0

Nie no my skończymy z czerwem, tragedia

2

Oni nas robią jak dzieci xD

16

Krychowiak fauluje faul dla nas, jak w Hiszpanii xD

0

Kur.. obraz mi stanął w miejscu

0

@draxidox Tylko delikatnie xDD

0

Dobra lecimy na pełnej, 3 lewy jedna Ziela

0

Frankowski w 1 xD Zarty

1

@dv7wisnia Pewnie ma na myśli żonę

0

@IronSanHybrid Wchodząc na Twittera odnosze wrażenie, że tak jest

0

@Kozinho. Świetnie się dobrali, pewnie też mu na dzieciach mocno zależy

6

@IronSanHybrid Ja lubię prawie wszystko, ale nie muszę się z tym obnosić na każdym kroku tylko dlatego, że coś jest dostępne przez pewien okres xD

0

@IronSanHybrid Kameruńczyk z Syberii

10

@IronSanHybrid Ludzie przeżywają ten szajs jakby mieli przyjemność jeść w najdroższej restauracji w Nowym Jorku i ktoś im homara faszerowanego podawał z winem 100 letnim

0

Icardi

1

Hahaha Wanda się wygrzmocila z jakimś kryminalista podczas kręcenia teledysku, a Icardi jak wierny pies wraca do właścicielki xD
Psychiatryk
https://www.instagram.com/p/Cj9btVesUX4/?igshid=YmMyMTA2M2Y= xDD

0

@4drian0 Szlugi na warę i gramy

1

0

@Lionel_Messi10 Nie zesraj sie

0

@Lionel_Messi10 30 lat i nie potrafi rapować tak jak nasi piłkarze grać w pilke

0

@Lionel_Messi10 Szkoda mi głośników na takich łaków jak Peja i Zbuku

4

@Poversky1000 Hahahaha, czyli jednak xDD

0

@Mns21 2022 bo bliżej do trumny

1

@BorzyKrzys Napisali, że przepraszają za Bedoesa?

0

O kurde fajny kawałek, czuje się jakbym do 2013/2014 przeniósł, może coś z gościa będzie

0

@SamuelUmtiti Podziwiam, ja bym tygodnia nie potrafił się uganiać za panna xD

1

@FabianMrozek I cyk powrót do angielskiego średniaka

3

Dałem win Holandii to nie mieli prawa wygrać

1

@kynio302 Ładuje w Turcji aż miło

3

Valencia 5 mecz na mundialu 6 gol, crack

3

@Jacu327 Tak, w Arsenalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?