1

@Kuba_1 Ta od Zinchenki
https://www.instagram.com/p/Ch8C2DRDcf7/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
No nie ma nic piękniejszego

3

@kynio302 Psycha siada oskarkom xD

4

@Emhyr Najlepszego xD

0

@Emhyr Z czym masz problem Polaku?

1

@Matheu12 Enrique wizjoner i geniusz mówił, że piłkarze na zgrupowaniu będą strzelać po 1000 karnych xd

3

Dobrze, że w styczniu już będzie cisza o tej beksie

Jak informuje "Marca" - Ronaldo nie pojawił się na środowym treningu dla zawodników, którzy w meczu ze Szwajcarami nie znaleźli się w wyjściowym zestawieniu. Zamiast tego CR7 dołączył do zawodników z pierwszego składu, którzy mieli zaplanowane zajęcia na siłowni. Z informacji przekazanych przez hiszpańskie media wynika, że legenda reprezentacji Portugalii nie zgłaszała żadnych urazów mogących uniemożliwiać trening na boisku.

0

@takisobiektos Chiellini humor jak przed karnymi z Hiszpania

1

@Encore z moimi umiejętnościami z cs'a przed dotarciem na front bym przypadkowo zginął xD

3

@BorzyKrzys Ale z homoseksualizmu w armii słynie tylko Rasija

1

Trzymajcie się w tym wojsku

3

@Luciano99 Ten chłód i pewność siebie bijącą z jego ust, laska pewnie przed zobaczeniem nagrania już w drzwiach stała

3

@Objectivo Nie no trzeba mieć w życiu zasady xD

4

@Worny Laski mają ładnie nasrane w głowach, ja z ziomkiem te same telefony, ten sam samochód, ten sam fotel i nawet by mi nie przyszło do głowy żeby się dowalić o to, że kupił to samo co ja xD

0

Ta dyskusja xDDDD Polecam poczytać
https://x.com/perishaya/status/1599862299560271874

0

@Objectivo Nie mam pojęcia, tak tylko mi na Twitterze przeleciało

39

To wstyd upokarzać tak człowieka..



8

@DaPidejpi Tak samo jak posłowie Lewicy, widzisz te gęby i wiesz, że ręki byś nie podał

0

@tbas Spokojna głowa, będzie oglądane

24

@VegetaPolska na rambli


1

9 grudzień dzień w którym zacznie się tłumaczenie Messiego, że nie ma z kim grać, Portugalia to ma Felixa, Bruno i 40 letniego Pepe xD

1

@DonCarletto Klepacz Enrique przemówił, Hiszpania za to dała, jeden celny strzał w środek bramki

3

@takisobiektos Tak klikajcie, oglądajcie i dawajcie dalej mu zarabiać

5

@Kessie Zadowolony xDD

18

@Mario96w Niech się cieszy, że w ogóle na mundial go zabrał z litości xD

4

Jest, wyszła siostra grzmota
"Wiem, że Ronaldo nie jest wieczny, że nie będzie grał wiecznie i nie strzela już tylu bramek i że jest stary. Portugalia nie potrzebuje po prostu Ronaldo, wszystko co zrobił nie jest już ważne i zostało zapomniane. (...) To wstyd upokarzać tak człowieka" - napisała Aveiro, wyrażając te słowa do selekcjonera Portugalii. Cytuje ją też m.in. "Daily Mail".

1

Miliony zarabia i paczkę zrobiła, by im dom kupiła lepiej...

6

@Firestone Ludzie się podniecali, bo chłop ruszył pionków pokroju Kapeli, czy Najmana xD

1

@ptrx Brak Ramosa przez co Rodri zamiast za Busquetsa grać na ŚPD to się męczył na SO, geniusz i wizjoner, dobrze że te męczenie buły się skończyło

23

@Kondziubarca Taka prawda, o ile na euro jeszcze Lewusa broniłem, tak na mundialu tragiczny był i tylko fanboje mogą bronić jego gry

1

@Objectivo Chłop po 28 roku życia skończył karierę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?