1

@Barwindg Foden ostatnio w lidze ciągle na ławie zaczyna, wywaliłem Salaha, Fodena i dalem De Bruyne

0

Super, Haaland na kapitanie i ława xD Pewnie wejdzie na 15 minut i mi 2 punkty w fantasy zrobi xD

11

@DonMatteo901 Lewy sztos

2

@ranger3120 To wyobraź sobie, że rodzisz się szczupła laska o wzroście 165+ bez jakichś defektów na twarzy i wygrywasz życie.. o ile raka nie dostaniesz z przerzutami xD

3

0

@Janas11224 Ja raz wykupiłem i po obaleniu 0.7 jagermeietera zasnąłem po 3 walkach xD

0

@magister97r Rasizm

5

@BorzyKrzys Mame nie teraz rozwiązuje zagadkę kryminalna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Dembouz1899 Wczoraj zachlał gębę i już zapalenie, tak tak

1

@Kgorecki2500 Też tak często robię i się przejeżdżam, Atalanta mocno underowa w tym roku coś

1

@Kgorecki2500 W Napoli 2.5+ nie będzie

1

@kryhaa Jak byłem w 2013 na koncercie to jako ostatni w kolejce sobie zrobiłem fotę i browara pod klubem piliśmy xD

1

@MesQueUnClub96 Wiem, że kilka poziomów większy od Twojego, może za kilka raz wdrapiesz się na niego :)

1

@MesQueUnClub96 A to nie sprawdzam, gdyby Friz nagrał to bym posłuchał

0

@kryhaa Jeszcze widzę swoje komentarze wypuszczone w dniu premiery na YT xD

0

@MesQueUnClub96 Friz coś wypuścił?

2

No to lecimy, ciepłe croissanty i mecze angielskiej ligi


0

@JimMorrisonFCB No właśnie jest i dobrze, bo Martinelli czasami ma kiepskie mecze. W lato były duże plotki, więc liczę, że go podpiszą :D

0

@MESSIah16 Też 5 :)
Arsenal 13 lig
Chelsea 6 lig
Pucharów ogólnie mają 2x tyle i na tym kończę.

2

@msmsms Nic nie przegoni, Arsenal na zimę podpisze Gakpo na lewą stronę i będzie majater

0

@MESSIah16 No i co w związku z tym? Przypomnij mi ile Ronaldo wygrał razy LM, a ile Barcelona w całej historii

6

2

Aubameyang: Arsenal to nic osobistego. Wracam. Jestem niebieski. Jestem gotowy. Do dzieła.

Dobrze, dobrze szczu.., niech gada więcej to chłopaki bardziej zmobilizowani wyjdą żeby jego klubik miał jak najwieksza stratę do top4

0

@626 Szpaku już szklanki do piwa wyciąga

1

@kryhaa Idzie w zarobek i młodsza część słuchaczy, naturalne

0

@Khajio To polecam na stronę Arsenalu wejść, bardzo sympatycznie się rozmawia. :)

2

@msmsms Mecz jest i się dobrze bawią wariaty, miejsca nie bylo na trybunach więcej :D

18

@Krzychu1010 Gacie z kelwina klajna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?