61

Uczcie się jak powinno się zachować na pasach od psa, to może nie będzie trzeba wprowadzać 30 w zabudowanym
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/D2d6B2iJCgJlj1PvZgArQAMU1jBIz1sj.mp4

0

@MESSIah16 Tragedia, mój jest łatwy do zapamiętania i dużo osób zna

1

@Rust_Cohle I nie ma trądziku młodzieńczego

1

@MesQueUnClub96 Niemcy by ich tak zniszczyły jak Japonię

0

@Janas11224 Akurat in minus

2

@tomek8756 Bóstwo, cudowna jest

0

@MesQueUnClub96 Jak się nie skompromitowały xD Żałosny występ somsiadow

0

@Janas11224 Jaki inny styl xD To samo co wypuszcza każdy inny raper

2

@MESSIah16 xDD Prędzej Argentyna

1

@Kessie Po kompromitacji Nuneza

1

@Lola120 Xiaomi airdots/earbuds Justyś

4

@hurek12 3 grzeski w czekoladzie i pryncypalki

1

No i jak ten Kuban? Dla mnie pozytywnie, trochę smętnie, spodziewałem się większej świeżości, a lirycznie bez progresu, tak czy siak idzie słuchać. Otsochodzi pokazał jak się wlatuje z nowym albumem

4

@marcin62 Staśko zaczyna mózgu używać i wie, że musi się w obecnej sytuacji trochę przymilić społeczeństwu mając kasę na wyciągnięcie ręki

1

@tomek8756 Mimo wszystko trochę bardziej się z nim liczyli, ale powinni znaleźć kogoś z kim inne kraje będą się liczyć, a nie gościa co gubi wątki i sam nie wie co mówi

1

@Kondziubarca Tak to jest jak rządzi krajem stary piernik

0

@PaulinhoPL Przecież on po mundialu już będzie miał wywalone na piłkę xD

1

@agaFCB Średniawka, mógłby być wstawiony do 11 rozczarowań bundesligi zdecydowanie

0

Imagine być na koncercie PNL


1

@Emhyr Ah ok, nie wiedziałem, myślałem że to puchar jakiś xD Tak czy siak talent ogromny i papiery ma na topke, zobaczymy

1

@MesQueUnClub_87 O kurde skąd ja to znam, w poprzednim aucie miałem ten sam problem z drzwiami i zamknąć też się nie dały dopóki nie nagrzał się samochód xD Dobrze, że się go pozbyłem latem, haha

5

@Emhyr I w 14 meczach w seniorskiej piłce w wieku 16 lat strzelił 9 goli i

0

@MesQueUnClub_87 A no jak w nocy na minusie było to tak, a u mnie 0.5+

0

@MSN30 Panie władzo, ale ja lubię.. zapi**dalać

1

Uwielbiam jak troszkę śniegu spadnie i ludzie na 90 50 jadą, a w mieście korek i na 1 trzeba jechać xd

8

@MesQueUnClub96 Kiedy Niemcy zmienia polsrodka Flicka na poważnego trenera?

2

@BorzyKrzys Parę pigułek i to wszystko będzie się świecić i tętnic życiem

10

@Kessie Giroud forma złotej piłki, to mylą chłopaków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?