2

@MesQueUnClub96 Ja myślę, że zagramy podobnie jak z Argentyna i wylecimy z hukiem, polecam typ Francja wygra do 0, kurs 1.89

1

@RobiS Ja tylko Eleven/HBO/Netflixa/Viaplay oglądam i nie mam co narzekać

1

@lucas/catalan karlica, blondynka, niezbyt fajne rysy twarzy, 2 gwiazdki maks

1

@KrychaFCB Zawsze za wezwanie policji przy kolizji jest 1500, policjanci jak mają dobry humor to dadzą tylko upomnienie. Kwestia człowieka, którego pieprzniesz

6

@lucas/catalan Nie gustuje w gwiazdach porno, to nie oceniam, w ogóle niezły szok mnie złapał jak pomyślałem, że 97 rocznik to z 20 lat ma, a tu 25 się okazuje xD Jak to wszystko zapier..

4

@lucas/catalan Niezła karlica

2

@HighestInTheRoom

mi to tylko z American Psycho się kojarzy

0

Minimajk z 5 bramka na mundialu

0

Martinelli > Antony

0

@Encore Zaraz zobaczymy co jego drybling przyniesie Brazylii

0

@Encore Mówisz o dokładnym podaniu na aut bramkowy? XD

1

@Encore Ta Eto'o też wie więcej od wszystkich :)

0

@Katalończyk 99 Nikt normalny nie kręci się z piłką dziesięć razy 40 metrów od bramki rywala

19

@Emhyr Go nie biorę pod uwagę jako atakującego tylko cyrkowca

5

W końcu normalny atak w Brazylii, Martinelli i Jesus porobią Kamerun

9

Cieniasy z Urugwaju odpadają i humor gituwa

0

Korea z awansem, haha. Coś pięknego

1

Co ta Ghana z tymi karnymi ma całe życie..

1

Urugwaj do domku

0

@Zoker Nie chce mi się Wdnesday oglądać, nie mój klimat

1

@MesQueUnClub_87 Dobra to szukam dalej xD

3

@Comentateiro Belgia gra tymi starymi dziadami w obronie, więc mnie nie dziwi ich odpadnięcie, jeszcze beton skończonego Hazarda wystawiał w dwóch meczach xD

0

1899 oglądał ktoś? Człowieka rozłożyło pierwszy raz od 3 lat i coś dobrego do oglądania trzeba

1

@Mario96w Zakład, że Messi żadnego pucharu nie zdobędzie nawet jak Polska odpadnie w grupie? O 50/100 ziko?

5

@Blantozaur Jak Ty widzisz tylko kraj przez pryzmat pieniądza chociaż i tak masz lepiej niż 60/70 procent ludzi na planecie to Ci współczuję xD

68

@Mario96w Nie no po co kibicować narodowej reprezentacji, która reprezentuje na MŚ Twój kraj w którym się wychowałeś, mieszkasz, pracujesz, masz rodzinę, mówisz w tym języku, jak można kibicować jednemu gościowi, który gra dla Argentyńczyków i Argentyny xD Jak już ktoś chce kibicować to chociaż z przyzwoitości, by się tym nie chwalił, bo nie widzę tutaj powodu do dumy

63

@okiemtypera_lucaxx95 Messi na pewno będzie się cieszył, że jakieś Jaśki z Polski będą jego krajowi kibicować w starciu z ich krajem xD

11

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

4

Tak jutro będzie

Przypomniała mi się ta motywacja Mirosława Kalita na Stasium 974... z Argentyna, co co wiesz Czesław Miechniewicz wyszedł gdzieś do ubikacji na 15 minut, tam kogoś spotkał w korytarzu i pozostał poza szatnią. No i chłopaki później opowiadają że Mirosław Kalita rozpisał Argentyne i mówi: "Panowie... Argentyna..." - mówi - "Co ja Wam powiem... Wicemistrzowie Świata... Mistrzowie Ameryki... Martinez - doświadczenie, fenomenalna gra, prowadzenie piłki" - mówi - "...Prawa obrona... Molina, no co Wam będę mówił... to jest, to jest" - mówi - "Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika." - mówi - "Środek obrony..." - tam wtedy był Martinez - "Martinez oczywiście Martinez rozegranie, Otamendi skała" - mówi - "Milik nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Lewa obrona, Acuna, no przecież to jest" - mówi - "TGV jak on się rozpędzi to jedzie linia-linia" - mówi - "Z dorzutką" - mówi - "Messi? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co podchodzić na dwa metry bo to jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem" - i tak mówi - "No z przodu... Di Maria?" - mówi - "Di Maria to nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić łapać na spalonego bo nie ma szans." I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówie no dobra za chwilę trzeba wyjść, 80 tysięcy Stadium 974. Wszedł Czesław, do szatni, popatrzył na tablicę... i mówi - "Panowie, Argentyna... to jest przeszłość..." - mówi - "Acuna... przecież on już w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia." - mówi - "Martineza, tylko wystarczy nacisnąć." - mówi - "Otamendi, no niby jest silny ale" - mówi - "Spokojnie spierasz się zanim wystawi rękę." - mówi - "No Messi? No Messi jest dobry to trzeba na niego uważać." I generalnie wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?