1

Karny do cholery dawać

0

Dobrze Zalewski ławka

0

Szczęsny wiedział co Czesiu przygotował i szczerze dopisał 3 pkt Argentynie, a ludzie się oburzyli

2

Daliśmy im się wyszaleć, teraz nasi rusza

2

@dv_7 Walia też nie miała w 1 pplowie

0

Pewnie Meksyk wczoraj balowal i z prostytutkami w basenie się bawił, a dziś jadą nas xD

0

Belmondo chłopie obudź się

0

Zawał xD

6

Jak zwykle eksperci się wypowiadają, wiadomo było że będziemy w ten sposób grać i tak nie ma tragedii, Meksyk wychodzi zawsze z grupy na mundialu, ogarnijcie dupy

0

Dobra ogień

1

@Janiama 3:1 dwie Lewego jedna Ziela

0

@DaPidejpi Remis z Meksykiem będzie dobry moim zdaniem

0

@DaPidejpi Czemu lipton? Z Arabia 3 punkty i wychodzimy :) Arabia w grze pozycyjnej wątpię żeby nam coś zrobiła

1

@Deviler Też pamiętam :D Mimo wszystko liczę na Krychowiaka, ze Szwecją dobrze zagral

0

@MateuszGotowka99 Ja pamiętam błędy Bielika na euro i już wolę Krychowiaka

0

@P33ck Jezu czemu nie Wieteska tylko ten Glik, cieszy Kamiński

0

Teraz jestem w bojowym nastroju, a po 1 połowie będzie "niby człowiek wiedział, a jednak się łudził"

0

@sensej W końcu var mamy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 Z drużynami, które są nastawione na defensywę grają gorzej, więkesze szansę dla nas :D

1

@FcPortoFan1999 Nie, nie. Musi Dania w końcówce wcisnąć

0

@pawello10 No Iran ma dużo wpsolnego z Afryka

0

@taris Wszystko zależy od Meksyku i Arabii

1

@Bocheno1 Między innymi :)

0

@MESSIah16
1. Senegal
2. Walia
3. Polska
4. Dania
5. Japonia
6. Maroko
7. Brazylia/Kamerun
8. Ghana

2

@Lisek Zjadamy ich jak tacos, trzeba uważać na Lozano jedynie

0

Co do filmów i seriali, ostatnio oglądałem film "kierowca" na netflixie z tego roku, nie dajcie się zwieść słabym ocenom, bardzo dobry film

0

@norbi77 Podziwiam, że ktoś więcej niż 3 sezony tego obejrzal xD

0

Lejemy ten Meksyk

2

@fart Najlepsza okazja na przełamanie, Meksyk to nie Brazylia, zapier..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?