6

@Ali3231 Elegancka, sam w takiej chodzę

0

@guetta256

rzeczywiście xD

Poza tym na PS4 nie pogram na klawie i myszce w inne gry w które na padzie nie lubię grać

1

@marcin62
-GTX 1660Ti
-AMD Ryzen 5 2600
-2x8GB Ram HyperX Fury Black
-Płyta główna Gigabyte B450M DS3H
-Zasilacz ze starego kompa
-Obudowa SPC Regnum RG6V TG
- SSD 1TB Crucial BX500
Do cyberpunka itp styknie

2

@Deviler może w metku sklepiki z włączonymi nazwami by Ci nie lagowały

15

@Kessie Biurko zostaje stare, nie mam 12 lat żeby jakimiś gaimingowymi dla dzieci się jarać co przy uderzeniu pięścią się rozlatują

8

Jeden dzień szukania kompa i kupiony, ucz się @Transu96

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Nie, bo mamie będzie smutno

1

@Rust_Cohle Też się nie pisałem na życie, więc zgoda xD

1

@ranger3120 Tak mi się wydaje, jakimś kremem nawilżającym smaruj przed snem i zobacz po tygodniu czy się poprawi, kiedyś miałem coś podobnego z tego co pamiętam zima właśnie

4

@Rust_Cohle A dla mnie energetyki

2

@Kidd Na pewno, jak 2 lata temu za export 2.49 płaciłem tak teraz najtaniej 3.75 jest u mnie dzis

1

@ranger3120 jak jest sucha to się łuszczy xD

1

@Kidd Dobrze, że człowiek nie wali czystej na co dzień xD

0

@gumaz 184/69

1

@PaPo Ten Chanel różowy, ale kosztuje 650 Ziko xD

7

@don'T.R.I.P.e Ale za tydzień wrócisz? ktoś musi stać na bramce

0

@macio_944 W takim razie koledze wyżej musi być ciężko :D

2

@SkN Jak Ty to znosisz?

1

Ja jeśli Napoli, lub Arsenal nie zdobędą mistrzostwa w tym sezonie


3

@Czajka90 zawsze mile widziany

9

Nie mogę ukrywać, kocham Giroud

1

@hayek aha

27

@VegetaPolska w końcu znalazł wybrankę i wybrał się na wesele pochwalić się panna przed rodzinka
https://m.demotywatory.pl/uploads/202108/1628251601_nqgwe6_fb_plus.jpg

2

@Faro Dałem się nabrać xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Antimadridista_WR Zły wybór, nie pogra w Napoli zbyt wielu minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?