Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Kompromitacji, nie oszukujmy się
0
Dobra sobie włączę w 80 min będzie dalej 0:0
0
@Worny Niech się nie osmiesza
1
Kolejne dwie drużyny bez bocznych obrońców, kopanina na jednego gola, bądź dogrywkę
1
@Barwindg Po tych 22 minutach bardzo możliwe, szczęścia. Chociaż na alko i pizzę po tym awansie Chorwacji siadło xd
0
@Barwindg Co tam obstawiles, bo widzę forma jest xD
0
@Barca-Messi10 No nie widzę
0
Messi gra?
1
@MESSIah16 Dobrze, no dali dupy co mam Ci powiedzieć, niech wygra lepszy teraz
3
Przecież Neymar to już skończył gierkę, nawet na Bayern nie wyjdzie, no cóż z takimi bocznymi obrońcami z przypadku się nie da wygrać mundialu, adios
0
Neymar skończył karierę, on na Bayern nie wyjdzie
0
Hahaha @Barwindg to chyba kuponik wygraliśmy
1
Ci Chorwaci są szaleni xd
4
Zaczyna się xDD
0
Ten bramkarz Chorwacji już wie, że robi ten karne
0
@an_di Gdyby był z Anglii/Włoch to każdy, a tak to nikt
0
@Destroyer_of_Worlds z Japonią?
0
Dobra widzę po tym bramkarzu Chorwacji, że on 3 to wyciąga jedną ręką w tych karnych
0
@gacper dużo u buka za nerkę wygrasz
2
Modric 37 lat i nawet skurczybyka po drugich 120 minutach skurcz nie złapie xD
0
Dobra dawać karne, moja ulubiona rzecz w piłce
1
Z Francja i tak miernie widzę mecz jeśli chodzi o Brazylię, Mbappe z Dembele będą wichurę robić na skrzydle
1
@cris2706 Szkoda, że nie oddali celnego strzału xx
0
Neymar królu!!!
1
@FcBarcelonaFanMSN @Encore opinie?
0
@Pitinho Kibice Argentyny xd
0
@reloaded 1900 z groszem
1
Neymara chyba presją zeżarła, obok Danilo najsłabszy dzis
1
@Encore o kurde wchodzi spinner
0
Grajcie na Danilo on jest cienki xD