Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kuba_1 Ta od Zinchenki
https://www.instagram.com/p/Ch8C2DRDcf7/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
No nie ma nic piękniejszego
3
@kynio302 Psycha siada oskarkom xD
4
@Emhyr Najlepszego xD
0
@Emhyr Z czym masz problem Polaku?
1
@Matheu12 Enrique wizjoner i geniusz mówił, że piłkarze na zgrupowaniu będą strzelać po 1000 karnych xd
3
Dobrze, że w styczniu już będzie cisza o tej beksie
Jak informuje "Marca" - Ronaldo nie pojawił się na środowym treningu dla zawodników, którzy w meczu ze Szwajcarami nie znaleźli się w wyjściowym zestawieniu. Zamiast tego CR7 dołączył do zawodników z pierwszego składu, którzy mieli zaplanowane zajęcia na siłowni. Z informacji przekazanych przez hiszpańskie media wynika, że legenda reprezentacji Portugalii nie zgłaszała żadnych urazów mogących uniemożliwiać trening na boisku.
0
@takisobiektos Chiellini humor jak przed karnymi z Hiszpania
1
@Encore z moimi umiejętnościami z cs'a przed dotarciem na front bym przypadkowo zginął xD
3
@BorzyKrzys Ale z homoseksualizmu w armii słynie tylko Rasija
1
Trzymajcie się w tym wojsku
3
@Luciano99 Ten chłód i pewność siebie bijącą z jego ust, laska pewnie przed zobaczeniem nagrania już w drzwiach stała
3
@Objectivo Nie no trzeba mieć w życiu zasady xD
4
@Worny Laski mają ładnie nasrane w głowach, ja z ziomkiem te same telefony, ten sam samochód, ten sam fotel i nawet by mi nie przyszło do głowy żeby się dowalić o to, że kupił to samo co ja xD
0
Ta dyskusja xDDDD Polecam poczytać
https://x.com/perishaya/status/1599862299560271874
0
@Objectivo Nie mam pojęcia, tak tylko mi na Twitterze przeleciało
39
To wstyd upokarzać tak człowieka..
8
@DaPidejpi Tak samo jak posłowie Lewicy, widzisz te gęby i wiesz, że ręki byś nie podał
0
@tbas Spokojna głowa, będzie oglądane
24
@VegetaPolska na rambli
1
9 grudzień dzień w którym zacznie się tłumaczenie Messiego, że nie ma z kim grać, Portugalia to ma Felixa, Bruno i 40 letniego Pepe xD
1
@DonCarletto Klepacz Enrique przemówił, Hiszpania za to dała, jeden celny strzał w środek bramki
3
@takisobiektos Tak klikajcie, oglądajcie i dawajcie dalej mu zarabiać
5
@Kessie Zadowolony xDD
18
@Mario96w Niech się cieszy, że w ogóle na mundial go zabrał z litości xD
4
Jest, wyszła siostra grzmota
"Wiem, że Ronaldo nie jest wieczny, że nie będzie grał wiecznie i nie strzela już tylu bramek i że jest stary. Portugalia nie potrzebuje po prostu Ronaldo, wszystko co zrobił nie jest już ważne i zostało zapomniane. (...) To wstyd upokarzać tak człowieka" - napisała Aveiro, wyrażając te słowa do selekcjonera Portugalii. Cytuje ją też m.in. "Daily Mail".
1
Miliony zarabia i paczkę zrobiła, by im dom kupiła lepiej...
6
@Firestone Ludzie się podniecali, bo chłop ruszył pionków pokroju Kapeli, czy Najmana xD
1
@ptrx Brak Ramosa przez co Rodri zamiast za Busquetsa grać na ŚPD to się męczył na SO, geniusz i wizjoner, dobrze że te męczenie buły się skończyło
23
@Kondziubarca Taka prawda, o ile na euro jeszcze Lewusa broniłem, tak na mundialu tragiczny był i tylko fanboje mogą bronić jego gry
1
@Objectivo Chłop po 28 roku życia skończył karierę