to kara za zrobienie czegoś złego
Co do pytania to nie wiem, osobiście nie praktykuje żadnej wiary, uważam że nie ma nic po śmierci i żadni Bogowie nie występują
0
@Comentateiro Boniek w Juventusie 2mln $$$ zarabiał, jego tweet adekwatnie odnosi się do zarobków, więc co mnie obchodzą jego historyjki z rezygnacji z premii? W dodatku prezydent klubu z transferu przekaże 25 mln na pomoc Ukrainie, zblaznil się Zibi i tyle
0
@Rust_Cohle Czemu pytasz?
0
@Bobo25 Bolzga to szydercze, prześmiewcze określenie Polski. Używają go zazwyczaj obywatele polscy, chcący pokazać swój pogardliwy stosunek do kraju.
Oczywiście nie żebym nienawidził mojego kraju :D
5
Powiecie mi co wy tak ta Shakire bronicie skoro ona też zdradzała swego czasu chłopa z Pique? xD
Karma bywa piękna
43
Zezłomowany, opluty, zaorany, ale to już żadna nowość
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/6DbY34xi1WlMQvvvAfuLAnZHDVXHoEzf.png
11
Bolzga
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/vcDSQbd01qoviwyYUgSEfpXzmkdwVK0a.jpg
1
@Lionel_Messi10 Milan chce 150/160 za Leao i w trakcie sezonu to nie sprzedadzą
6
@Kondziubarca Na łeb padło tym wszystkim klubom, chociaż bardzo mi się podoba ten zawodnik w porównaniu do Mudryka,
to mimo wszystko cena o 40 mln za duza
3
@mindbender84 Od razu mi na myśl przychodzi pewien akwarelista
0
@DejMian111 Nie rozumiem dlaczego wklejasz roz.. link do twittera
2
To śmieszne akurat xD
https://www.instagram.com/reel/ClMe0cjjotz/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@gaucho104 I Deportivo
0
@Herato Byle nie trafić za rok na Bayern w 1/8 :) xD
3
Panie, ale dają wszystkim
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/bUk4yd1IrJjuiqKyiCFYgLKRbGWn8zEP.png
4
@Michu94 Odmień być..