2

@hefaj6 W takim razie Filadelfię musisz obejrzeć, bo dla mnie tam najlepiej zagrał :D

1

@cris2706 Nie jestem fanem tego filmu osobiście

1

@4drian0 Dostaną lote w grupie 1/8 i tyle będzie z jego wypowiedzi, brak Ramosa, który gra od dechy do dechy w PSG i wygląda lepiej od Marquinhosa to żart

0

@barcelonaLM A czemu miałby nie być spokojny?

3

@Lionel_Messi10 Tak czy siak Maradona zagrał na mundialu w 86 tak, że nikt inny się do tego poziomu nie zbliży na tej imprezie

0

@Michael24 On kontuzje ma

0

Taka bieda na SO w Hiszpanii i brak Ramosa, grubo

1

@MesQueUnClub96 Z flaga na plac i hymn śpiewać, a nie bzdury w głowie

1

Tibijska wiedza podrywania dupeczek

0

@sendesara Cholera rzeczywiście xD

1

Wielki Moriba od 4 meczy poza kadrą Valenci xD

1

Jutro ja tak w kościele


0

@KacperVEB Dałem, że Betis 2 golami nie przegra, przegrywa 0:1 o grają w 10 xD To jest niesamowite

2

@hayek jak @Lola120 pierwsza wyśle

0

Jak tam NNN?


0

@kamilop dokładnie, zgadzam sie

0

@koksik2700 O tym drugim nawet nie słyszałem

1

@Janas11224 To jest autentyk?

0

@koksik2700

jedyny sposób w jaki mogę skomentować. W ogole wstawianie numerów tego błazna, który wziął dofinansowanie covidowe śmiejąc się ludziom w twarz i kupując bmke z salonu powinnno kończyć się banem

0

@PrawdziwyGeralt Na tym zdjęciu wygląda trochę jak moja siorka, czuje odrazę

1

@koksik2700 Fuj xD Wygląda jakby na mocnym towarze była, w nosie jakby krew, usta spękane, twarz też jakby chora

0

@koksik2700 10 lat minęło, a Kula dalej jakieś smutne piosenki dla nastolatek i rozchwianych kobiet nagrywa xD

0

@Emhyr Tego dnia mam urodziny

0

@PatrykBarcelona W kwietniu

9

@MesQueUnClub96 Usunalbym konto

1

@Rust_Cohle Dla mnie to on z gadki jest tak no nie wiem, no nie podoba mi się, a jego kontent mnie od zawsze odpychal

8

@Danny Gaucho Hmm, niby tak, ale możnaby wtedy każdemu w internecie coś takiego przypisać, tym którzy cisna po Najmanie i innych tego typu pseudo sportowcach. Wiadomo, że mało kto stojąc twarzą twarz z gościem, który jest 3x większy zaśmieje się takiemu w twarz :D

1

@siuuu Zapomniałem dodać "byłą"

3

@Cule1234 Głupi i bezbek, potężne starcie

2

@siuuu Francuskiego z Twoją myszka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?