4

@Siro Jak na dobrego chłopca to dosyć prymitywnym językiem się posługuje

1

@Emhyr Każdy normalny tak robił

2

@Nano22 Tak, to ja z @MesQueUnClub96

3

@Emhyr Pamiętaj tylko w latach, kiedy grał Maradona obrońcy rozkładali nogi

0

@Krzychu1010 Bliźniaczki

0

@MesQueUnClub96 Nie ciekawiło Cię kiedy Napoli spuchnie? :)

8

P0lki wcale nie lecą na mokebe xDDDD


0

@ranger3120 Ja 2h snu, czuje się jak na karuzeli

0

@msmsms Urazy, ja mam wrażenie jakby karierę z 6 lat temu skończył

0

@_Adek_02_ Zdychanie 5 dni to nie święta, chociaż człowiek przez 5 dni nie pił i nie palił xD

25

@VegetaPolska na pierwszym wypadzie z dupeczka


1

@Toretto Właśnie nie miał, bo poszło info że PSV potrzebuje kasy i go puszcza zima, stąd pewnie ten transfer

1

@Emhyr Lepszy Liverpool niż te miernoty z United

2

@Rl9k1nG Stopczyk, co wy tam palicie?

2

Gakpo miał przejść do Arsenalu.. Duża strata, oby nie wzięli tego Mudryka za 70+ baniek

1

@Rust_Cohle Wczoraj mówiłem żeby grać wszędzie 2.5 overy, a i tak się dałem nabrać na under, frajerstwo czyste xD

0

Oczywiście gol w ostatniej akcji meczu. Jakie święta taki cały rok, no trudno
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEyMzYwNDMxOTIwMDpnHg9TqtTXUBERDVk%3D&source=SB

0

@Encore De Gea nie takie wpuszczał xD

2

Wracamy kochani, cisza

6

@Joe_Pesci Było tyle nie chloć

1

@Rust_Cohle Dałem under -2.5 w Wolves xD

1

@Rust_Cohle Akurat Jesus przed mundialem był bez formy jeśli chodzi o statystyki, mam nadzieję że jakimś cudem wyrwą 3 punkty dziś

1

Newcastle robi top4 w tym sezonie, nie ma innej opcji

4

@HypeR To samo, a jutro do pracy, będzie trzeba po zwolnienie gonic

0

@MesQueUnClub96 Może dałem remis w Tottenhamie, ale dałem też over, hahaha Robię was cieniasy

2

Brawo Panie Conte oby tak dalej

1

@cris2706 Nikt się nie chciał założyć, ktoś by wygrał, a tak nie jestem stratny chociaż xD
Dania największe rozczarowanie turnieju, a Argentyna do 65 minuty z Meksykiem nic nie grała, potem się Messi odpalił na dobre

0

@Homeopata8989 Dobra jazda Brednford

3

@MesQueUnClub96 Gość wali na prawo i lewo farmazony, i widzi rzeczy, których ludzie nie piszą

0

@okiemtypera_lucaxx95 To w końcu ludzie wyśmiewają innych, czy są wkur..? Bo jeśli wkur.. to ich rozumiem jeśli chodzi o przepełnione siłownie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?