Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@hefaj6 W takim razie Filadelfię musisz obejrzeć, bo dla mnie tam najlepiej zagrał :D
1
@cris2706 Nie jestem fanem tego filmu osobiście
1
@4drian0 Dostaną lote w grupie 1/8 i tyle będzie z jego wypowiedzi, brak Ramosa, który gra od dechy do dechy w PSG i wygląda lepiej od Marquinhosa to żart
0
@barcelonaLM A czemu miałby nie być spokojny?
3
@Lionel_Messi10 Tak czy siak Maradona zagrał na mundialu w 86 tak, że nikt inny się do tego poziomu nie zbliży na tej imprezie
0
@Michael24 On kontuzje ma
0
Taka bieda na SO w Hiszpanii i brak Ramosa, grubo
1
@MesQueUnClub96 Z flaga na plac i hymn śpiewać, a nie bzdury w głowie
1
Tibijska wiedza podrywania dupeczek
0
@sendesara Cholera rzeczywiście xD
1
Wielki Moriba od 4 meczy poza kadrą Valenci xD
1
Jutro ja tak w kościele
0
@KacperVEB Dałem, że Betis 2 golami nie przegra, przegrywa 0:1 o grają w 10 xD To jest niesamowite
2
@hayek jak @Lola120 pierwsza wyśle
0
Jak tam NNN?
0
@kamilop dokładnie, zgadzam sie
0
@koksik2700 O tym drugim nawet nie słyszałem
1
@Janas11224 To jest autentyk?
0
@koksik2700
0
@PrawdziwyGeralt Na tym zdjęciu wygląda trochę jak moja siorka, czuje odrazę
1
@koksik2700 Fuj xD Wygląda jakby na mocnym towarze była, w nosie jakby krew, usta spękane, twarz też jakby chora
0
@koksik2700 10 lat minęło, a Kula dalej jakieś smutne piosenki dla nastolatek i rozchwianych kobiet nagrywa xD
0
@Emhyr Tego dnia mam urodziny
0
@PatrykBarcelona W kwietniu
9
@MesQueUnClub96 Usunalbym konto
1
@Rust_Cohle Dla mnie to on z gadki jest tak no nie wiem, no nie podoba mi się, a jego kontent mnie od zawsze odpychal
8
@Danny Gaucho Hmm, niby tak, ale możnaby wtedy każdemu w internecie coś takiego przypisać, tym którzy cisna po Najmanie i innych tego typu pseudo sportowcach. Wiadomo, że mało kto stojąc twarzą twarz z gościem, który jest 3x większy zaśmieje się takiemu w twarz :D
1
@siuuu Zapomniałem dodać "byłą"
3
@Cule1234 Głupi i bezbek, potężne starcie
2
@siuuu Francuskiego z Twoją myszka