Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Di Maria jaki szef
0
Środek pola we Francji nie istnieje, Rabiot z Czumenin w szatni zostali
1
Messi twarda bania i zaciśnięte pięści
0
Di Maria kręci elegancko
0
Każdy wiedział, że w prawo kopnie, a Lloris w lewo poleciał xd
1
Dembele xddddd
3
Przecież to jest żółta dla Romero
0
De Paula z czerwo kończy dzis
0
@Encore Dzisiaj Giroud po asyście Dembele i Dembele po asyście Giroud, Giroud złota piła
1
@takisobiektos Giroud dziś ładuje dublet
3
@TheNekro94 Piękne jest to, że jak Polska grała z Argentyna to wtedy można było kibicować komu się chce, jak gra Francja z Argentyna to nagle ludzie się oszukują, jak to możliwe nie kibicować Messiemu, Francja to Afryka itp xD
2
@tristan87 Finanse top jak zawsze zresztą xD
3
@Cotutajsiedzieje Dlatego klub był w takiej ruinie, rozumiem
4
@tbas w 4 lata skasował 600 baniek i essa xD
1
@zodiak_10 Nawet gdyby wygrał 4 razy z rzędu to nie będzie
1
@Transu96 Gość udawał, że mu się nie podoba xD
0
@Transu96 Hahaha, dziewczynki z siusiaczkami, takie są najlepsze
0
@Encore Trans z Tajlandii xDD Podniósł koszulkę do góry i ban xD
0
Nie no ten Amadeusz to patus i w ogóle, ale przez tego transa na stramie mnie bawi xD
4
@Hosh czas to pieniądz
2
Przegrać z kimś kto jest lżejszy 24 kg, trochę wstyd xD
1
Co profesjonalista to profesjonalista
0
Niemen? Ok niech wygra Mamed xD
0
@Fake69 Jak wypiłem w pół h kiedyś połówkę tego z energolem to ja 2 dni wracałem do siebie xd
1
@NaFazieHitman Ja dupie, no ale przeliczać na złotówki to wiesz, u nas 14.5 :D I tak jedne z tańszych
1
@NaFazieHitman Co za tyle sprzedają, szlugi?
0
@NaFazieHitman Akurat to cieniasy zielone :D
1
@IronSanHybrid w zamrażarce leżał, jeszcze oszroniony xD
8
6 piwek za mało, trzeba się ratować alko na czarną godzinę
https://zapodaj.net/4dd5232cbdeee.jpg.html
0
@BorzyKrzys Złamie to Ci zaraz rękę galafighter