Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Byś jej pomógł, a nie tylko Antony i NBA po nocach
0
@msmsms Jak się nie uda to zostaje mu telefon do Pani oferującej usługi seksualne za pieniądze i zabranie ze sobą bigosu
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
Najlepsza randka w klimacie zimowym jaka może byc, nie ma bata żeby dupeczka wam odmówiła i żeby randka była nieudana, mowa o lodowisku i łyżwach, normalnie kręcicie piruety, axle, lutzy i jest wasza. No jak jeździć nie potraficie to zostaje wam oglądanie piłki i pucowanie się do piłkarzy
2
Ci dziecko zrobię
3
@ranger3120 Ja 170 wzrostu zakola i co tydzień nowa robię, liczy się charakter
0
@Rust_Cohle Neymar
1
Bardziej przyjemny i lekki film na netflixie z Keira Knightley "Przyjaciel do końca świata"
1
@Comentateiro Straszna dzisiaj pizgawica, zaraz w kalesony zainwestuje
0
@antymadridista100 Neymar
3
@Comentateiro Kim Ty w ogóle jesteś?
0
@Vebrol Nikt nie jest idealny, ambicje go zgubiły
0
@Vebrol Dobrze się zachowuje, mówi co myśli, tak trzeba, ludzie nie lubią takich osób, bo sami się boją mówić co myślą, proste
0
GOAT
2
@Rust_Cohle Dopiero zbiera wszystkie informacje do kupy żeby ostateczną opinie wygłosić na temat wywiadu i samego mentala xD
5
@Sysia11 Wczoraj na dyktafonie po litrze belvedere'a nagrywał
1
@PatrychoO Świetne jest bycie kibicem Arsenalu czytając z boku wojenki między psychofanami Ronaldo i Messiego, albo Barcy i Realu xD
2
@tristan87 Kolejny piłkarski pasozyt bez ambicji xD
0
@DaPidejpi Chyba nie wiesz kto w Chile grał xD
2
@paweldunajecfcb Haha uwielbiam go xD
1
@Kessie id na bluzę Gaviego?
0
@Ojciec5tkidzieci Ała rzeczywiście
1
@ro3ak https://www.filmweb.pl/ranking/vod/netflix/film/Thriller/24 włącz obojętnie co od góry czego nie oglądałeś
9
@IronSanHybrid Ceny spadają xD Snikers mały 3 zł, mleko 4.5 zł, wspaniale spadają ceny xd
0
Top 3 teledysków z PL rapu w mojej ocenie
Chociaż do tego i tak się nie umywa
0
@Encore Blisko? Jak na moje skończą na 5/6 miejscu, Liverpool zacznie grać swoje, a Conte w lidze zrobi Top4 na luzie
0
@Encore Do Arsenalu 11 pkt straty, kiedy do zdobycia było 42 to zle xD
0
@Encore Chociaż trzymać się blisko lidera do połowy sezonu :)
1
@Encore Wypisanie się z walki o mistrzostwo po 14 kolejkach nie jest powodem do krytyki? XD
W dodatku najgorszy bilans bramkowy 20:20 z top7 ekip
1
@Atencjuszek Pewnie Honda jechałeś dlatego machnął ręką