1

@kakusus Nie no w Barcelonie Dembele jeszcze wiatr jakiś robi xD

2

Jak można chcieć oglądać dalej takie męczenie buły, do boku, do tyłu, do boku, do tyłu i cyk 45 minut 70 posiadania 1 sytuacja 0 strzalow w bramke

0

Ten dalej bez kartki, ale no tak sędzia pod Maroko gwiżdże xD

1

Tutaj widzę ciągły oglądany piknik Barcelony gdzie skubią słonecznik to ludzie zdziwieni, że kibice swojego kraju gwiżdżą, gdy przeciwnik jest przy piłce

2

Boufal zabawa z klepaczami

3

@Xxxbarca4ever Jak Casemiro tak grał to większości piana leciała

2

@Ojciec5tkidzieci No niestety trzeba jakaś 9 sprowadzić, albo Gakpo

0

Dobrze Maroko agresywnie na tych klepaczy piłki do boku i tyłu

2

@zadafcb I dobrze, czekam na premier league z utęsknieniem, oraz Serie A

0

Maroko po awans

1

@IronSanHybrid Po 3 minutach mnie wykręciło z zażenowania

2

@Mow_mi_Douglas But na banie kończymy balet

23

@MesQueUnClub_87 Bo są bezczelnymi kur.. i my dla nich jesteśmy nic nieznaczącymi robolami do płacenia podatków

0

@marcin62 Sprawdzę z ciekawości i sentymentu, ale pewnie słuchać nie będę specjalnie

1

@MesQueUnClub_87 Top pl raperów w roku 2012-2015

2

@Esteban_

kiedyś to było

1

@Bobo25 Nie każdy musi słuchać tego samego/tym samym się interesować

5

Ale Juleczki mokre na wieść, że Kuban wraca


Tymczasem ja:

1

@Danny Gaucho Kibic Argentyny musi się splakac o tańce xD

0

@VegetaPolska I co jeszcze, może szara myszkę która Cię przytuli?

0

@Bogan Ja dziś się zmieniam w Mikołaja i cukierki rozdaje, nie jesteśmy tacy sami

1

@Faro Ty nie wiesz kolego jakie Borek ma znajomości, Borek jest nie do ruszenia zapamiętaj

15

Ale dupnął


17

Gdzie moje 30 baniek?


1

@clyde Gdybyś nie pisała ciągle o grach to może bym nie wiedział xD

17

Może i ego większe od Ronaldo, ale liczbami w każdym miejscu się broni

4

0

Komentarz usunięty

0

Ja pierdziele, a ja całe życie byłem przekonany, że oryginał należy do Placebo


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?