Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska
0
@Transu96 Dlatego, że mam większego, ale nie obrażam się :)
1
@Transu96 Haha chłop jest niesamowity xD
W sumie się śmiej, ale poznane laski w metinie byly całkiem normalne
12
Poradnik jak wyrzucić pijaka na ulicę
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/normal/wot9dVDuHh7nMlTUpLeVOTvUctbW3j5D.jpg
0
@FCB_dimiC Jeszcze nie wiem, bo dopiero dziś mam wolne i idę zaraz graty wziąć z garażu :D Mam nadzieję, że po prostu śruby się wykrecy i wszystko jest całe, dam znać wieczorem
1
Nie mam nic mentalnie, więc świat nie może mi nic odebrać
Mój ulubiony numer egzystencjalny z PL rapu
0
@okiemtypera_lucaxx95 Raków jutro win,Górnik, do tego Bayern win 1 polowa 1.5+ goli Bayernu, Bayern najwięcej rożnych i 6.5+ roga w meczu
0
@Lola120 Na fame z Belmondo będzie się w wannie bił o Rafalale. Ja bym Ciebie Justyś na parkiecie obrócił
1
Fabijański widzę w niezłym towarzystwie się obraca, Dubiel, Natsu i inne gwiazdy xDDD
1
@HighestInTheRoom Wczoraj dopiero dostałem, ale dzisiaj już wszystko pozamykane i taka desperacja
0
@TR3YWAY Czyli idobrze
2
Ale zaraz tosty wleca i będę je jadł codziennie przez 2 tygodnie
1
@mekston W sumie tak, już dzisiaj zakręcony człowiek xD
0
Czemu niby koniec kwalifikacji miałoby być?
0
@dniel Ogólnie przy zakupie warto na kilka oczywistych rzeczy patrzeć, jak wygląda silnik (najlepiej żeby był zabrudzony, a nie czysty nawet może być zapocony), czy przy pierwszym odpalaniu gość już go do 90 nie nagrzał żeby zataić problemów z odpalaniem, lub innym dymieniem, dać mu miodu na każdym biegu, no i przede wszystkim wziąć kogoś kto go pod kompa podłączy w czasie jazdy
0
@FCB_dimiC Przedłuża to zmianę biegów, czesto chce wrzucać wyższy, albo zrzucać przy delikatnych zmianach prędkości, ale te stare A6 C5 jak miałem kilka lat temu słyną z jednych najgorszych automatów :D Teraz Q7 3.6 benzyna w automacie jeździłem i też czułem się dużo gorzej niż w manulanu, ale to już ciężka buda robi swoje
1
@dniel No tak tylko znajdz starego mercedesa ze zdrową buda i podłoga :D
0
@dniel Mój ziomeczek ma Leona 1 skóry podgrzewane, lusterka chowane, w arl 220 kunia i to idzie jak głupie, 6.7 do setki, a spalanie 6.1/6.3 :D
0
@FCB_dimiC Nie rozumiem sensu kupowania czegoś w automacie w tych budżetach, dla mnie beznadziejnie chodzą automaty, każdy w audi którym jeździłem mnie irytował, w dodatku jak się zepsuje to amen xD
1
@TR3YWAY Gulf V, Leon 1, Audi a3 8p, kup lepiej za 10/12 żeby mieć na jakieś zwyczajne naprawy 1/3k
20
@Emhyr Ale po co na mundial skoro jest Jedrzejczyk
11
Cherson dzisiaj
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/elRJttdRbAl9SwiU4p9p0NoWCpIkdEnK.mp4
1
@cris2706 Jak nie dodadzą nowych filmów świątecznych to nie będę miał co oglądać, bo w tamtym roku z 10 obejrzałem xD
1
Ale wtedy latał z piłeczka
2
@Rust_Cohle Bournemouth gra z Everonem
1. 1 / 2.5+
2. X / -2.5
3. 1 / +2.5
4. 2 / +2.5
5. 1 / +2.5
6. X / -2.5
7. X / -2.5
8. 2 / -2.5
9. X / -2.5
10. 2 / +2.5
22
Jedni płaczą, że nie jada, a inni się cieszą :D
https://m.fangol.pl/view/346849/dzieci-lucasa-digne-ciesza
0
@kynio302 Gdzie tu mieszanie do czegoś Boga? XD Oddalamy się od niego po prostu
3
@PatrychoO Z każdym kolejnym dniem oddalamy się od Boga coraz bardziej
3
A więc to tu teraz Blejk przesiaduje
https://glamrap.pl/blejk-i-solar-komentuja-afere-o-20zl/
0
@MesQueUnClub96 Co tam po streamie speeda krzepy nabrałeś?