1

@Kgorecki2500 Ostatnio w kościele u mnie ksiądz czytał ten fragment Ewangelii xD

0

@Kengo Za moich czasów jak byłem ministrantem dostawaliśmy po złotówce/dwa złote, jak wpadło 5zł, lub 10 zł, to było "wow", ale to było z 20 lat temu xD

1

@Emhyr Ważne, że ruskie w okopach gniją

0

Hahaha, dwóch czeresniakow, którzy z rapu kasy nie mogą zrobić będą nie tylko uszy męczyć ludziom, ale i też oczy
https://glamrap.pl/fabijanski-vs-wac-toja-na-fame-17/

0

@P33ck Ale ciężary xD

0

@insp1re Zawsze z olx'a korzystałem, jeśli na oględzinach wszystko jest ok, laptop/komputer na testach ma wszystkie wartości/temperatury w normie to dla mnie można spokojnie brać.

3

@Jacu327 Fajny, elegancki chlopak

10

@VandaI O jest bialorycerzyk xDD

1

@insp1re Szukaj na olx'ie, procka 6 rdzeni minimum, bo te z 4 rdzeniami w dzisiejszych czasach już są nieopłacalne, 16GB ram, SSD i jakaś kartę gtx1650/1660/3050
Do 2500 spokojnie znajdziesz

1

@insp1re Za 2.5/3k kupisz sobie używkę co udźwignie praktycznie każdą grę xD
Oczywiście używkę

1

@KichuBlaugrana Dlatego ja odpuściłem sobie grę ultimate xD Szkoda mi nerwów

6

@R-Dinho Tak samo jak ten typ w Japonii, który zamordował w człowieka, zjadł go, wyszedł po jakimś czasie z więzienia i stał się celebryta zarabiającym na tym co zrobił, obleśne. Już nawet nie będę przytaczał spraw takich jak ta Junoko Furaty

1

@Kessie Niezłe buggy, prawie jak te motokotow xD

8

@Zoker Czasem nawet monitoring może zawieść, dzisiaj wszystko idzie zmanipulować i w łatwy sposób wrobić niewinna osobę
Polecam film z Madsem Mikkelsenem "Polowanie"

0

@Rust_Cohle
1. 2/-2.5
2. X/-2.5
3. X/-2.5
4. 1/+2.5
5. X/-2.5
6. X/+2.5
7. 1/-2.5
8. 2/+2.5
9. 2/+2.5
10. 2/+2.5

4

@Kgorecki2500 Biedne dopóki nie umyjesz samochodu i Ci całego nie zasra...

0

@Transu96 Nie wiem, my graliśmy sobie raczej ulubionymi zespołami nie patrząc kto jak gra w tej grze, wiem że ta gra to ogólnie raczysko jeśli ktoś gra żeby wygrać jak najwięcej meczy w lidze weekendowej, dlatego ja od 21 dałem sobie spokój i odpalam z ziomkiem do piwka raz do roku, w takich okolicznościach ta gra jest jak najbardziej w porządku

2

@Rust_Cohle Majster, kiedy będzie rozpiska na kolejkę PL?

2

@Kidd Ja sprzedałem za Toneya, który nie zagrał, zawsze miałem łeb do interesów xD

1

@barteggg08 Grałem w sylwestra z kumplem na PS4 i muszę stwierdzić, że dawno mi się tak fajnie nie grało w jakąś Fifę, jedynie bolała mnie gra w obronie

2

@Cotutajsiedzieje Jeśli ktoś jest miłością Twojego życia to warto, jeśli czegoś bardzo chcemy to zawsze jest warto, lepiej coś zrobić i później żałować niż nie zrobić i żałować, że się nie zrobiło

1

@gumaz Niech nie przepierdzielają na głupoty takiej floty. Kilka emerytur i można złożyć taśmę życia, która zmieni ich życie

1

@Barca1992 Tak to już bywa, jako dzieci chcieliśmy być dorosłymi, jako nastolatkowie chcemy wyglądać poważnie, a gdy się starzejemy to tęsknimy za dzieciństwem i próbuje się sztucznie odmladniac, paradoks życia. Tak w sumie szkoda trochę tej Węgiel jak poczytałem komentarze pod tym jej zdjęciem, nic nikomu złego nie zrobiła takim wystrojem w sylwestra xD

0

@gaucho104 Wyjątki potwierdzają regułę

1

@Comentateiro Przecież jasno w dalszej części wątku dajesz do zrozumienia jakie masz zdanie na ten temat.

1

@gaucho104 Wnioskując po tym co autor napisał są przegranymi życiowo ludźmi

10

@Nano22 Urodziny to obok świat i sylwestra dla większości osób około 30 roku życia najbardziej depresyjny dzień w roku, nie wiem za czym czekać

6

@Comentateiro My w przeciwieństwie do zwierząt jesteśmy najbardziej rozwiniętym gatunkiem na ziemi,nzwierzeta kierują się instynktem, wiadomo sporo ludzi przejawia podobne zachowania do zwierząt zachowując się w podobny bądź gorszy sposób, byle się nażreć, wyszaleć w łóżku i byle przeżyć, każdy ma inne priorytety, najważniejsze to czuć się dobrze będąc sobą i robić to co nas uszczęśliwia, a nie tego co wymaga od nas świat i inni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?