Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Dzisiaj będziemy pić Tequilę za zwycięstwo
0
@MESSIah16 Na MŚ 3 drużyny nie wychodzą z grupy :)
4
@Encore Z tym betonem na ławce jak wyjdą z grupy to będzie dobrze xD
1
@Deviler Owszem
1
@fcbkrk123 Dzisiaj wygrywamy jak ze Szwecją
2
5.5 na Arabię z Polską było złapane, już 4.7 xD
3
@JohnA Spokojnie zaraz się rozkreci
1
@JohnA Dokładnie, poza Katarem mecze gituwa
0
Panie Robercie do Ciebie wznosimy dziś błaganie.. No i liczę mocno na Piotrule
1
@Janiama 2:1 Dania
2
@Witekk10 No nie mają, dlatego Argentyna się podłożyła żeby ciekawsza sytuacja miała miejsce w grupie
1
Byle jak wygrać z Meksykiem, jakoś ugrać punkt z Arabia i dobić będącą w agonii Argentynę, plan jest prosty i rozkład jazdy znany
2
Paweł Dybala w świetnej formie cały mecz ława, brawo trenerze, tak to jest jak grają pupilki
2
Jedyny, który wygrał praktycznie w pojedynkę mundial.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2c/Maradona-Mundial_86_con_la_copa.JPG/800px-Maradona-Mundial_86_con_la_copa.JPG
7
Piechniczek wiedział co mówi, leśny dziadek niech nabija sobie asysty z Clemont
0
@Messiah10 Tak to jest jak się z drużynami z Ameryki, a z Europą raz na rok
0
@Transu96 Czyli Argentyna gra z Meksykiem o wszystko
0
@Emhyr Krychowiak akurat gra w tej lidze i da sobie rade
0
Było wiadome
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12460903#comment-12460903
6
Haha potężna Argentyna xD Dobrze Arabia, do pionu ich ustawiać
1
Czekanko na Danie, faworyt do wygrania turnieju pokaże jak powinna piłeczka chodzić
0
@tristan87 Copa to turniej rozgrywany co rok/dwa, Neymar po rundzie w cs'a wyszedł na finał
1
@Bobo25 Nawet z kręcącym się Antonym
2
Gol po karnym, którego nie powinno być, no szkoda, ale chociaż na kuponie siedzi
2
@Encore Teraz to już się nie liczy
1
@gumaz Nie oglądam, będę w mrozie pompowtryski robił xD
0
@Transu96 Nie no chyba Argentyna wyjdzie z grupy
0
Dobra Argentyna remis z Arabia, my wygrywamy z Meksykiem i czekamy już na rywala w 1/8
2
@FabianMrozek Saka nigdzie nie odejdzie
0
1:06 kiedy Polacy widzą, jak sędziowie doliczają po 10/20 minut w czasie meczów na mundialu