2

@gumaz siebie i poszedłbym z nimi na piwo

2

@siuuu będę rzigał

0

@FcPortoFan1999 Nie obrażaj Monfilsa, bo on akurat pozytywny zawsze byl

4

@Lionel_Messi10 De Paul pewnie w kabinie w toalecie drzwi mu trzyma

0

@VegetaPolska Zostawiła chłopa dla Messiego jak trzepał miliony, to dużo o niej mówi

71

Zibi? Top


7

@Cotutajsiedzieje Hahaha, to niezła analiza psychologiczna ludzi, uniwersytet chłopskiego rozumu Julki?

0

@Bruttal Podnosi atomowe bombowce, bo Morawiecki powiedział, że to atak na NATO? Ten to wpływowy głos ma xD

9

@PatrychoO Jak Ty przeżywasz to, że ludzie wolą kogoś i coś innego xD

2

Dobre densy

0

@JimMorrisonFCB W zasadzie to podobny profil do Jesusa i potrafi grać kombinacyjnie

0

Taki Felix pięknie siadlby w Arsenalu, oby Kanonierzy nie przespali okienka, bo bez topowej 9 będzie trudno za City nadążyć

4

@MesQueUnClub96 Oczywiście, że piłka klubowa, dużo ciekawsze mecze, ale nie dziwię się, że akurat Ty masz inne zdanie

0

Dawać już te ligi, bo trzeba wrócić na dobry tor i się odkuć za ten zj*bany mundial

1

@MesQueUnClub_87 Połowę widziałem, ale może wykupie dla zobaczenia reszty :D

0

@Rewolucja123 Czyli nic dla mnie xD
Chociaż bym "Obdarowani" obejrzal

0

@DaPidejpi Co na tym Disneyu jest oprócz Marvela? Mi zostało w sumie 5 filmów do obejrzenia wartych uwagi na netflixie i do dokończenia 2 koreańskie seriale i rezygnuje z niego. Od 1970 wszystkie filmy warte uwagi obejrzałem xD

5

@Rust_Cohle tylko @MesQueUnClub96 podobno rozpisywał 3C na turnieju mikołajkowym i jego klasa wygrała 2:1 po dwóch samobojach

2

@macio_944 Napisz jeszcze, że najpierw lejesz mleko, a później sypiesz płatki, to będą z drugim :)

1

@P33ck Pełna zgoda

0

@DaPidejpi We Francji nie lepiej, Saliba nagrywał jak ziomek z repry się brandzluje przy kilku gosciach, tak jak mówię piłka nożna to pedalstwo xD

9

@Rust_Cohle Ciekawe kto ma większego

7

1

Nie ma nic lepszego niż stop cham z zimowego okresu


0

@JimMorrisonFCB Włącz monitor, hehe

0

Nie lubisz poniedziałków? Ja się delektuje poniedziałkiem

4

Tomek po tym samym zakładzie xD

0

Finał MŚ ma być w niedziele?

0

@Deviler Niby obrzydliwe, a oczu nie idzie oderwać, co?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?