3

Puchacz ma 23 lata, a wygląda jakby był w wieku swojej mamy xD
https://pliki.meczyki.pl/big/352/5faed8a3344e7.jpg

0

@tomek8756 dwadzieścia pięć, dwadzieścia jeden, piękny

7

@cris2706 Sztywny Polak co na dysce w gimnazjum stał pod ścianą

3

Richarlison w reprze Nazario, na półfinały fryz na grubego prosze

0

@Rewolucja123 Żeby przegrać

1

Ale graja, joga bonito

0

@Pitinho Oho azjatycki toxic fucker

0

@BorzyKrzys Oni już mają wywalone jaja, robota wykonana

0

@Xpert77 Ciekawe gdzie tak było, od początku turnieju mówię że Brazylia bierze pucharek i Neymar ZP

0

Ładuj Naymarek

6

Boli was wielka Brazylia, po puchar Ney

0

Vini crack

2

Pięknie z bani zasądził

1

@Faro Spokojnie zaraz się rozkręca xD

0

@Barca1992 Messi? Gakpo ich wyjaśni

1

@Faro Mokebe odpada z Angolami, którzy betona na ławce mają

1

Neymar ze złota piłka i pucharem MŚ, to będzie coś pięknego :)

1

@AFA90 Nie wywali, Neymar dopilnuje tego

0

@PatrychoO Zagram za 100 na Argentynę żeby pomóc im odpaść

0

@PatrychoO Ciekawe, czy Twoja po meczu z Holandia nie spadnie xD

6

@Kessie A powinni wiadomo co odciąć i do gęby wsadzić

7

Cash się dorobił na mundialu, koszulka Messiego i Mbappe, a pewnie jeszcze kajdan Kounde za*ebał, się nie przelewa w tym Aston

0

@Faro Wątpię, pewnie na ławce zacznie i jak Brazylia będzie miała niekorzystny wynik to go Tite wpuścić

2

@Przemek2323 Oglądam dużo seriali z różnych krajów i często zakładają skarpetki do klapek xD

2

@LaRoja Nie poszedłby, bo by go nie chcieli, a na ławce jak widać nie potrafi usiedzieć długo :D

2

@Rewolucja123 Mocne słowa jak na kibica Argentyny w meczu z Polska

1

@_Specjalista Jak wygra Brazylia MŚ to może i 15 strzelić xD

3

@Toretto Lewy nie? A co on niby grał oprócz goli z karnych i przypadkowej asysty gdzie wcześniej powinien strzelić gola? Milik zagrał fajnie z Arabia chociaż

2

To co za rok Lewy robi wywiad gdzie krytykuje Barcelone i idzie grać za 100 baniek do Arabii jak jego idol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?