Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Ostatnio w kościele u mnie ksiądz czytał ten fragment Ewangelii xD
0
@Kengo Za moich czasów jak byłem ministrantem dostawaliśmy po złotówce/dwa złote, jak wpadło 5zł, lub 10 zł, to było "wow", ale to było z 20 lat temu xD
1
@Emhyr Ważne, że ruskie w okopach gniją
0
Hahaha, dwóch czeresniakow, którzy z rapu kasy nie mogą zrobić będą nie tylko uszy męczyć ludziom, ale i też oczy
https://glamrap.pl/fabijanski-vs-wac-toja-na-fame-17/
0
@P33ck Ale ciężary xD
0
@insp1re Zawsze z olx'a korzystałem, jeśli na oględzinach wszystko jest ok, laptop/komputer na testach ma wszystkie wartości/temperatury w normie to dla mnie można spokojnie brać.
3
@Jacu327 Fajny, elegancki chlopak
10
@VandaI O jest bialorycerzyk xDD
1
@insp1re Szukaj na olx'ie, procka 6 rdzeni minimum, bo te z 4 rdzeniami w dzisiejszych czasach już są nieopłacalne, 16GB ram, SSD i jakaś kartę gtx1650/1660/3050
Do 2500 spokojnie znajdziesz
1
@insp1re Za 2.5/3k kupisz sobie używkę co udźwignie praktycznie każdą grę xD
Oczywiście używkę
1
@KichuBlaugrana Dlatego ja odpuściłem sobie grę ultimate xD Szkoda mi nerwów
6
@R-Dinho Tak samo jak ten typ w Japonii, który zamordował w człowieka, zjadł go, wyszedł po jakimś czasie z więzienia i stał się celebryta zarabiającym na tym co zrobił, obleśne. Już nawet nie będę przytaczał spraw takich jak ta Junoko Furaty
1
@Kessie Niezłe buggy, prawie jak te motokotow xD
8
@Zoker Czasem nawet monitoring może zawieść, dzisiaj wszystko idzie zmanipulować i w łatwy sposób wrobić niewinna osobę
Polecam film z Madsem Mikkelsenem "Polowanie"
0
@Rust_Cohle
1. 2/-2.5
2. X/-2.5
3. X/-2.5
4. 1/+2.5
5. X/-2.5
6. X/+2.5
7. 1/-2.5
8. 2/+2.5
9. 2/+2.5
10. 2/+2.5
4
@Kgorecki2500 Biedne dopóki nie umyjesz samochodu i Ci całego nie zasra...
0
@Transu96 Nie wiem, my graliśmy sobie raczej ulubionymi zespołami nie patrząc kto jak gra w tej grze, wiem że ta gra to ogólnie raczysko jeśli ktoś gra żeby wygrać jak najwięcej meczy w lidze weekendowej, dlatego ja od 21 dałem sobie spokój i odpalam z ziomkiem do piwka raz do roku, w takich okolicznościach ta gra jest jak najbardziej w porządku
2
@Rust_Cohle Majster, kiedy będzie rozpiska na kolejkę PL?
2
@Kidd Ja sprzedałem za Toneya, który nie zagrał, zawsze miałem łeb do interesów xD
1
@barteggg08 Grałem w sylwestra z kumplem na PS4 i muszę stwierdzić, że dawno mi się tak fajnie nie grało w jakąś Fifę, jedynie bolała mnie gra w obronie
4
@Kidd lata lecą, a nic się nie zmienia
https://assets.goal.com/v3/assets/bltcc7a7ffd2fbf71f5/blt6c51e4167fd3a264/633b7f5a91f12a1148460db0/goal---web-two-way-split--0fab89d5-3d73-4924-9a4c-61de20a03b11_(1).png
2
@Cotutajsiedzieje Jeśli ktoś jest miłością Twojego życia to warto, jeśli czegoś bardzo chcemy to zawsze jest warto, lepiej coś zrobić i później żałować niż nie zrobić i żałować, że się nie zrobiło
1
@gumaz Niech nie przepierdzielają na głupoty takiej floty. Kilka emerytur i można złożyć taśmę życia, która zmieni ich życie
1
@Barca1992 Tak to już bywa, jako dzieci chcieliśmy być dorosłymi, jako nastolatkowie chcemy wyglądać poważnie, a gdy się starzejemy to tęsknimy za dzieciństwem i próbuje się sztucznie odmladniac, paradoks życia. Tak w sumie szkoda trochę tej Węgiel jak poczytałem komentarze pod tym jej zdjęciem, nic nikomu złego nie zrobiła takim wystrojem w sylwestra xD
0
@gaucho104 Wyjątki potwierdzają regułę
1
@Comentateiro Przecież jasno w dalszej części wątku dajesz do zrozumienia jakie masz zdanie na ten temat.
1
@gaucho104 Wnioskując po tym co autor napisał są przegranymi życiowo ludźmi
10
@Nano22 Urodziny to obok świat i sylwestra dla większości osób około 30 roku życia najbardziej depresyjny dzień w roku, nie wiem za czym czekać
6
@Comentateiro My w przeciwieństwie do zwierząt jesteśmy najbardziej rozwiniętym gatunkiem na ziemi,nzwierzeta kierują się instynktem, wiadomo sporo ludzi przejawia podobne zachowania do zwierząt zachowując się w podobny bądź gorszy sposób, byle się nażreć, wyszaleć w łóżku i byle przeżyć, każdy ma inne priorytety, najważniejsze to czuć się dobrze będąc sobą i robić to co nas uszczęśliwia, a nie tego co wymaga od nas świat i inni.
1
@Popitek12 https://www.instagram.com/p/Cikiit6Khdg/?igshid=YmMyMTA2M2Y=