Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aha 3:3 dajcie spokój z tą pilka
1
@Jakchcesz Dupkę spod Kalisza kiedyś miałem xD
1
@MSN30 Z tańszych to Nike zielony i jaguar classic gold
2
Już człowiek się cieszył, że Kalisz 2:0 i po chwili 2:1, oby awansowali
0
@Sulimo Carlitos? XD
4
@Sysia11 Chodzi tu o środkowego obrońce Gabriela, a nie Jesusa. Jesus leci
0
Haha, naprawdę Gabriel z Arsenalu nie został zabrany na Mundial, a jedzie dziadek Silva Alves Telles Sandro, czy Danilo? Grubo
35
Za każdym razem @Rust_Cohle
https://zapodaj.net/images/5e34906327fde.jpg
1
@Kidd Szybko zleci :D
1
@Kidd Nie ma problemu
0
@Kidd O co chcesz się założyć? Może o dobra wódkę?
3
Nie no taki oklep PSG zbierze od Bayernu, przecież dla Neymara i Messiego mundial jest wszystkim, po mundialu już będą mentalnie na rybach z 0.7 o 5 rano, a nie żeby tam biegać za piłką klubowa xD
0
@krzysiobyczek Wystarczy, że kiedyś Koltonia z Borkiem i Hajto w programach słuchałem, ograniczę się do oglądania meczów xD
0
@PatrykBarca Nie oglądam programów piłkarskich, więc się nie wypowiem. Natomiast wszelaka krytyka uzasadniona powinna właśnie trafiać do nich na Facebooka, a tam nic, zero. Tam gdzie się kończy anonimowość kończą się wojownicy xD Najlepsi są Ci, którzy niby nie oglądają meczów z polskim komentarzem tylko zagranicznym, a później piszą opinie o komentatorach, haha
7
Wszedłem sobie na Eleven poczytać, czy ktoś coś pisze o komentatorach i o dziwo nikt, tylko tutaj co minutę płacz o komentaorow xD W zasadzie oglądając mecze PL, czy Serie A nigdy nie miałem wrażenia żeby ktoś kogoś faworyzował na majku, albo po prostu skupiam się bardziej na meczu. Ciekawe jak dzisiaj będą komentować Barcelonę z Lewandowskim w składzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub_87 A Pianista to wiadomo, że świetny, tak samo jak " życie jest piękne" i coś typu Pearl Harbor z wątkami miłosnymi. Te cienie pod powiekami sobie chyba włączę, bo i tak nie mam tytułu żadnego do obejrzenia
1
@MesQueUnClub_87 Niestety nie lubię filmów wojennych, nawet kompani braci nie skończyłem, czy szeregowego rayana, ostatnio wojenny film jaki oglądałem to wróg u bram bodajże, no i coś typu bękarty wojny, lub furia.
1
Chyba najlepszy film na netflixie, który oglądałem w tym roku, ciekawa tematyka i fajnie zrealizowana.
https://www.filmweb.pl/film/Przewrotny+umys%C5%82-2020-847717
1
@Kidd Mam nadzieję, że dostanie z 10 lat, po co taki psychol ma chodzić po ulicach, najlepiej to wyrwać chwasta
1
@masq Wszystko ma swoją cenę :)
0
@Medium Dziewczyna straciła siedem zębów, doznała wielu złamań twarzoczaszki, miała urazy na rękach i korpusie.
z powodu urazów jest po operacji rekonstrukcji oczodołu i nastawienia dolnej szczęki. Musi być nadal leczona specjalistycznie przez ortodontę i chirurga specjalizującego się zabiegach twarzoczaszki. Czeka na rekonstrukcję dziąseł górnych wraz z przeszczepem kości i wszczepienie implantów. Kolejnym zabiegiem jest rekonstrukcja kości nosa.
Ten pewnie dostanie rok więzienia z zawiasami, może jeszcze do niego wróci, bo się zmieni i resocjalizacja przyniesie porządne efekty
0
@Emhyr Za darmo bym tego nie zjadł
0
Kobiecy radar nie wyczuł dynamicznego, agresywnego Oskarka, który nie szanuje kobiet?
https://www.rmf24.pl/regiony/olsztyn/news-proces-o-probe-zabojstwa-po-osiemnastce,nId,6390225#crp_state=1
1
@konrad1661 Werder nie strzeli w 1 połowie 1.42
0
@Rust_Cohle Ode mnie X2 Borussia/podwójna + 1.5 gola, Barca btts, Milan win + 1.5+
8
Słucham propozycji
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/313398030_1987302378127136_7525485862550318480_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5bac3a&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=LRMuk8grfw8AX_MftNO&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfDpHRpvzGT9Gyc-iX29ffFs_M5Kya15NeyRleh2SSSpkw&oe=636F62ED
14
@ranger3120 Głos jak chłop, łapa większa od większości mężczyzn, do tego jakiś beznadziejny tatuaż robiony na melinie z okazji wygranego konkursu na FB i pewnie cały dzień przegląda Instagram z tik tokiem xD
1
@kulek22 Guimaraes Fabinho Casemiro wystarczy. Na pewno lepszy od Francji, Neymar i tak na SPO zagra
3
@Rewolucja123 Kocham przyrodę
0
Rayo to im dzisiaj 5 wsadzi, nieźle chłopaki śmigają