3

@Emhyr Nie miał dużej pensji, klub mu zalegał sporo milionów

0

@MarioVeB! ja, ale to przez leki

3

@BulaKG Która miała na imię Patryk

1

@MesQueUnClub96 Cristiano GOAT

1

@PatrychoO Trzeba mieć smutne życie żeby w święta takimi sprawami sobie zaprzątać głowę

0

@barcelonaLM słona rypka, trzeba popić

2

@lucas/catalan Dobrze, że tylko ja w domu się piłka interesuje

1

Najlepszy numer na nowych ogrodach imo

1

Brudne serce ja dalej wierzę

13

@HighestInTheRoom Kimmich dwie/trzy klasy

5

@Encore I dalej walka o 4 miejsce w PL będzie

0

@Graves Ciekawe xD


1

@Encore Facet nastukal ponad 800 siat w karierze, w Anglii, Hiszpanii, we Włoszech i repce, w dodatku w prime przez 10 lat śmigał po skrzydle aż miło, zdecydowanie top2 w historii

5

@MesQueUnClub_87 Ogólnie słysząc jakie składy ludzie mają, jakie karty są na rynku to ta gra jest już martwa w FUT xD

3

@cris2706 Zgadzam się, mimo wszystko chłop przekonuje do siebie w decydujących momentach w odróżnieniu od Ronaldo, przed nim 10 lat gry w piłkę, jeszcze może walnąć z 500 goli jak nie lepiej w karierze, spokojnie oglądajmy co z nim będzie dalej

5

@Faro Typowy fawelarz, jednak aparycja danego człowieka może być zgubna, nie sądziłem, że jest do tego stopnia dzbanem xD Jeszcze sobie zdjęcie zrobił z nimi i na media wstawił widząc te dzieci 1 raz na oczy xD

0

@barcelonaLM Mbappe po prostu jest kibicem Arsenalu i zareagował jak my wszyscy przed ekranem tv

1

@Faro Kiedyś nie wytrzymywałem, teraz rzadko się widzimy

3

@Faro Moja matula

9

@JohnnyBarca 50 mln za tego wafla, jeszcze Sałdgejt za rozegranie 100 minut go na mundial powołał xD

1

@SelloutCrowd Słuchaj, chodziłem na wózki widłowe do pracy tamtego roku w wakacje
Zarobiłem w miesiąc, za sto dziewięćdziesiąt trzy godziny pracy zarobiłem tysiąc osiemset dwadzieścia
Ale to i tak się nie opłacało

2

Dalej nie mogę powstrzymać uśmiechu jak sobie pomyślę, że ktoś się śmieje z Mbappe, który wystąpił na dwóch mundialach, pierwszy wygrał i był to 3 w historii przypadek, kiedy nastolatek zagrał w meczu o puchar swiata, a na drugim mundialu był w finale, najlepsze że był kluczowym piłkarzem na obu imprezach i na tym został królem strzelców. Jeszcze warto wspomnieć, że w samych finałach strzelił 4 gole, z Chorwacją 1 i z Argentyna 3.

1

@marcin62 Zaraz będzie Cię wszystko napierdzielało, miałem takie same objawy przez dwa dni

1

@marcin62 No niestety masakryczny okres, każdy chory kogo znam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Deviler W dodatku gole z karniaczkow

0

@ranger3120 Wątpię, że przyjdzie

0

@MESSIah16 Niech Messi przejdzie do Napoli i wygra ligę, to pogadamy :)

1

@Kitek1640 A ten mój
Nieważne co mam w sercu. Ważne co mam w dupie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?