Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Emhyr Nie miał dużej pensji, klub mu zalegał sporo milionów
0
@MarioVeB! ja, ale to przez leki
3
@BulaKG Która miała na imię Patryk
1
@MesQueUnClub96 Cristiano GOAT
1
@PatrychoO Trzeba mieć smutne życie żeby w święta takimi sprawami sobie zaprzątać głowę
0
@barcelonaLM słona rypka, trzeba popić
2
@lucas/catalan Dobrze, że tylko ja w domu się piłka interesuje
1
Najlepszy numer na nowych ogrodach imo
1
Brudne serce ja dalej wierzę
13
@HighestInTheRoom Kimmich dwie/trzy klasy
5
@Encore I dalej walka o 4 miejsce w PL będzie
0
@Graves Ciekawe xD
1
@Encore Facet nastukal ponad 800 siat w karierze, w Anglii, Hiszpanii, we Włoszech i repce, w dodatku w prime przez 10 lat śmigał po skrzydle aż miło, zdecydowanie top2 w historii
5
@MesQueUnClub_87 Ogólnie słysząc jakie składy ludzie mają, jakie karty są na rynku to ta gra jest już martwa w FUT xD
3
@cris2706 Zgadzam się, mimo wszystko chłop przekonuje do siebie w decydujących momentach w odróżnieniu od Ronaldo, przed nim 10 lat gry w piłkę, jeszcze może walnąć z 500 goli jak nie lepiej w karierze, spokojnie oglądajmy co z nim będzie dalej
5
@Faro Typowy fawelarz, jednak aparycja danego człowieka może być zgubna, nie sądziłem, że jest do tego stopnia dzbanem xD Jeszcze sobie zdjęcie zrobił z nimi i na media wstawił widząc te dzieci 1 raz na oczy xD
0
@barcelonaLM Mbappe po prostu jest kibicem Arsenalu i zareagował jak my wszyscy przed ekranem tv
1
@Faro Kiedyś nie wytrzymywałem, teraz rzadko się widzimy
3
@Faro Moja matula
9
@JohnnyBarca 50 mln za tego wafla, jeszcze Sałdgejt za rozegranie 100 minut go na mundial powołał xD
1
@SelloutCrowd Słuchaj, chodziłem na wózki widłowe do pracy tamtego roku w wakacje
Zarobiłem w miesiąc, za sto dziewięćdziesiąt trzy godziny pracy zarobiłem tysiąc osiemset dwadzieścia
Ale to i tak się nie opłacało
2
Dalej nie mogę powstrzymać uśmiechu jak sobie pomyślę, że ktoś się śmieje z Mbappe, który wystąpił na dwóch mundialach, pierwszy wygrał i był to 3 w historii przypadek, kiedy nastolatek zagrał w meczu o puchar swiata, a na drugim mundialu był w finale, najlepsze że był kluczowym piłkarzem na obu imprezach i na tym został królem strzelców. Jeszcze warto wspomnieć, że w samych finałach strzelił 4 gole, z Chorwacją 1 i z Argentyna 3.
1
@marcin62 Zaraz będzie Cię wszystko napierdzielało, miałem takie same objawy przez dwa dni
1
@marcin62 No niestety masakryczny okres, każdy chory kogo znam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Deviler W dodatku gole z karniaczkow
0
@ranger3120 Wątpię, że przyjdzie
0
@MESSIah16 Niech Messi przejdzie do Napoli i wygra ligę, to pogadamy :)
1
@Kitek1640 A ten mój
Nieważne co mam w sercu. Ważne co mam w dupie