Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Barwindg Żeby psyche sobie rozwalić na koniec kariery xD
3
@Faro Nikogo innego nie było stać w tamtym momencie na zatrudnienie Messiego, City wcześniej kupiło Jacka o ile mnie pamięć nie myli, a sezon na dniach miał się zaczynać. Nie dziwię się, że przedłużył, zaaklimatyzował się w klubie, dobrze się dogaduje z kolegami, miasto mu się podoba, więc został
9
@Faro No i git, co w tym złego. Gdybym miał okazję zarobić 40 baniek za czlapanie na francuskich boiskach, a być kozłem ofiarnym za 20 baniek każdego niepowodzenia Barcelony to też bym w PSG pykał xD
4
Messi legenda PSG, fajnie że tam karierę zakończył europejską
1
@bartas97 La Rambla
0
@FcBarcelonaFanMSN Daj link
2
@Rust_Cohle Contador Phelps Bode Miller Hannu Manninen Gołota Nadal
0
@zmiter912576 Mała premia wleciala, na prezenty akurat dla najbliższych
0
@Nano22 Powinien siąść jak Alba w szatni i płakać roztrzęsiony
3
@kryhaa Neymar w wieku 34 lat będzie w Meksyku pewnie już kopał piłkę xD
1
@DaPidejpi Gerrard
2
Komentarz usunięty
3
@shahman Żółw robi porządki przedświąteczne w klubie
0
@adambądkowski93 I co ostatecznie zrobił? XD
1
@tomek8756 Przepisujesz nazwę (Acer f5-573g-51nx) w google i Ci wyskakują
https://laptophit.pl/zasilacz-do-laptopa-acer-aspire-f5-573g-51nx-65w-p-17156.html?gclid=Cj0KCQiA-oqdBhDfARIsAO0TrGHYVbYap867KoXQhKn6RjELXwzKqVXoAC2UUKGZgXhWJHLMuSt_MXIaAnjfEALw_wcB
3
@Saviola88 I cyk wracamy do człapanka u szejków :D
15
Wracamy do dobrych czasów
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/kMJwk8qXl6Ikxu63IIlrSQXQw15rZOj6.mp4
1
@KrychaFCB Dobrze, że nie ze słoikiem
0
@Colon Krzyś już na bombie śpi, bo jutro do januszexu
0
@tristan87 Fajnie, że został mistrzem świata, wtedy nie wierzyłem, ale zamknął mordę i co w tym złego xD
0
@anxted Po reakcji Messiego nie widziałem żadnej szydery tylko normalny uśmiech, nie wiadomo co myślał
0
@TheNekro94 Za co?
0
@Kapitan hawk A na mnie coś jest? Bo nie wiem, czy się nie ulotnić na jakiś czas :/
0
@Xwowrak Jak miałem to w 2 miechy wszystkie warte uwagi filmy obejrzałem, ale ogólnie na plus
15
Ale by sobie posiedział w takim Buenos Aires z 80% inflacją
0
@TR3YWAY Fajnie oglądać włoska/angielska i tylko pojedyncze mecze hiszpańskiej, polecam
0
Hahaha Wolves pakuje 40/50 baniek w Cunhe xDDD Chłop w tym sezonie 17 meczy 0 goli
4
@Saviola88 Czaskowski łajdaku
3
@Piotr,1985 Ja dziękuję, że mogłem oglądać gole Bosackiego na mundialu
0
@FCB_dimiC To są rzeczy, których nigdy się nie dowiesz