Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Siro Jak na dobrego chłopca to dosyć prymitywnym językiem się posługuje
1
@Emhyr Każdy normalny tak robił
2
@Nano22 Tak, to ja z @MesQueUnClub96
3
@Emhyr Pamiętaj tylko w latach, kiedy grał Maradona obrońcy rozkładali nogi
0
@Krzychu1010 Bliźniaczki
0
@MesQueUnClub96 Nie ciekawiło Cię kiedy Napoli spuchnie? :)
8
P0lki wcale nie lecą na mokebe xDDDD
0
@ranger3120 Ja 2h snu, czuje się jak na karuzeli
0
@msmsms Urazy, ja mam wrażenie jakby karierę z 6 lat temu skończył
0
@_Adek_02_ Zdychanie 5 dni to nie święta, chociaż człowiek przez 5 dni nie pił i nie palił xD
25
@VegetaPolska na pierwszym wypadzie z dupeczka
1
@Toretto Właśnie nie miał, bo poszło info że PSV potrzebuje kasy i go puszcza zima, stąd pewnie ten transfer
1
@Emhyr Lepszy Liverpool niż te miernoty z United
2
@Rl9k1nG Stopczyk, co wy tam palicie?
2
Gakpo miał przejść do Arsenalu.. Duża strata, oby nie wzięli tego Mudryka za 70+ baniek
1
@Rust_Cohle Wczoraj mówiłem żeby grać wszędzie 2.5 overy, a i tak się dałem nabrać na under, frajerstwo czyste xD
0
Oczywiście gol w ostatniej akcji meczu. Jakie święta taki cały rok, no trudno
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEyMzYwNDMxOTIwMDpnHg9TqtTXUBERDVk%3D&source=SB
0
@Encore De Gea nie takie wpuszczał xD
2
Wracamy kochani, cisza
6
@Joe_Pesci Było tyle nie chloć
1
@Rust_Cohle Dałem under -2.5 w Wolves xD
1
@Rust_Cohle Akurat Jesus przed mundialem był bez formy jeśli chodzi o statystyki, mam nadzieję że jakimś cudem wyrwą 3 punkty dziś
1
Newcastle robi top4 w tym sezonie, nie ma innej opcji
4
@HypeR To samo, a jutro do pracy, będzie trzeba po zwolnienie gonic
0
@MesQueUnClub96 Może dałem remis w Tottenhamie, ale dałem też over, hahaha Robię was cieniasy
2
Brawo Panie Conte oby tak dalej
1
@cris2706 Nikt się nie chciał założyć, ktoś by wygrał, a tak nie jestem stratny chociaż xD
Dania największe rozczarowanie turnieju, a Argentyna do 65 minuty z Meksykiem nic nie grała, potem się Messi odpalił na dobre
0
@Homeopata8989 Dobra jazda Brednford
3
@MesQueUnClub96 Gość wali na prawo i lewo farmazony, i widzi rzeczy, których ludzie nie piszą
0
@okiemtypera_lucaxx95 To w końcu ludzie wyśmiewają innych, czy są wkur..? Bo jeśli wkur.. to ich rozumiem jeśli chodzi o przepełnione siłownie.