Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szacun
https://static.fangol.pl/content/b/f/6/bf6a688150e1c1ab0ee1c1f54fe80599-598.png
0
@Comfortable_ Dla Dashy mógłbym i w Sosnowcu z nią zamieszkać
1
@RomanHoffer O jezu jedna z moich telewizyjnych miłości/uniesień za dziecioka
1
@HighestInTheRoom Kto, Dasha? Dasha Taran to rosyjska modelka i influencerka na Instagramie, mająca koreańskie pochodzenie. Ta z tym tyłkiem to Jenna Ortega z serialu wednesday
1
@Comfortable_ Do obiadku zawsze włączam
0
@tomek8756 Jenna Ortega świeci tyłkiem publicznie, a Dasha to skromna, szara myszka
https://pbs.twimg.com/media/Fip_J16X0AQFaM-?format=jpg&name=small
0
Czyż ona nie jest najsłodszą istotą na świecie? Pytanie erotyczne
8
@Kengo 15 milionów, ja dupie, ciekaw jestem jak świat wtedy wyglądał
0
@ranger3120 Covid panie
1
Raków 2:0 z Karabachem, mistrz Polski w tym sezonie wpadnie
0
@Emhyr Masakra a ja dałem -1.5 Basel
1
@Kengo Okej spoko, ja nie gram grubo, więc do 4/5 typów dorzucę
0
Ktoś mi wytłumaczy o co biega, jakie 4x 30? XD
https://www.flashscore.pl/mecz/lI4QJNld/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu
0
@Kengo Okej dodam potem na kupon jak wrócę do domu
0
@PatrykBarca Oczywiście, widać rękę trenera, gra jest przyjemna dla oka, dostrzega to czego chcą kibice na Emirates oglądać, młodzi świetnie się rozwijają, awans do LM mnie satysfakcjonuje jak najbardziej
1
@Kengo Muszę zacząć śledzić Twoje typy
1
@Hosh Przecież to Lewy zalicytował, przecież pod swoim imieniem i nazwiskiem byłby przypał
1
@HighestInTheRoom Nie dostrzegasz umysłu geniusza
0
@PatrykBarca Tamten sezon już był na styku, niestety początek sezonu był bardzo mizerny i szpagat w ostatnich 3 meczach nie pomógł, na szczęście klub po odejściu Wengera zaczyna wchodzić na odpowiednia ścieżkę
1
@Rust_Cohle Kurde że też nie mogę znaleźć komentarza typa co pisał, że Mitrovic na 5 golach skończy strzelanie w lidze i Fulham i tak spadnie, trudno coś znaleźć wśród 10k screenów xD
0
@PatrykBarca Zmienia się już argument. Cóż potrzeba czasu na pewne wyniki, konkurencja w PL, a w la liga jest nieco inna, poza tym Barcelona przez 15 lat miała Messiego, więc nie trudno było o sukcesy :)
1
@msmsms Gdzie tak? Bo w sumie tylko tu trzeci raz czytam, że inni się jaraja tym urządzeniem
0
@PatrykBarca Okej od ery varu Barcelona wygrała 3 puchary Arsenal 2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Colin94 Pierwszy weekend tego roku mnie brutalnie zweryfikował, ale ten weekend już będzie mój
7
@Marcelinho99 Bez varu Real miał przestać wygrywać puchary, a co się okazuje to Barcelona przestała xD
1
@Mario96w
Pewnie chcesz jak Patrick się poczuć
0
@Rust_Cohle
1. 1/+2.5
2. 2/+2.5
3. 2/+2.5
4. X/-2.5
5. X/-2.5
6. X/-2.5
7. 1/-2.5
8. 1/-2.5
9. 1/-2.5
10. 1/+2.5
1
@DonMatteo901 Chyba jestem innym kibicem, poza tym sam uważam że te pieniądze za Mudryka, czy Pepe to kompromitacja i będą wtopione jak za Iworyjczyka. Natomiast takie transfery jak Ozila, czy Auby swego czasu były dobre przed ich finalizacja nawet
4
@Czajka90 Niedługo trenerem roku