15

Olmo gdyby był angolem to już by United 120 rzucalo

3

@Matheu12 Ramos nie ten sam piłkarz, dlatego najlepiej piłka operuje z obrońców i jest szefem PSG w obronie xD No i gra od dechy do dechy

0

@mrboom Ja wiedziałem, że Ochoa to może będzie zmuszony do jednej/dwóch interwencji nie do obrony i je wyjmie, ale mnie zaskoczył jeszcze bardziej, i wyjął karnego Lewego, typ nie do zajechania na mundialach

0

@Bartula Oby te jego pajacowanie się skończyło szybkim powrotem do Hiszpanii

0

@Aneurysm Japonia akurat dużo więcej razy wychodziła

8

@Kapitan hawk Hahaha, ten jest niepodrabialny xDDD Cristiano masz dwubiegunowość?

3

@mextexperu Z szacunku związek radziecki piszemy małymi literami

0

@Rust_Cohle Trzymam kciuki żeby tak było :D

0

@HighestInTheRoom Biorąc pod uwagę, że Kostaryka 3 razy wyjdzie z połowy to nie glupie

0

Kostaryka do boju!

0

Japonia wygrywa z Kostaryka i Dojcze lote walą z mundialu, powtórka z rozrywki z 2018 xD

4

@MesQueUnClub96 Argentyna też i razem z Niemcami odpadaja

0

Niemcy na dziurę? Super sprawa o/

0

@Messiah10 Oczywiście, że nie. Ten mundial będzie specyficzny

1

Ile tu komentarzy pół godziny temu się przewinęło, że Japończycy super grają w przeciwieństwie do Polski xD

0

@Katalonbar Już o tym pisałem, powinni w zębach mu golden Boya wręczyć, w tym wieku chłop jest w top 3 na swojej pozycji

1

1

@Kibic3000 A ja czuję większy niż na poprzednim

0

@JimMorrisonFCB Dla niedzielnych oglądaczy piłki chyba xD

1

@Mroziu Tak czy siak coś się do przodu ruszyło, największe zaskoczenie pozytywne to Glik moim zdaniem, potrafił fajne piłki długie zagrywać, tylko nasze asy nie potrafily jej przyjąć do nogi jak taki Frankowski xD No i Bereś też robił co mógł, plus pewny Szczęsny

0

Największy zawód wczoraj na boisku? Zalewski, Cash, Kamiński, Lewy, Zieliński, Szymański, czyli teoretyczne nasi najlepsi zawodnicy wczoraj dali dupy. Milik przez 10 min był bardziej widoczny niż Lewy xD

0

@Kamiloza91 Davies będzie jak TGV

3

@Kamiloza91 Ja trzymam za Maroko i Kanadę

5

2

@Kessie Podjarała go rywalizacja z potężnym Arsenalem

0

@Encore Pele to się nadaje do dopisywania goli z orlika

2

@Comentateiro Dokładnie, oglądałem sobie każdy mecz Argentyny z tego mundialu i widać było przepaść między Maradona, a innymi na boisku, a boiska dla takich jak Maradona były kartofliskami w porównaniu do tego co jest teraz i zawodnicy nie byli chronieni przez sędziów, gdzie za byle co pokazują żółta

4

@ChampionLW Wczoraj dobre wejście, szkoda że od początku z Milikiem nie grali, Frankowski natomiast katastrofa

4

@MESSIah16 Ronaldo 2002, niebywale że gość ze zniszczonym kolanem poprowadził Brazylię do triumfu no i Zidane 2006

0

@MESSIah16 Eh powinien być podwójnym mistrzem świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?