Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
61
Uczcie się jak powinno się zachować na pasach od psa, to może nie będzie trzeba wprowadzać 30 w zabudowanym
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/D2d6B2iJCgJlj1PvZgArQAMU1jBIz1sj.mp4
0
@MESSIah16 Tragedia, mój jest łatwy do zapamiętania i dużo osób zna
1
@Rust_Cohle I nie ma trądziku młodzieńczego
1
@MesQueUnClub96 Niemcy by ich tak zniszczyły jak Japonię
0
@Janas11224 Akurat in minus
2
@tomek8756 Bóstwo, cudowna jest
0
@MesQueUnClub96 Jak się nie skompromitowały xD Żałosny występ somsiadow
0
@Janas11224 Jaki inny styl xD To samo co wypuszcza każdy inny raper
2
@MESSIah16 xDD Prędzej Argentyna
1
@Kessie Po kompromitacji Nuneza
1
@Lola120 Xiaomi airdots/earbuds Justyś
4
@hurek12 3 grzeski w czekoladzie i pryncypalki
1
No i jak ten Kuban? Dla mnie pozytywnie, trochę smętnie, spodziewałem się większej świeżości, a lirycznie bez progresu, tak czy siak idzie słuchać. Otsochodzi pokazał jak się wlatuje z nowym albumem
4
@marcin62 Staśko zaczyna mózgu używać i wie, że musi się w obecnej sytuacji trochę przymilić społeczeństwu mając kasę na wyciągnięcie ręki
1
@tomek8756 Mimo wszystko trochę bardziej się z nim liczyli, ale powinni znaleźć kogoś z kim inne kraje będą się liczyć, a nie gościa co gubi wątki i sam nie wie co mówi
1
@Kondziubarca Tak to jest jak rządzi krajem stary piernik
0
@PaulinhoPL Przecież on po mundialu już będzie miał wywalone na piłkę xD
10
Piekło mężczyzn
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/9q1OlfPdtyuhPBpMeyF7kWXMbvahoDlK.png
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/iSRiXw77mkU1TLwFIZptJwVxitdM9lVm.jpg
1
@agaFCB Średniawka, mógłby być wstawiony do 11 rozczarowań bundesligi zdecydowanie
0
Imagine być na koncercie PNL
1
@Emhyr Ah ok, nie wiedziałem, myślałem że to puchar jakiś xD Tak czy siak talent ogromny i papiery ma na topke, zobaczymy
4
@WilliamTheBloody https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/jaranie-sie-pilka-nozna-to-pedalstwo-a-wszystkie-kluby-pilkarskie-to-ciota-i-kij.jpg
Klasyk
1
@MesQueUnClub_87 O kurde skąd ja to znam, w poprzednim aucie miałem ten sam problem z drzwiami i zamknąć też się nie dały dopóki nie nagrzał się samochód xD Dobrze, że się go pozbyłem latem, haha
5
@Emhyr I w 14 meczach w seniorskiej piłce w wieku 16 lat strzelił 9 goli i
0
@MesQueUnClub_87 A no jak w nocy na minusie było to tak, a u mnie 0.5+
0
@MSN30 Panie władzo, ale ja lubię.. zapi**dalać
1
Uwielbiam jak troszkę śniegu spadnie i ludzie na 90 50 jadą, a w mieście korek i na 1 trzeba jechać xd
8
@MesQueUnClub96 Kiedy Niemcy zmienia polsrodka Flicka na poważnego trenera?
2
@BorzyKrzys Parę pigułek i to wszystko będzie się świecić i tętnic życiem
10
@Kessie Giroud forma złotej piłki, to mylą chłopaków