Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kakusus Nie no w Barcelonie Dembele jeszcze wiatr jakiś robi xD
2
Jak można chcieć oglądać dalej takie męczenie buły, do boku, do tyłu, do boku, do tyłu i cyk 45 minut 70 posiadania 1 sytuacja 0 strzalow w bramke
0
Ten dalej bez kartki, ale no tak sędzia pod Maroko gwiżdże xD
1
Tutaj widzę ciągły oglądany piknik Barcelony gdzie skubią słonecznik to ludzie zdziwieni, że kibice swojego kraju gwiżdżą, gdy przeciwnik jest przy piłce
2
Boufal zabawa z klepaczami
3
@Xxxbarca4ever Jak Casemiro tak grał to większości piana leciała
2
@Ojciec5tkidzieci No niestety trzeba jakaś 9 sprowadzić, albo Gakpo
0
Dobrze Maroko agresywnie na tych klepaczy piłki do boku i tyłu
2
@zadafcb I dobrze, czekam na premier league z utęsknieniem, oraz Serie A
0
Maroko po awans
1
@IronSanHybrid Po 3 minutach mnie wykręciło z zażenowania
2
@Mow_mi_Douglas But na banie kończymy balet
23
@MesQueUnClub_87 Bo są bezczelnymi kur.. i my dla nich jesteśmy nic nieznaczącymi robolami do płacenia podatków
0
@marcin62 Sprawdzę z ciekawości i sentymentu, ale pewnie słuchać nie będę specjalnie
1
@MesQueUnClub_87 Top pl raperów w roku 2012-2015
2
@Esteban_
1
@Bobo25 Nie każdy musi słuchać tego samego/tym samym się interesować
5
Ale Juleczki mokre na wieść, że Kuban wraca
Tymczasem ja:
14
Błachowicz chad
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/ubG6WIY1YfbntYJRaOZKxpp6mlpTw5KL.jpg
1
@Danny Gaucho Kibic Argentyny musi się splakac o tańce xD
0
@VegetaPolska I co jeszcze, może szara myszkę która Cię przytuli?
0
@Bogan Ja dziś się zmieniam w Mikołaja i cukierki rozdaje, nie jesteśmy tacy sami
1
@Faro Ty nie wiesz kolego jakie Borek ma znajomości, Borek jest nie do ruszenia zapamiętaj
15
Ale dupnął
17
Gdzie moje 30 baniek?
1
@clyde Gdybyś nie pisała ciągle o grach to może bym nie wiedział xD
17
Może i ego większe od Ronaldo, ale liczbami w każdym miejscu się broni
4
Zgoda
https://x.com/fshud20/status/1599443642397396993
0
Komentarz usunięty
0
Ja pierdziele, a ja całe życie byłem przekonany, że oryginał należy do Placebo