Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Argentyna to już przeszłość Panowie
2
@tomek8756 Obejrzałem 2 odcinki i mi się nie chce dalej xD
3
Jutro Polska husaria z awansem i piękny meczyk z Francją później
1
Komentarz usunięty
0
Miała być czerwona dziś
https://vm.tiktok.com/ZMFQ7RqNg/
3
Wygrał lepszy i tyle
5
Jakie głąby z Iranu xdddd
1
@cchesterr43 Oczywiście
1
Tylko wyszedłem z domu i gol xDD Żałosne
1
Ale nudy, myślałem że będą nogi sobie łamać, a tu jak sparing, trzeba po kebsa iść
3
Imbe przednia mają na trybunach kibice Senegalu xD Kibice Ekwadoru jacyś tacy niewyraźni
7
Ekwador przez 2 minuty
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16696485957uNb8uaULeVxsH9SJpyzzh,w400.jpg
0
Kolejne meczycho, piękny mundial
2
@Emhyr Musi być walka o skład, rywalizacja nikomu nie zaszkodzi, Gakpo jest uniwersalny w ataku
1
@Lionel_Messi10 Siadzie, ale w Arsenalu
0
Ładnie drużyny afrykańskie sobie pykaja na mundialu
2
Zawsze to jakiś plan
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/317521338_2289292767919509_6229532697717635109_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=eteECDb2d3IAX805e9S&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBmuhZIsQYXorVSrCcXZEGoQDwDNIMF-iEp9puoP4fcxg&oe=638A70B4
0
@ToWinaSedziego O co chodzi z tą laska, zgwałcił ja?
2
@Faro Pije fervex i biorę jakiś Apap xD Nigdy antybiotyku nie wziąłem, ani nie byłem z przeziębieniem/grypa u lekarza
10
@Kengo Niby czym Urugwaj zasłużył na 3 punkty? Oni grali jak równy z równym przez może 15 minut xD
0
3.6 na czerwo w meczu Iran USA, fajny kursik
1
@MesQueUnClub_87 A potem ta sama osoba się pyta ile ma wziąć paracetamolu przy przeziębieniu
0
@borys27 Żyj skromniej i po problemie
3
@BorzyKrzys Nie wiesz synek z kim on siedział przy jednym stole
1
@Sulimo
1
@kryhaa O ch.. jeszcze gorzej, powodzenia na poprawce :D
1
@Deviler Zaskoczę Cię, wczoraj oglądałem 20 minut tylko Brazylii i wyszedłem z chaty xD
1
Dobrze, że Senegal z Ekwadorem i Iran z USA o wyjście z grupy grają, bo bym nawet nie oglądał tych meczy
0
@clyde Wszyscy umrzemy
16
@MesQueUnClub96 już za miesiąc
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/normal/Zbn27cntmUk8gGdJmyyvLKDxXJNsuQBP.jpg