Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz siebie i poszedłbym z nimi na piwo
2
@siuuu będę rzigał
0
@FcPortoFan1999 Nie obrażaj Monfilsa, bo on akurat pozytywny zawsze byl
4
@Lionel_Messi10 De Paul pewnie w kabinie w toalecie drzwi mu trzyma
0
@VegetaPolska Zostawiła chłopa dla Messiego jak trzepał miliony, to dużo o niej mówi
71
Zibi? Top
7
@Cotutajsiedzieje Hahaha, to niezła analiza psychologiczna ludzi, uniwersytet chłopskiego rozumu Julki?
0
@Bruttal Podnosi atomowe bombowce, bo Morawiecki powiedział, że to atak na NATO? Ten to wpływowy głos ma xD
9
@PatrychoO Jak Ty przeżywasz to, że ludzie wolą kogoś i coś innego xD
2
Dobre densy
0
@JimMorrisonFCB W zasadzie to podobny profil do Jesusa i potrafi grać kombinacyjnie
0
Taki Felix pięknie siadlby w Arsenalu, oby Kanonierzy nie przespali okienka, bo bez topowej 9 będzie trudno za City nadążyć
4
@MesQueUnClub96 Oczywiście, że piłka klubowa, dużo ciekawsze mecze, ale nie dziwię się, że akurat Ty masz inne zdanie
0
Dawać już te ligi, bo trzeba wrócić na dobry tor i się odkuć za ten zj*bany mundial
1
@MesQueUnClub_87 Połowę widziałem, ale może wykupie dla zobaczenia reszty :D
0
@Rewolucja123 Czyli nic dla mnie xD
Chociaż bym "Obdarowani" obejrzal
0
@DaPidejpi Co na tym Disneyu jest oprócz Marvela? Mi zostało w sumie 5 filmów do obejrzenia wartych uwagi na netflixie i do dokończenia 2 koreańskie seriale i rezygnuje z niego. Od 1970 wszystkie filmy warte uwagi obejrzałem xD
5
@Rust_Cohle tylko @MesQueUnClub96 podobno rozpisywał 3C na turnieju mikołajkowym i jego klasa wygrała 2:1 po dwóch samobojach
2
@macio_944 Napisz jeszcze, że najpierw lejesz mleko, a później sypiesz płatki, to będą z drugim :)
1
@P33ck Pełna zgoda
0
@DaPidejpi We Francji nie lepiej, Saliba nagrywał jak ziomek z repry się brandzluje przy kilku gosciach, tak jak mówię piłka nożna to pedalstwo xD
9
@Rust_Cohle Ciekawe kto ma większego
7
Mam podejrzenie, że @VegetaPolska to tak naprawdę gonciarz
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/9YBnMm528gIHTVkVLFUxz49cT0hmZeVD.jpg
1
Nie ma nic lepszego niż stop cham z zimowego okresu
0
@JimMorrisonFCB Włącz monitor, hehe
0
Nie lubisz poniedziałków? Ja się delektuje poniedziałkiem
4
Tomek po tym samym zakładzie xD
0
Finał MŚ ma być w niedziele?
0
@Deviler Niby obrzydliwe, a oczu nie idzie oderwać, co?
0
@paweldunajecfcb O konia