0

@Graves Pewnie na końcu wyszedłeś na najgorszego jeszcze xD

1

@Graves Czyli po małżeństwie się roztyła i nie było z niej pożytku?

3

Sampdoria po 16 kolejkach 8 strzelonych goli z czego dwa dzisiaj zdobyli xDD

0

@Krzychu1010 Fatamorgana/porwana pamięć/krzywe linie Boga/The call/Anon/Kierowca/Iris

14

@MesQueUnClub_87 W sumie lepszy Vegeta niż pisanie o warsztacie i złomie

9

Trzymajmy się mocno czegokolwiek jutro xD

9

0

@arasz1819 Czy ja wiem, mój stary w latach 90 pracując w wojsku potrafił utrzymać nas z matką, był samochód, telewizory i na nic nie brakowało, a nie było żadnych 500+ i innych głupot

2

@Transu96 Jeśli te teczki mają być tak skuteczne jak w przypadku Twojego sukcesu w tym plebiscycie to śmiało

0

48

@Zoker Piekło kobiet

3

Nie ma w sumie na kogo głosować
@Colon 5
@VegetaPolska 3 - niech choup ma coś od życia xD
@michal26 1

2

@barcelonaLM Na informatyce Dodi sprawdzi wynik i zwolni się z reszty lekcji przez ból brzucha

2

Berrettini prime Djokovica..

2

@Antimadridista_WR Tylko Colon na 5 punktów zasługuje

0

A Dodi musi uzupełniać notatki na hiście xD

1

@barcanawieki 70 milionów czego, lodów kaktus?

2

@BlaseR9 Naprawdę nie rozumiem skąd to zaskoczenie u ludzi wiedząc, że Kulesza jest Prezesem

2

@AduŚ07 Większymi pustakami są Ci co to oglądają i utrzymują

0

Klasyk już, kiedyś to było

2

@Comentateiro Efekt też grania z plackami

5

@draxidox Nie mogę patrzeć na niego, sam ryj wzbudza we mnie pokłady nienawiści

4

@Deviler Marcin Gortat mógłby nie zabierać głosu xD

4

Kolejny kapitalny koreański serial na netflixie "Jutro", poruszający trudny temat samobójstwa, pokazujący jaka cienka linia jest między chęcią życia, a odebraniem go sobie przez ludzi. Wszystko w serialu pokazane jest prawda, istnieje bowiem gigantyczny problem koreańskiego społeczeństwa jeśli chodzi o ten temat, Korea jest bowiem na szczycie państw z największych współczynnikiem samobójstw szczególnie wśród młodych ludzi. Można odbierać ten serial jako mała "terapię", kino dla osób wrażliwych, świetnie zrealizowany i dający do myślenia.

3

No cóż chyba liga sprzedana

6

Lepszy remis niż w dupę..

3

@MesQueUnClub96 To samo co zwykle czyli co? Bo w 8 ostatnich meczach 3 razy United wygrywało 4 razy City i raz był remis

0

@HighestInTheRoom Jak tam Spurs?

0

@tristan87 Nie, ja nie zgłaszam praktycznie w ogóle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?