0

@FcPortoFan1999 Dzisiaj będziemy pić Tequilę za zwycięstwo

0

@MESSIah16 Na MŚ 3 drużyny nie wychodzą z grupy :)

4

@Encore Z tym betonem na ławce jak wyjdą z grupy to będzie dobrze xD

1

@Deviler Owszem

1

@fcbkrk123 Dzisiaj wygrywamy jak ze Szwecją

2

5.5 na Arabię z Polską było złapane, już 4.7 xD

3

@JohnA Spokojnie zaraz się rozkreci

1

@JohnA Dokładnie, poza Katarem mecze gituwa

0

Panie Robercie do Ciebie wznosimy dziś błaganie.. No i liczę mocno na Piotrule

1

@Janiama 2:1 Dania

2

@Witekk10 No nie mają, dlatego Argentyna się podłożyła żeby ciekawsza sytuacja miała miejsce w grupie

1

Byle jak wygrać z Meksykiem, jakoś ugrać punkt z Arabia i dobić będącą w agonii Argentynę, plan jest prosty i rozkład jazdy znany

2

Paweł Dybala w świetnej formie cały mecz ława, brawo trenerze, tak to jest jak grają pupilki

7

Piechniczek wiedział co mówi, leśny dziadek niech nabija sobie asysty z Clemont

0

@Messiah10 Tak to jest jak się z drużynami z Ameryki, a z Europą raz na rok

0

@Transu96 Czyli Argentyna gra z Meksykiem o wszystko

0

@Emhyr Krychowiak akurat gra w tej lidze i da sobie rade

6

Haha potężna Argentyna xD Dobrze Arabia, do pionu ich ustawiać

1

Czekanko na Danie, faworyt do wygrania turnieju pokaże jak powinna piłeczka chodzić

0

@tristan87 Copa to turniej rozgrywany co rok/dwa, Neymar po rundzie w cs'a wyszedł na finał

1

@Bobo25 Nawet z kręcącym się Antonym

2

Gol po karnym, którego nie powinno być, no szkoda, ale chociaż na kuponie siedzi

2

@Encore Teraz to już się nie liczy

1

@gumaz Nie oglądam, będę w mrozie pompowtryski robił xD

0

@Transu96 Nie no chyba Argentyna wyjdzie z grupy

0

Dobra Argentyna remis z Arabia, my wygrywamy z Meksykiem i czekamy już na rywala w 1/8

2

@FabianMrozek Saka nigdzie nie odejdzie

0

1:06 kiedy Polacy widzą, jak sędziowie doliczają po 10/20 minut w czasie meczów na mundialu


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?