Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@bartas97 Uwierzę jak zobaczę
2
@HighestInTheRoom Ja wczoraj 3h snu, a dzisiaj dalej nie mogę spać
2
Ja wysiadam
Arsenal have taken a decisive advantage Mudryk race. They have almost agreed the final fee and with bonuses it could approach the 100m euro mark. The Kroenkes are making a big financial commitment. Chelsea are less optimistic now.
1
@P33ck Dlatego się Serie A ogląda, a nie nudna La liga
1
@PatrykBarca Sam prezydent i zarząd deklarowali walkę o utrzymanie w tym sezonie, strasznie niskie ambicje, zresztą widać to po ruchach transferowych, że tam coś nie tak się dzieje
1
@barcelonaLM Sfrajerzyli na maksa wtedy
0
Atalanta kolejny mecz się kompromituje, 6 minuta i 1:0 dla Bologni
1
@Jacu327 184/68
5
@Tomo1989 https://www.filmweb.pl/film/Krzywe+linie+Boga-2022-875533
https://www.filmweb.pl/film/P%C5%82ywaczki-2022-10008932
https://www.filmweb.pl/film/Pot%C4%99%C5%BCne+sierotki-2021-842137
https://www.filmweb.pl/film/18+prezent%C3%B3w-2020-850165
https://www.filmweb.pl/film/Sztokholm-2013-629299
0
Ciekawe, czy któraś drużyna ze strefy spadkowej Serie A się jeszcze wykaraska z tego bagna w którym się znalazła, Cremonese 7 punktów, Sampdoria 9 punktów, Verona 9 punktów, a przed nimi Spezia z przewagą 6 punktów, to dużo jak na fakt, że drużyny z dołu tabeli nie będą punktować tak jak liderzy ligi, moim zdaniem jedynie Verona jest w stanie uciec kosztem Spezii na koniec
1
@MesQueUnClub96 Zrób sobie sam jako zadanie dodatkowe z matmy
0
@mekston Drugie Audi Cup
0
@Encore Z pewności, ale tylko z tego względu, że leżał połamany w szpitalu często.
13
Może i Bale wygrał z Realem 5 LM, ale na pewno trudniejszym trofeum do zdobycia było wygranie pucharu ligi z Tottenhamem w 2008 roku xD
To ostatnie trofeum Tottenhamu jakie zdobyli
2
@Coutinho007 Właśnie dla mnie początek jest łatwy, najgorzej po tygodniu jak gdzieś wyjdę z kimś na piwo, zazwyczaj wtedy przegrywam
5
@MadafakinGuy Widzę nie tylko ja podjąłem walkę xD
10
Bawi
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/ZKLr6PiSGtDbJlmYR0dtsiNjUDUw4Kmk.jpg
6
Niech wiedzą xDD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/42yvaGlJ0fQieJy4RFVzgojuOwX1viKH.jpg
3
@Comfortable_ Tak lepiej puścić Marsylię od PSG
19
@Nano22 Ronaldinho w więzieniu w wieku 38 lat xD
3
@P33ck De Niro w taksówkarzu najlepszy, ale w przebudzeniu też top. Zresztą kurde ciężko to klasyfikować, gość zagrał w "dawno temu w Ameryce", w "chłopcy z ferajny ", czy "uśpionych", dla mnie z tych sławnych filmów najgorzej zagrał w "gorączce", jakoś mi nie pasował do tej roli
1
@AllBundy 20 x odsłona odgrzewanego kotleta przez Krzycha, albo tego drugiego nieudacznika, nie dzięki
1
@NaFazieHitman No właśnie ja często wychodzę na browar i w tym mój pies pogrzebany jest
3
@hayek Chociaż zdobył brązowy medal na mundialu
1
@Mario96w W kwestii rzucania jestem mistrzem, bo robiłem to setki razy, najdłuższa przerwę w ciągu 12 lat miałem pół roku jak przerzuciłem się na e fajki, zamiast po tym dać sobie spokój, to gdzieś znowu przegrałem i tak to się kręci, może się uda tym razem
0
@Kidd Spróbuję od tych gum mimo wszystko, jak dalej mnie pociągnie do zapalenia to użyje desmoxanu
0
@Kidd Tak czułem, że to bardziej efekt placebo. Trochę mam obawy, że po tym desmoxanie trudno będzie mi funkcjonować
3
@Rudy432 Ja tam nic nie zauważyłem
0
Stosował ktoś gumy Nicorette, coś pomagają?