0

@Comfortable_ Dla Dashy mógłbym i w Sosnowcu z nią zamieszkać

1

@RomanHoffer O jezu jedna z moich telewizyjnych miłości/uniesień za dziecioka

1

@HighestInTheRoom Kto, Dasha? Dasha Taran to rosyjska modelka i influencerka na Instagramie, mająca koreańskie pochodzenie. Ta z tym tyłkiem to Jenna Ortega z serialu wednesday

1

@Comfortable_ Do obiadku zawsze włączam

0

@tomek8756 Jenna Ortega świeci tyłkiem publicznie, a Dasha to skromna, szara myszka
https://pbs.twimg.com/media/Fip_J16X0AQFaM-?format=jpg&name=small

0

Czyż ona nie jest najsłodszą istotą na świecie? Pytanie erotyczne

8

@Kengo 15 milionów, ja dupie, ciekaw jestem jak świat wtedy wyglądał

0

@ranger3120 Covid panie

1

Raków 2:0 z Karabachem, mistrz Polski w tym sezonie wpadnie

0

@Emhyr Masakra a ja dałem -1.5 Basel

1

@Kengo Okej spoko, ja nie gram grubo, więc do 4/5 typów dorzucę

0

Ktoś mi wytłumaczy o co biega, jakie 4x 30? XD
https://www.flashscore.pl/mecz/lI4QJNld/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

0

@Kengo Okej dodam potem na kupon jak wrócę do domu

0

@PatrykBarca Oczywiście, widać rękę trenera, gra jest przyjemna dla oka, dostrzega to czego chcą kibice na Emirates oglądać, młodzi świetnie się rozwijają, awans do LM mnie satysfakcjonuje jak najbardziej

1

@Kengo Muszę zacząć śledzić Twoje typy

1

@Hosh Przecież to Lewy zalicytował, przecież pod swoim imieniem i nazwiskiem byłby przypał

1

@HighestInTheRoom Nie dostrzegasz umysłu geniusza

0

@PatrykBarca Tamten sezon już był na styku, niestety początek sezonu był bardzo mizerny i szpagat w ostatnich 3 meczach nie pomógł, na szczęście klub po odejściu Wengera zaczyna wchodzić na odpowiednia ścieżkę

1

@Rust_Cohle Kurde że też nie mogę znaleźć komentarza typa co pisał, że Mitrovic na 5 golach skończy strzelanie w lidze i Fulham i tak spadnie, trudno coś znaleźć wśród 10k screenów xD

0

@PatrykBarca Zmienia się już argument. Cóż potrzeba czasu na pewne wyniki, konkurencja w PL, a w la liga jest nieco inna, poza tym Barcelona przez 15 lat miała Messiego, więc nie trudno było o sukcesy :)

1

@msmsms Gdzie tak? Bo w sumie tylko tu trzeci raz czytam, że inni się jaraja tym urządzeniem

0

@PatrykBarca Okej od ery varu Barcelona wygrała 3 puchary Arsenal 2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Colin94 Pierwszy weekend tego roku mnie brutalnie zweryfikował, ale ten weekend już będzie mój

7

@Marcelinho99 Bez varu Real miał przestać wygrywać puchary, a co się okazuje to Barcelona przestała xD

1

@Mario96w


Pewnie chcesz jak Patrick się poczuć

0

@Rust_Cohle
1. 1/+2.5
2. 2/+2.5
3. 2/+2.5
4. X/-2.5
5. X/-2.5
6. X/-2.5
7. 1/-2.5
8. 1/-2.5
9. 1/-2.5
10. 1/+2.5

1

@DonMatteo901 Chyba jestem innym kibicem, poza tym sam uważam że te pieniądze za Mudryka, czy Pepe to kompromitacja i będą wtopione jak za Iworyjczyka. Natomiast takie transfery jak Ozila, czy Auby swego czasu były dobre przed ich finalizacja nawet

4

@Czajka90 Niedługo trenerem roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?