Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spalony był Neymara, czy o co biega?
0
Przecież to jest karny dla Brazylii
0
Najpierw Neymar fatalnie, potem Vinicius
0
@A4ron Mi się wydaje, że on 2x szybszy od wszystkich jest
1
@Barwindg poszło 30 na awans Chorwatów po 3.99 kursie xD
2
@Kinginiesta Sorry pomyłka
3
Ale ten Danilo na LO to parodysta, nie da się wygrać mundialu bez dobrze grających bocznych obrońców, przyszła zorganizowana drużyna i Brazylia wali głową w mur, jedynie mogą liczyć dziś na indywidualności
0
Znowu "są wybory", przełączam na francuski stream
2
@Alberto1031 Griezmann nawet jakby strzelił z połowy w finale z przewrotki to ZP nie powącha, jeśli Francja wygra to Mbappe zabiera nagrodę pod pachą na chate
0
Zawsze mnie bawi jak jakieś patusiary bez szkoły mówią, że one chcą pitbulla i to kwestia wytresowania psa xDD Szczególnie, że takie osoby same są źle wychowane i nie potrafią się zachowywać odpowiednio
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/p5wJrtD5GLeV5yexfeRSJhFVHHEk8Zrf.jpg
2
@Barca1992 Brazylia Szpakowski i Mila, a Argentynę Laskowski i Podolinski
5
Niestety od dziś sami zamulacze na majku
8
@PatrychoO Widzę psycha siada, że w sposób infantylny piszesz nazwiska Tobie nieznanych osób, które piłeczkę sobie kopia i nie wiedzą o Twoim istnieniu xD
5
@PatrychoO Okej, w przypadku odpadnięcia Argentyny naszkuj wyciszających tabletek na noc żebyś mógł zasnąć
13
@PatrychoO Zaczynają się słowa niepokoju przed odpadnięciem idola xD
20
@tomek8756 Jak zwykle wychodzi wrażliwość i zrozumienie polskich witaminek dla własnych rodaków
1
@Marcin199310 Żaden, to jak kabarety tyle, że dla nastolatków z wulgaryzmami
0
Oby nie, gość się w Hiszpanii nie odnajduje, a miałby się w Arsenalu odnaleźć jak się wcześniej w United kopał po czole? Nie dla blogerów modowych i raperów w klubie
0
W Polsce może takie przyjemne doznania muzyczne za 10 lat uświadczymy
5
@JordiAlbion Może jest wcześniakiem
2
@swiergol2 Skoki były ciekawe jak się miało 12 lat i skakał Małysz
8
Podobno Dida w 98 się kręcił dużo po Francji będąc na mundialu bez szans na gre, niedługo potem wiadomo kto się urodził :)
http://twojememy.pl/wp-content/uploads/2018/11/Dida-jak-jego-starszy-braciak.jpg
2
@PawkoFCB I jak zbliża się magiczna bariera 30 roku życia, tfu
0
@arsenallondyn0
1. Pianista
2. raport mniejszości
3. miasto Boga
4. Złap mnie jeśli potrafisz
5. 8 mila
Reszta mnie nie interesuje
1
@TheNekro94 Stary wymagania rosną jak inflacja, teraz wymagane jest 185+, w wieku 15 lat same dryblasy chodzą po szkole xD
0
@eXi Dwa nawet
21
@VegetaPolska na tinderku
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ntO3YqNc8o7qwBdrIIdIuTvCoyMBKCOT,w400.jpg
2
@PiotrR Neymar dzisiaj gol i asysta w regulaminowym czasie i Brazylia na luzie w półfinale
7
@Deviler @MarioVeB! mu głowę porył
12
Swój chłop
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/sTI2JY3S2XoENbxAjrCR4Us6OaINvSe7.png