1

Di Maria jaki szef

0

Środek pola we Francji nie istnieje, Rabiot z Czumenin w szatni zostali

1

Messi twarda bania i zaciśnięte pięści

0

Di Maria kręci elegancko

0

Każdy wiedział, że w prawo kopnie, a Lloris w lewo poleciał xd

1

Dembele xddddd

3

Przecież to jest żółta dla Romero

0

De Paula z czerwo kończy dzis

0

@Encore Dzisiaj Giroud po asyście Dembele i Dembele po asyście Giroud, Giroud złota piła

1

@takisobiektos Giroud dziś ładuje dublet

3

@TheNekro94 Piękne jest to, że jak Polska grała z Argentyna to wtedy można było kibicować komu się chce, jak gra Francja z Argentyna to nagle ludzie się oszukują, jak to możliwe nie kibicować Messiemu, Francja to Afryka itp xD

2

@tristan87 Finanse top jak zawsze zresztą xD

3

@Cotutajsiedzieje Dlatego klub był w takiej ruinie, rozumiem

4

@tbas w 4 lata skasował 600 baniek i essa xD

1

@zodiak_10 Nawet gdyby wygrał 4 razy z rzędu to nie będzie

1

@Transu96 Gość udawał, że mu się nie podoba xD

0

@Transu96 Hahaha, dziewczynki z siusiaczkami, takie są najlepsze

0

@Encore Trans z Tajlandii xDD Podniósł koszulkę do góry i ban xD

0

Nie no ten Amadeusz to patus i w ogóle, ale przez tego transa na stramie mnie bawi xD

4

@Hosh czas to pieniądz

2

Przegrać z kimś kto jest lżejszy 24 kg, trochę wstyd xD

1

Co profesjonalista to profesjonalista

0

Niemen? Ok niech wygra Mamed xD

0

@Fake69 Jak wypiłem w pół h kiedyś połówkę tego z energolem to ja 2 dni wracałem do siebie xd

1

@NaFazieHitman Ja dupie, no ale przeliczać na złotówki to wiesz, u nas 14.5 :D I tak jedne z tańszych

1

@NaFazieHitman Co za tyle sprzedają, szlugi?

0

@NaFazieHitman Akurat to cieniasy zielone :D

1

@IronSanHybrid w zamrażarce leżał, jeszcze oszroniony xD

8

6 piwek za mało, trzeba się ratować alko na czarną godzinę
https://zapodaj.net/4dd5232cbdeee.jpg.html

0

@BorzyKrzys Złamie to Ci zaraz rękę galafighter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?