7

@Kessie wygląda jak Rodowicz przed menopauza

1

@Cochise Za mocne xDDD

5

Polka w wieku 18 lat xDD
https://s3.party.pl/newsy/roksana-wegiel-w-lateksowej-mini-624604-4_3.jpg
Dla przykładu Rosjanka z koreańskimi korzeniami w wieku 24 lat rocznikowo
https://zapodaj.net/images/577d44dd460dc.jpg

0

@gumaz Szluga bym poprosił jakiegoś Davidoffa, kiedyś widziałem taka egzekucję z Meksyku gdzie przed kulkami w łeb dali im zapalić xD

0

@Azi Zawsze jest dobry czas pomimo inflacji na to żeby napchać sobie $$$ w kieszenie, oni wiedzą, że ludzie i tak nic nie zrobią

0

@Toretto Gorzej jak idziesz na endoskopię i masz świadomość, że rurkę, która będziesz miał w ustach ktoś miał w tylnej części ciała xD

0

@Lola120 Nie no Justyś to nie Twój czas

0

@AnnaMarianna Pierwszy byl 10/10, do 4 sezonu było ok, później zaczęli mnie bohaterzy coraz to nowsi irytować i po 5 sezonie przestałem oglądać

0

@AnnaMarianna
Alchemia Dusz 10/10
Dwadzieścia pięć i dwadzieścia jeden 9/10
Mr. Sunshine 7/10
Niezwykła prawniczka Woo 8/10
IT'S OKAY TO NOT BE OKAY 10/10
Crash Landing on You 7/10
Hometown CHA-CHA-CHA 8/10
Sweet Home 8/10
Dahmer 9/10
Oderwij wzdłuż linii 8/10
Cyberpunk 8/10
Obserwator 4/10
Skins 7/10

0

@Kgorecki2500 Mi ani trochę, tak samo Sona, tak samo jak Lewego mi nie było szkoda, kiedy przedłużał kontrakt, z taka różnica że z Bayernem dużo wygrał

2

@Faro Typiara głowę w dół opuściła i świruje, widać że jeszcze przez życie nie rozdupcona

3

No ta, ale co Ty dziewczynko wiesz


5

@tomek8756 Pewnie bym kupił dom i nie wychodził z chaty przez rok

0

@P33ck Tylko potężny Arsenal sprostał zadaniu

3

@Kgorecki2500 Gdybym dostał taką kartę, to nawet bym mógł pograć w tę grę

1

@wpwelement Trzeba anulować

0

2

Dobra dobici, można się rozejść

0

@Salchent Nawet jeśli nie jesteśmy i coś żyje x miliony lat świetlnych od nas, to i tak nie ma żadnego znaczenia. Czemu miałoby coś nie żyć jeśli byłyby do tego warunki zbliżone do tych na ziemi?
Ale co to ma wspólnego z ufo, czy kosmitami

0

@TR3YWAY Nie no aż tak to nie

2

@tbas UFO i kosmici xD Zawsze mnie to bawi jak ludzie wierzą w takie bajki, dziwnym faktem nigdy w kosmosie żadnych obiektów, czy istot pozaziemskich nie sfotografowano, czy sfilmowano xD

0

@TR3YWAY A potem weź zapi... do kwietnia bez wolnego w środku tygodnia, eh

1

Cudownie strzela Darwin

0

Dobre meczycho

0

Nunez nawet jak trafia to nie trafia xD

2

Arnold największy regres w lidze, facet nie wie co się dzieje w jego strefie, a w ataku też mizeria

4

@MesQueUnClub96 Jak Real wystarczy przycisnąć, to przeciwko Liverpoolowi wystarczy kopnąć do przodu piłkę

3

@Rust_Cohle Nowy rok stary Liverpool kolego

1

Hahaha, jednak uznany, piękny wieczór

5

Tottenham na leb, Chelsioki z 1 punktem z Forest, a teraz Liverpool się kompromituje, liga pod Arsenal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?