Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Człowiek się napalił na oglądanie Neymara na mundialu, a tu takie coś, już mi się nie chce
0
Szpaku z Węgrzynem walił czysta chyba
0
Serbia obok nas, Kataru i Kostaryki najsłabsza drużyna na mundialu, jaja xD
3
Martinelli!! Brawo chłopaku
1
Dobry ten Antony
0
@ProMILs Hahahahah xD
1
@czosnekfcb Bezapelacyjnie
0
Madryciaki robią mecz
0
Ale dzisiaj obijają obręcze
1
@JimMorrisonFCB Eh no niestety duża konkurencja
1
Oby Neymar się nie rozdupcył na kilka meczy
4
W końcu Jesus
0
Vinicius piękna wrzutka i piękny gol
0
Niech ktoś mu odsunie ten mikrofon
0
@KrychaFCB Dlatego po jego strzale mieli dobitkę na pusta i jest 1:0
0
Neymar z Viniciusem xDD
1
Barce nie strzelała, ale za to Bayern strzelał, hehe
3
Szpaku odklejka xDDD
2
Gra taki szajs i dobija do pustej
3
Serbii gra jak Polski, a też mają gości z dobrych klubów
Ale przyfasolił, piękny byłby gol
0
Ajaj Neymar, blisko
0
Dobra całą trójkę z ataku na ławę odholować
1
@Lionel_Messi10 Neymar najsłabszy? To ile ten parodysta z 9 ma niby?
1
Tak się kończy wystawianie placka z Tottenhamu, opamiętaj się Tite
0
Dobra dawać za pięknego Martinelliego i Jesusa za blondyna to rusza ten meczyk
1
@Bobo25 Danilo i Sandro to wraki, no ale kto miałby grać
3
@barcelonaLM Pamiętam jak Tomka Hajto objeżdżał z Ronaldo
1
Pauleta co był?
0
@Firestone Już poklepali kilka razy, trudno na murarzy grać
1
@Janas11224 Hahahha xD