2

Mbappe hattrick w finale ja dupie

0

Nie trafi nie ma opcji

0

Co za chory mecz

0

Nieźle dzisiaj piłka na nodze Messiemu siedzi

19

Hahahaha mam Higuaina przed oczami, co z wejście xddd

2

Lautaro xDDDDD

8

Marciniak profesor dzisiaj niesamowity

0

Dobrze dogrywka, lecimy dalej

0

Jezusie co ten Lloris

0

@Encore Akurat dużo w pressingu sam biegał

0

@Rust_Cohle Nunez też mógł być mądry i coś strzelić xD

6

Mbappe jak mlody Ronaldo, 90 minuta i wali sprint z połowy boiska

0

Uwielbiam Comana oglądać na skrzydle jak Angela

0

Rozkręcił się żółw

0

@Bernard777 Pewnie przez zwijanie się 10 minut De Pauli

2

FIFA fut w prawdziwym życiu, cisniesz chłopa cały mecz nagle 2 akcje i w dogrywce Ci na koniec wsadza robiąc calme

2

@Cziken26 Zobacz za co Argentyna karne dostawala na tym turnieju xD

0

Ale to musi siąść mental po czymś takim, najlepsze dla Argentyny to doprowadzenie do dogrywki i schłodzenie głowy

0

Dawać karne, idealny finał

0

Mbappe jest chory co za typ

2

Tylko Otamendi mógł takie coś odpalić xD

0

Mbappe kosmos

0

Otamendi Higuainem Argentyny?

0

@Uukasz_93 Za przerwanie groźnej akcji

2

Francja nawet strzału niwcelnego dziś nie odda, bezradni i to głównie przez przygotowanie Argentyny, niesamowita jakość

1

@Herato Chodzi o finał Argentyny

1

@Herato Di Maria sam chciał odejść bo Real zabronił mu grać w finale

0

Giroud schodzi xD No to po meczu

5

Dembele świetny mecz xD

0

Di Maria płacze, piękny widok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?