Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta emocje dla fanów Argentyny co najwyżej xd
0
O kurde widziałem to w siatce
0
@mekston Ta na aut bramkowy
1
@VamosRakieta O którym mówisz? O Argentynie z Holandia? Chyba od 80 minuty jak zasnąłem
0
Eh kolejny nudnawy mecz, żeby chociaż Francja z Anglią grały ofensywnie
1
@Patrykl145 Na pewno, ale no czego się po Santosie spodziewać
8
@Przemek2323 Najlepszy występ podczas turnieju
3
@Gitarkafcb Wtedy każdy gra lepiej xd
2
@Emhyr Bo wielu osobom z Europy nie pasuje ten mundial pod względem korupcji/śmierci ludzi budujących stadion/zasad, które trzeba przestrzegać w Katarze itp, ja sam bym się bał tam lecieć nawet za darmo
3
Pięknie teraz wyszli z pressingu
4
@kuz Ale on to mówił w 2014 roku, czy tam 17 xd
0
@talizmo Zasłużyli na awans przecież, bo klepali od pomocnika do obrońcy przez 70 procent czasu
1
@Dertinho W każdym kraju masz jakiś procent bogatych ludzi, w dodatku ludzie też biorą kredyty na wyjazdy, czasem piłkarze fundują kasę na wyjazd
0
Nie rozumiem czemu gra ten cienki Guereiro, a nie Cancelo, w City przecież na LO grywa
1
@draxidox Tak samo z cudami bożymi, objawieniami itp :)
1
Bowie to był kozak
1
@cris2706 Przerąbane bracie mieć takie myśli
7
Już sobie to wyobrażam jak baby miałaby płacić po kafla na dziecko, gdyby sąd tak chętnie pod opiekę dawał ojcom dzieci jak matkom
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/wbAJo2JH0LvEg7wDpaiMA3KFjFA14SRa.jpg
6
Już wyobrażam sobie jak Portugalia dziś odpadnie i Ronaldo nie zagra co on będzie gadał i jego siorka xD
1
@MesQueUnClub96 Może to PSG jednak przejdzie xD
1
@fcbarcafan19 No to gitarka akurat
9
@Lionel_Messi10 Dobrze, że na chate polecieli, bo gówno zagrali
1
@Kessie Nie ten prąd xD
0
Co Messi zrobił, że takie poruszenie? Bo prąd odcięło przed dogrywka xD
0
Byle Angole do finału nie weszli xD
0
@PatrychoO No mi się świetnie spało, przed dogrywka zasnąłem i dopiero się obudziłem xD
0
Holandia tragiczna, do domu
1
Wszedł G.O.A.T.
5
Co Messi zagrał masakra
0
Uuuu Argentyna, brawo. W końcu będzie meczyk