1

Człowiek się napalił na oglądanie Neymara na mundialu, a tu takie coś, już mi się nie chce

0

Szpaku z Węgrzynem walił czysta chyba

0

Serbia obok nas, Kataru i Kostaryki najsłabsza drużyna na mundialu, jaja xD

3

Martinelli!! Brawo chłopaku

1

Dobry ten Antony

0

@ProMILs Hahahahah xD

1

@czosnekfcb Bezapelacyjnie

0

Madryciaki robią mecz

0

Ale dzisiaj obijają obręcze

1

@JimMorrisonFCB Eh no niestety duża konkurencja

1

Oby Neymar się nie rozdupcył na kilka meczy

4

W końcu Jesus

0

Vinicius piękna wrzutka i piękny gol

0

Niech ktoś mu odsunie ten mikrofon

0

@KrychaFCB Dlatego po jego strzale mieli dobitkę na pusta i jest 1:0

0

Neymar z Viniciusem xDD

1

Barce nie strzelała, ale za to Bayern strzelał, hehe

3

Szpaku odklejka xDDD

2

Gra taki szajs i dobija do pustej

3

Serbii gra jak Polski, a też mają gości z dobrych klubów
Ale przyfasolił, piękny byłby gol

0

Ajaj Neymar, blisko

0

Dobra całą trójkę z ataku na ławę odholować

1

@Lionel_Messi10 Neymar najsłabszy? To ile ten parodysta z 9 ma niby?

1

Tak się kończy wystawianie placka z Tottenhamu, opamiętaj się Tite

0

Dobra dawać za pięknego Martinelliego i Jesusa za blondyna to rusza ten meczyk

1

@Bobo25 Danilo i Sandro to wraki, no ale kto miałby grać

3

@barcelonaLM Pamiętam jak Tomka Hajto objeżdżał z Ronaldo

1

Pauleta co był?

0

@Firestone Już poklepali kilka razy, trudno na murarzy grać

1

@Janas11224 Hahahha xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?