9

Argentyna to już przeszłość Panowie

2

@tomek8756 Obejrzałem 2 odcinki i mi się nie chce dalej xD

3

Jutro Polska husaria z awansem i piękny meczyk z Francją później

1

Komentarz usunięty

0

Miała być czerwona dziś
https://vm.tiktok.com/ZMFQ7RqNg/

3

Wygrał lepszy i tyle

5

Jakie głąby z Iranu xdddd

1

@cchesterr43 Oczywiście

1

Tylko wyszedłem z domu i gol xDD Żałosne

1

Ale nudy, myślałem że będą nogi sobie łamać, a tu jak sparing, trzeba po kebsa iść

3

Imbe przednia mają na trybunach kibice Senegalu xD Kibice Ekwadoru jacyś tacy niewyraźni

0

Kolejne meczycho, piękny mundial

2

@Emhyr Musi być walka o skład, rywalizacja nikomu nie zaszkodzi, Gakpo jest uniwersalny w ataku

1

@Lionel_Messi10 Siadzie, ale w Arsenalu

0

Ładnie drużyny afrykańskie sobie pykaja na mundialu

0

@ToWinaSedziego O co chodzi z tą laska, zgwałcił ja?

2

@Faro Pije fervex i biorę jakiś Apap xD Nigdy antybiotyku nie wziąłem, ani nie byłem z przeziębieniem/grypa u lekarza

10

@Kengo Niby czym Urugwaj zasłużył na 3 punkty? Oni grali jak równy z równym przez może 15 minut xD

0

3.6 na czerwo w meczu Iran USA, fajny kursik

1

@MesQueUnClub_87 A potem ta sama osoba się pyta ile ma wziąć paracetamolu przy przeziębieniu

0

@borys27 Żyj skromniej i po problemie

3

@BorzyKrzys Nie wiesz synek z kim on siedział przy jednym stole

1

1

@kryhaa O ch.. jeszcze gorzej, powodzenia na poprawce :D

1

@Deviler Zaskoczę Cię, wczoraj oglądałem 20 minut tylko Brazylii i wyszedłem z chaty xD

1

Dobrze, że Senegal z Ekwadorem i Iran z USA o wyjście z grupy grają, bo bym nawet nie oglądał tych meczy

0

@clyde Wszyscy umrzemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?