Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bodo dla Lecha, całkiem konkurencyjny rywal
6
@Xwowrak Czego się można spodziewać po organizacji, która od 2000 lat gromadzi majtek na naiwnych ludziach?
0
@Mns21 Z Arsenalem im weszło wszystko co mieli, a Tottenham, Liverpool i Chelsea to cieniasy
4
@Batys Jeszcze tylko Alba w przerwie się popłacze i komplet
14
Zwolnienie i milionowa odprawa
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/normal/LyLhrH0PeqFKr005vkEX0K2q4J1UDvKv.jpg
1
Mental powinno zostać młodzieżowym słowem roku 2022, a nie jakiś gilber
1
@Kessie Może ktoś kupi i każe im grać w baseball :)
1
@Lukas90 Wystarczy poczytać co ludzie wczoraj pisali o United, a teraz strach w oczach, pot oblewa ciało i drżenie rąk xD
0
Znów wylosowano najtrudniejszego rywala xD Rok temu Benfica, Kijów i w LE Eintracht, potegi
2
@Cvzx City zawsze na leszczy trafia
0
@Ojciec5tkidzieci City zawsze leszczy losuje
0
@AmigoBlancos Nawet nie chce mi się tego oglądać tak często między sobą graja
0
@arasz1819 Kiedy ten Messi został mistrzem świata?
1
@Katalonbar Barcelona to nie potrafiła rozegrać składnię akcji rok temu
0
Napoli easy losowanko
1
Hahahaha Bayern z PSG, papa szejkusy @MESSIah16 zadowolony mam nadzieje
0
@Rust_Cohle Jak jechałem materiał robić z jedną kobietą pobożna to powiedziała, że po objęciu przez Franciszka funkcji papieża odzyskała wiarę xD Ładnie wtedy ja wyśmiałem
1
@Rl9k1nG Jak widzę te jego gębę to mi niedobrze
3
@Jakchcesz Między te dwa cuda xD
4
@MESSIah16 Chciałbym tam głowę włożyć
2
@Rust_Cohle Okej, okej..
0
@Rust_Cohle Panele fotowoltaiczne, oddzwonimy do Pana
1
Świątek się skończyła
3
@JimMorrisonFCB Przypomniało mi się i nie mogłem sam zostać z tą myślą przed snem
3
@JimMorrisonFCB W rzeczy samej
0
@Qlimax86 Zjadłbym :)
0
Jakie mentosy lubicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale że sędzia nie pomaga Juve? Szok i niedowierzanie
0
Inter frajerzy, tak to jest jak się z 5 metrów w bramkę nie potrafi trafić xx
1
Juve nic nie gra i wygrywa xD