Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra zakończmy te gierki z wyborem selekcjonera reprezentacji, jedyny słuszny wybór do rozwoju polskiej piłki i kadry narodowej to Franz Smuda
38
Klasyka
https://zapodaj.net/images/d87a717905e19.jpg
1
@Bamek94 Spróbuj wyłączyć router z modemem i zobacz, czy problem dalej występuje, ale wątpię żeby to była wina tego. Spróbuj też zmienić się z kimś kartami SIM żeby sprawdzić, czy w innej sieci też problem występuje
1
@Bamek94 To w końcu siedzisz na danych, czy na wifi?
1
@Bamek94 Masz problemy z internetem z transferu, a pytasz o wifi? XD
Na danych i wifi ten sam problem?
1
@Hubert98 Przez co cierpisz na bezsenność?
Ja po prostu walnąłem raz nockę i później przez długi czas chodziłem spać o 21 xD Teraz na nowo siedzę do 1/3 codziennie i spie po 4/5h
8
@Nano22 Wystarczyło napisać, że Honda jeździsz
0
@kuz Sympatycznie i przyjemnie, tak trzeba żyć
12
@Luciano99 Widzę, że młody @VegetaPolska na małe co nieco zaprasza, dobre świnie pewnie przyjdą
1
To w co tam będziecie grali w boży sylwester?
2
@barcelonaLM Widzę, że zna bardzo wpływowych ludzi, może worek kartofli na nowy rok mu wyślą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@cris2706 Dla Ciebie spełnieniem jest jeden gość kopiący piłkę, to już lepiej być 15 latkiem sliniacym się do Leosi
1
@HighestInTheRoom Kuqe jej kominy przepychał, ja bym się brzydził
1
@Rust_Cohle 1. 1/-2.5
2. 1/+2.5
3. 2/-2.5
4. X/-2.5
5. X/-2.5
6. 1/+2.5
7. 1/+2.5
8. 1/-2.5
9. 1/+2.5
10. 2/+2.5
3
@BorzyKrzys Wygląda jak moje rysunki na ostatnich kartkach zeszytu od matmy z gimby
1
@AllBundy Real swego czasu grał Illaramendim cały czas w pierwszym składzie i dawał radę xD
8
Lewy piekł ciastka i nagrywał tik toki, a nagle się dowiaduje, że musi z rzeźnikami iść grać w piłkę, pewnie humor popsuty
0
@barcelonaLM Tak tylko spójrz na sytuację już jaka panuje w Belgii, we Francji, w Niemczech, w Szwecji, a dopiero ta fala nadejdzie i się rozejdzie też po reszcie krajów
0
Ja dupie w ciągu 20 lat 2 miliardy ludzi jest więcej na ziemi, Araby nas demograficznie pokonają jak na dobre będą szturmować Europę
2
@Janiama Urzekło*
Nic dziwnego, taka sama legenda jak Maradona, byłbym zdziwiony gdyby ktoś zignorował taka osobę.
3
@Objectivo Maryla ma w swojej dyskografii cudowne utwory akurat
0
@kuz Jedynie co mnie wku.. to debile idący miastem mając w kieszeniach te pizdryki za 50gr/1zł i rzucają co minutę gdzie popadnie.
Powinni je usunąć ze sprzedaży, na te lecące w górę chociaż popatrzeć idzie i jest to ładny zwyczaj
7
@Deviler Zibi top
4
Ale przecież oni nic nie potrafili kiedyś..
https://m.fangol.pl/view/349673/wspolczesne-triki
3
@Deeespacito Ale kto pytał
1
@DonMatteo901 Pierwsze pokolenie rapu słuchało Eazy'ego, Tupaca itp, a nie Pezeta xD Poza tym jej antyfani to ludzie nie mający po prostu wiadomo czego w uszach
2
@GeneralXavi Zależy od dnia
1
@marcin62 Dokładnie
6
Łymyn
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/GAKjdCwVJgyBAFXEDW6JS2sFU2gvLJQK.mp4