0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@bartas97 Uwierzę jak zobaczę

2

@HighestInTheRoom Ja wczoraj 3h snu, a dzisiaj dalej nie mogę spać

2

Ja wysiadam

Arsenal have taken a decisive advantage Mudryk race. They have almost agreed the final fee and with bonuses it could approach the 100m euro mark. The Kroenkes are making a big financial commitment. Chelsea are less optimistic now.

1

@P33ck Dlatego się Serie A ogląda, a nie nudna La liga

1

@PatrykBarca Sam prezydent i zarząd deklarowali walkę o utrzymanie w tym sezonie, strasznie niskie ambicje, zresztą widać to po ruchach transferowych, że tam coś nie tak się dzieje

1

@barcelonaLM Sfrajerzyli na maksa wtedy

0

Atalanta kolejny mecz się kompromituje, 6 minuta i 1:0 dla Bologni

1

@Jacu327 184/68

0

Ciekawe, czy któraś drużyna ze strefy spadkowej Serie A się jeszcze wykaraska z tego bagna w którym się znalazła, Cremonese 7 punktów, Sampdoria 9 punktów, Verona 9 punktów, a przed nimi Spezia z przewagą 6 punktów, to dużo jak na fakt, że drużyny z dołu tabeli nie będą punktować tak jak liderzy ligi, moim zdaniem jedynie Verona jest w stanie uciec kosztem Spezii na koniec

1

@MesQueUnClub96 Zrób sobie sam jako zadanie dodatkowe z matmy

0

@mekston Drugie Audi Cup

0

@Encore Z pewności, ale tylko z tego względu, że leżał połamany w szpitalu często.

13

Może i Bale wygrał z Realem 5 LM, ale na pewno trudniejszym trofeum do zdobycia było wygranie pucharu ligi z Tottenhamem w 2008 roku xD
To ostatnie trofeum Tottenhamu jakie zdobyli

2

@Coutinho007 Właśnie dla mnie początek jest łatwy, najgorzej po tygodniu jak gdzieś wyjdę z kimś na piwo, zazwyczaj wtedy przegrywam

5

@MadafakinGuy Widzę nie tylko ja podjąłem walkę xD

3

@Comfortable_ Tak lepiej puścić Marsylię od PSG

19

@Nano22 Ronaldinho w więzieniu w wieku 38 lat xD

3

@P33ck De Niro w taksówkarzu najlepszy, ale w przebudzeniu też top. Zresztą kurde ciężko to klasyfikować, gość zagrał w "dawno temu w Ameryce", w "chłopcy z ferajny ", czy "uśpionych", dla mnie z tych sławnych filmów najgorzej zagrał w "gorączce", jakoś mi nie pasował do tej roli

1

@AllBundy 20 x odsłona odgrzewanego kotleta przez Krzycha, albo tego drugiego nieudacznika, nie dzięki

1

@NaFazieHitman No właśnie ja często wychodzę na browar i w tym mój pies pogrzebany jest

3

@hayek Chociaż zdobył brązowy medal na mundialu

1

@Mario96w W kwestii rzucania jestem mistrzem, bo robiłem to setki razy, najdłuższa przerwę w ciągu 12 lat miałem pół roku jak przerzuciłem się na e fajki, zamiast po tym dać sobie spokój, to gdzieś znowu przegrałem i tak to się kręci, może się uda tym razem

0

@Kidd Spróbuję od tych gum mimo wszystko, jak dalej mnie pociągnie do zapalenia to użyje desmoxanu

0

@Kidd Tak czułem, że to bardziej efekt placebo. Trochę mam obawy, że po tym desmoxanie trudno będzie mi funkcjonować

3

@Rudy432 Ja tam nic nie zauważyłem

0

Stosował ktoś gumy Nicorette, coś pomagają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?