0

Dobra zakończmy te gierki z wyborem selekcjonera reprezentacji, jedyny słuszny wybór do rozwoju polskiej piłki i kadry narodowej to Franz Smuda

38

1

@Bamek94 Spróbuj wyłączyć router z modemem i zobacz, czy problem dalej występuje, ale wątpię żeby to była wina tego. Spróbuj też zmienić się z kimś kartami SIM żeby sprawdzić, czy w innej sieci też problem występuje

1

@Bamek94 To w końcu siedzisz na danych, czy na wifi?

1

@Bamek94 Masz problemy z internetem z transferu, a pytasz o wifi? XD
Na danych i wifi ten sam problem?

1

@Hubert98 Przez co cierpisz na bezsenność?
Ja po prostu walnąłem raz nockę i później przez długi czas chodziłem spać o 21 xD Teraz na nowo siedzę do 1/3 codziennie i spie po 4/5h

8

@Nano22 Wystarczyło napisać, że Honda jeździsz

0

@kuz Sympatycznie i przyjemnie, tak trzeba żyć

12

@Luciano99 Widzę, że młody @VegetaPolska na małe co nieco zaprasza, dobre świnie pewnie przyjdą

1

To w co tam będziecie grali w boży sylwester?

2

@barcelonaLM Widzę, że zna bardzo wpływowych ludzi, może worek kartofli na nowy rok mu wyślą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@cris2706 Dla Ciebie spełnieniem jest jeden gość kopiący piłkę, to już lepiej być 15 latkiem sliniacym się do Leosi

1

@HighestInTheRoom Kuqe jej kominy przepychał, ja bym się brzydził

1

@Rust_Cohle 1. 1/-2.5
2. 1/+2.5
3. 2/-2.5
4. X/-2.5
5. X/-2.5
6. 1/+2.5
7. 1/+2.5
8. 1/-2.5
9. 1/+2.5
10. 2/+2.5

3

@BorzyKrzys Wygląda jak moje rysunki na ostatnich kartkach zeszytu od matmy z gimby

1

@AllBundy Real swego czasu grał Illaramendim cały czas w pierwszym składzie i dawał radę xD

8

Lewy piekł ciastka i nagrywał tik toki, a nagle się dowiaduje, że musi z rzeźnikami iść grać w piłkę, pewnie humor popsuty

0

@barcelonaLM Tak tylko spójrz na sytuację już jaka panuje w Belgii, we Francji, w Niemczech, w Szwecji, a dopiero ta fala nadejdzie i się rozejdzie też po reszcie krajów

0

Ja dupie w ciągu 20 lat 2 miliardy ludzi jest więcej na ziemi, Araby nas demograficznie pokonają jak na dobre będą szturmować Europę

2

@Janiama Urzekło*
Nic dziwnego, taka sama legenda jak Maradona, byłbym zdziwiony gdyby ktoś zignorował taka osobę.

3

@Objectivo Maryla ma w swojej dyskografii cudowne utwory akurat

0

@kuz Jedynie co mnie wku.. to debile idący miastem mając w kieszeniach te pizdryki za 50gr/1zł i rzucają co minutę gdzie popadnie.
Powinni je usunąć ze sprzedaży, na te lecące w górę chociaż popatrzeć idzie i jest to ładny zwyczaj

7

@Deviler Zibi top

4

Ale przecież oni nic nie potrafili kiedyś..
https://m.fangol.pl/view/349673/wspolczesne-triki

3

@Deeespacito Ale kto pytał

1

@DonMatteo901 Pierwsze pokolenie rapu słuchało Eazy'ego, Tupaca itp, a nie Pezeta xD Poza tym jej antyfani to ludzie nie mający po prostu wiadomo czego w uszach

2

@GeneralXavi Zależy od dnia

1

@marcin62 Dokładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?