Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karny do cholery dawać
0
Dobrze Zalewski ławka
0
Szczęsny wiedział co Czesiu przygotował i szczerze dopisał 3 pkt Argentynie, a ludzie się oburzyli
2
Daliśmy im się wyszaleć, teraz nasi rusza
2
@dv_7 Walia też nie miała w 1 pplowie
0
Pewnie Meksyk wczoraj balowal i z prostytutkami w basenie się bawił, a dziś jadą nas xD
0
Belmondo chłopie obudź się
0
Zawał xD
6
Jak zwykle eksperci się wypowiadają, wiadomo było że będziemy w ten sposób grać i tak nie ma tragedii, Meksyk wychodzi zawsze z grupy na mundialu, ogarnijcie dupy
0
Dobra ogień
1
@Janiama 3:1 dwie Lewego jedna Ziela
0
@DaPidejpi Remis z Meksykiem będzie dobry moim zdaniem
0
@DaPidejpi Czemu lipton? Z Arabia 3 punkty i wychodzimy :) Arabia w grze pozycyjnej wątpię żeby nam coś zrobiła
1
@Deviler Też pamiętam :D Mimo wszystko liczę na Krychowiaka, ze Szwecją dobrze zagral
0
@MateuszGotowka99 Ja pamiętam błędy Bielika na euro i już wolę Krychowiaka
0
@P33ck Jezu czemu nie Wieteska tylko ten Glik, cieszy Kamiński
0
Teraz jestem w bojowym nastroju, a po 1 połowie będzie "niby człowiek wiedział, a jednak się łudził"
0
@sensej W końcu var mamy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 Z drużynami, które są nastawione na defensywę grają gorzej, więkesze szansę dla nas :D
1
@FcPortoFan1999 Nie, nie. Musi Dania w końcówce wcisnąć
0
@pawello10 No Iran ma dużo wpsolnego z Afryka
0
@taris Wszystko zależy od Meksyku i Arabii
1
@Bocheno1 Między innymi :)
0
@MESSIah16
1. Senegal
2. Walia
3. Polska
4. Dania
5. Japonia
6. Maroko
7. Brazylia/Kamerun
8. Ghana
2
@Lisek Zjadamy ich jak tacos, trzeba uważać na Lozano jedynie
0
Co do filmów i seriali, ostatnio oglądałem film "kierowca" na netflixie z tego roku, nie dajcie się zwieść słabym ocenom, bardzo dobry film
0
@norbi77 Podziwiam, że ktoś więcej niż 3 sezony tego obejrzal xD
0
Lejemy ten Meksyk
2
@fart Najlepsza okazja na przełamanie, Meksyk to nie Brazylia, zapier..