1

@Encore Byś jej pomógł, a nie tylko Antony i NBA po nocach

0

@msmsms Jak się nie uda to zostaje mu telefon do Pani oferującej usługi seksualne za pieniądze i zabranie ze sobą bigosu

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

Najlepsza randka w klimacie zimowym jaka może byc, nie ma bata żeby dupeczka wam odmówiła i żeby randka była nieudana, mowa o lodowisku i łyżwach, normalnie kręcicie piruety, axle, lutzy i jest wasza. No jak jeździć nie potraficie to zostaje wam oglądanie piłki i pucowanie się do piłkarzy

2

Ci dziecko zrobię

3

@ranger3120 Ja 170 wzrostu zakola i co tydzień nowa robię, liczy się charakter

0

@Rust_Cohle Neymar

1

Bardziej przyjemny i lekki film na netflixie z Keira Knightley "Przyjaciel do końca świata"

1

@Comentateiro Straszna dzisiaj pizgawica, zaraz w kalesony zainwestuje

0

3

@Comentateiro Kim Ty w ogóle jesteś?

0

@Vebrol Nikt nie jest idealny, ambicje go zgubiły

0

@Vebrol Dobrze się zachowuje, mówi co myśli, tak trzeba, ludzie nie lubią takich osób, bo sami się boją mówić co myślą, proste

0

GOAT

2

@Rust_Cohle Dopiero zbiera wszystkie informacje do kupy żeby ostateczną opinie wygłosić na temat wywiadu i samego mentala xD

5

@Sysia11 Wczoraj na dyktafonie po litrze belvedere'a nagrywał

1

@PatrychoO Świetne jest bycie kibicem Arsenalu czytając z boku wojenki między psychofanami Ronaldo i Messiego, albo Barcy i Realu xD

2

@tristan87 Kolejny piłkarski pasozyt bez ambicji xD

0

@DaPidejpi Chyba nie wiesz kto w Chile grał xD

2

@paweldunajecfcb Haha uwielbiam go xD

1

@Kessie id na bluzę Gaviego?

0

@Ojciec5tkidzieci Ała rzeczywiście

1

@ro3ak https://www.filmweb.pl/ranking/vod/netflix/film/Thriller/24 włącz obojętnie co od góry czego nie oglądałeś

9

@IronSanHybrid Ceny spadają xD Snikers mały 3 zł, mleko 4.5 zł, wspaniale spadają ceny xd

0

Top 3 teledysków z PL rapu w mojej ocenie



Chociaż do tego i tak się nie umywa

0

@Encore Blisko? Jak na moje skończą na 5/6 miejscu, Liverpool zacznie grać swoje, a Conte w lidze zrobi Top4 na luzie

0

@Encore Do Arsenalu 11 pkt straty, kiedy do zdobycia było 42 to zle xD

0

@Encore Chociaż trzymać się blisko lidera do połowy sezonu :)

1

@Encore Wypisanie się z walki o mistrzostwo po 14 kolejkach nie jest powodem do krytyki? XD
W dodatku najgorszy bilans bramkowy 20:20 z top7 ekip

1

@Atencjuszek Pewnie Honda jechałeś dlatego machnął ręką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?