Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Emhyr Chłop wieku nie oszuka, on opierał swoja grę na aspektach, które z wiekiem najbardziej człowiek zatraca i w tym momencie będzie w każdym klubie z top5 lig piątym kołem u wozu, powinien z dziadkami grać w MLS i dać sobie spokój
2
Kimpembe wypada z mundialu, ciekawe jak będzie wyglądała obrona Francji, czy zagrają z 4 obrońcami czy 3/5/2, bardziej bym się skłaniał ku Theo Saliby Upamecano Kounde, ale pewnie beton Deschamps wystawi Pavarda i Varane przez co szybko odlecą z Kataru
16
Życia cud
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1668404309eHRxJz3LF34dNieIwbRJub,w400.jpg
0
@gumaz Niby tak, ale wolę się trzymać grania za drobne xD
1
Mi psycha siadła? Facet Ty nie wiesz jaka ja mam silna psyche
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMzE3Mzk1NDYwMTqdzr_QBnrjUKn7SIY%3D&source=SB
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEyMzE3Mzc4MTMwMDqee4ScCTHPM0sj-Xc%3D&source=SB
Mundial odda wierzę
0
@wierbafcb Nie no Messi w top10 jest
5
@msmsms W tamtym sezonie Perez mu wygrał mistrza, a teraz tak mu napluł na ryj, niezły rodzyn
3
@Worny Znowu musztarda na obiad..
1
@Encore Kto dostarczy tyle rozrywki i poruszenia? Nikt, dominacja na każdym kroku, jeszcze jak mu Portugalia wygra mundial to będzie hit stulecia xd
3
Cristiano Ronaldo? Top
15
@Pogba Przecież Florentino na tych taśmach powiedział prawdę o każdym kto tam się pojawił xD
1
@MesQueUnClub96 Grają jak miernoty w 5h by nie trafili
No grają 3:0 Juve xDDDD
0
No nic tym razem gola Lazio do 320 zabrakło
0
Eh Lazio i Marsylia dziady
0
Nie no w tym Juve 0:0 będzie jaka stypa xddd
5
@Encore xD
3
Krótko Perez xD
1
@norbi77 to nie gra że zdechnie od razu xD 50 cent dostał kilka kulek i dalej żyje xd
0
@MeMyselfAndI Kubica?!?!
6
Verstappena zwykły buc i egoista? Żadne zaskoczenie
1
Smutny oponiarz :(((
1
@Rust_Cohle Nie ma nauczycielki od matmy i Polaka to zaczyna od 11:30 i kończy 13:30
2
Sainz jeszcze to weźmie xd
0
@Kengo będzie btts, musi być
1
@kiper09 Hahaha dobrze tak oponiarzowi, nie ma wygrywania
0
Samochód bezpieczeństwa musi być
0
@maroon btts a reszta ch.. mnie obchodzi xd
0
Dawaj oponiarz xD
2
Boże zaliczyli tego gola Milanowi jaki fart, 3 mecze do kaski
0
16+ w Legii xddd