Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Puchacz ma 23 lata, a wygląda jakby był w wieku swojej mamy xD
https://pliki.meczyki.pl/big/352/5faed8a3344e7.jpg
0
@tomek8756 dwadzieścia pięć, dwadzieścia jeden, piękny
7
@cris2706 Sztywny Polak co na dysce w gimnazjum stał pod ścianą
3
Richarlison w reprze Nazario, na półfinały fryz na grubego prosze
0
@Rewolucja123 Żeby przegrać
1
Ale graja, joga bonito
0
@Pitinho Oho azjatycki toxic fucker
0
@BorzyKrzys Oni już mają wywalone jaja, robota wykonana
0
@Xpert77 Ciekawe gdzie tak było, od początku turnieju mówię że Brazylia bierze pucharek i Neymar ZP
0
Ładuj Naymarek
6
Boli was wielka Brazylia, po puchar Ney
0
Vini crack
2
Pięknie z bani zasądził
1
@Faro Spokojnie zaraz się rozkręca xD
0
@Barca1992 Messi? Gakpo ich wyjaśni
1
@Faro Mokebe odpada z Angolami, którzy betona na ławce mają
1
Neymar ze złota piłka i pucharem MŚ, to będzie coś pięknego :)
1
@AFA90 Nie wywali, Neymar dopilnuje tego
0
@PatrychoO Zagram za 100 na Argentynę żeby pomóc im odpaść
0
@PatrychoO Ciekawe, czy Twoja po meczu z Holandia nie spadnie xD
0
Niezły raper siwusek
https://glamrap.pl/raper-z-kolegami-skatowali-chlopaka-bo-ten-skrytykowal-ich-bmw/
6
@Kessie A powinni wiadomo co odciąć i do gęby wsadzić
7
Cash się dorobił na mundialu, koszulka Messiego i Mbappe, a pewnie jeszcze kajdan Kounde za*ebał, się nie przelewa w tym Aston
0
@Faro Wątpię, pewnie na ławce zacznie i jak Brazylia będzie miała niekorzystny wynik to go Tite wpuścić
2
@Przemek2323 Oglądam dużo seriali z różnych krajów i często zakładają skarpetki do klapek xD
2
@LaRoja Nie poszedłby, bo by go nie chcieli, a na ławce jak widać nie potrafi usiedzieć długo :D
2
@Rewolucja123 Mocne słowa jak na kibica Argentyny w meczu z Polska
1
@_Specjalista Jak wygra Brazylia MŚ to może i 15 strzelić xD
3
@Toretto Lewy nie? A co on niby grał oprócz goli z karnych i przypadkowej asysty gdzie wcześniej powinien strzelić gola? Milik zagrał fajnie z Arabia chociaż
2
To co za rok Lewy robi wywiad gdzie krytykuje Barcelone i idzie grać za 100 baniek do Arabii jak jego idol