Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Chwała", kolejny świetny koreański serial na netflixie, tym razem o tym jak daleko można się posunąć, by dokonać zemsty.
0
@MesQueUnClub96 Prędzej zdasz studia niż Hurkacz wygra wielkiego szlema
2
@Encore Tak czy siak chłop po odejściu z Realu stracił masakrycznie dużo, znaczy ten transfer uwydatnił jego regres, bo już w Realu grał żałośnie tylko Ramos i środek pola pudrowal jego przeciętna grę w obronie
2
@ArterkHD Gdyby nie prime Djokovica Hurkacz na pewno, by wygrał
5
@MesQueUnClub96 opinie?
3
@PatrychoO Za dobry dla wszystkich innych zawodników
2
@HighestInTheRoom Tak blisko Stanów, ale daleko od Boga
Tak blisko raju, ale daleko od Boga
0
@takisobiektos Popularność wednesday zwiększa się, właśnie odpalam
18
Coraz bardziej ją lubie, free Falestine
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/D2rFbnfDoMH3zq1Z10NsMzrIvyc1L9uT.jpg
1
Uwielbiam ten tekst
18
U mnie z czarnymi koszulkami tak xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/normal/DOExgvPHQ3TyrDM6wypyWLZeqxssh3bx.jpeg
9
@Nano22 Pora się napić
5
@JimMorrisonFCB O tak zdecydowanie, dla mnie najlepszy duet komentatorski, te wszystkie ciekawostki podczas Tour de France robiły etapy
5
Eh kiedyś Jaroński z Wyrzykowskim to potrafili komentować Biathlon, teraz jakaś typiara pół transmisji o słońcu gada i ma wywalone, że realizator pokazuje strzelanie gościa na 0 i walkę o czołówkę xD
1
@BorzyKrzys Albo od sponsora :) xD
1
Łymyn
3
Kto teraz jest najlepszy w Biathlonie? Ostatni raz oglądałem to jak Furcade każdego gniótł, a wczesniejOle Einar Bjørndalen xD
4
@BorzyKrzys Ale wykręciło mnie z żenady
2
@wasacz Jeździ po koncertach, Europie i gdzie ona ma mieć miejsce na tenis, wywalić z rankingu i zapomnieć
3
@Albatros Szybciej z tą lodziarnią!
3
@DonCarletto Połowę życia prawie spędziłem na metinie, do dzisiaj pisze z ludźmi których poznałem ponad dekadę temu i widziałem się z nimi na żywo, piękne czasy
0
@marcin62 soundtrack z metka niszczy
14
Za 3 lata uda się zastąpić
1
@Mario96w 28 lat i chyba też już starym prychem jestem
1
@Czajka90 Dlatego dziś 6 piwek
1
@DawidekFCB Pewnie masz 17 lat, typowy Polak za granica xD
1
@MesQueUnClub96 Nuda
0
Ale to będzie nudny mecz coś czuję
4
@koksik2700 Polecam film "Malena", obłędna
1
@Ojciec5tkidzieci A teraz Magłaja kapitan