2

@Nano22 słabo, nie trafił karnego z Polską

1

@Kgorecki2500 Jesteś poważnym człowiekiem w garniturze w komisji podliczajacej wyniki, a tam co rusz musisz czytać "Twoja stara", albo "UwU" xDD

7

Nie oszukujmy się, młodzieżowym słowem roku powinno być "łymyn"

2

@cules100pro Karnym

1

O Jan Nowicki nie żyje, a jeszcze dwa lata temu na żywo w zakładzie słuchałem jak opowiadał historie o swoim życiu

2

@wierbafcb Ake Van Dijk, coś jeszcze?

2

@MESSIah16 1:0 Holandia

0

@MESSIah16 Maroko ich robi

5

5

@SteuerFreiMoney chyba Wini prędzej

2

Lucho top xD To było wiadome, wuefista za dyche z pupilami
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12432050#comment-12432100

0

Czyli 2 dni teraz dyskusja o zakolaku i Portugalii, no szkoda

3

Uśmiech w Polsce


0

@Kamiloza91 Nie mam nic przeciwko Maroko, życzę im jak najlepiej :D

0

@arsenallondyn0 Też nie lubię Angoli, ale czuję, że przejdą. W sumie i tak tylko zwycięzca się liczy i oby to Brazylia była po 20 latach

2

@Worny Anglia vs Portugalia i Holandia vs Brazylia

0

@Kamiloza91 Po tym co pokazała Francja z Polską uważam, że Anglia jest faworytem

1

@agaFCB Haha, niech płonie, ja tam sobie do wznowienia premier league będę czekał xD

1

@MESSIah16 Gakpo z golem i asysta ich wywali

1

@MESSIah16 Argentyna leci w piątek

1

Portugalia z Brazylia, to będzie cudowny finał

1

@msmsms Przecież United jest żałosne xd

0

Ja dupie ten Ramos xD

0

Ten Ramos kozak niesamowity

0

@Wossi61FCB Tym, że odpadli, zamykam. Nieoceniony jest Ramos przy stałych fragmentach

1

Pepe 40 letni ładuje brameczke, ależ on o siebie dba, a Enrique placek zamiast Ramosem wolał* grać Rodrim xx

0

O kurde Portugalia bez Ronaldu, co tu się stanęło, nawet beton Santos ogarnął temat

0

Hiszpania lota, pięknie

0

Ale kibice Maroka dają czadu dzisiaj

1

@BulaKG Legenda kanonierów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?