Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Encore Nie
1
Uczestniczyć w takim czymś, marzenie
1
@P33ck W czasie zabijania jak dla mnie nie był jakiś genialny, za to w Detektywie przeszedł samego siebie
1
@Emhyr były poseł* xD
2
@sharkon Dla Polaków nie będzie, nie zasługujecie
3
@cris2706 Ja mam dalej bekę z tego jak jakiś łeb z policji myślał, że się osram mandatu za brak maski w sklepie, jak usłyszał o sądzie to upomniał i siema xD
2
@Barca1992 Dobrze, że do tego czasu zdechnę, bo lepiej już nie będzie
1
@Rust_Cohle Co ten grzyb z kontentem dla dzieci z dużymi głowami świruje jakiegoś prawilniaka w utworach xD
Pewnie u @MesQueUnClub96 w klasie buja
0
Najlepsze polskie rapowe płyty 2022?
Pierwsze miejsce niepodważalnie, tak naprawdę jedyna rapowa płyta w tym roku z Polski, którą można kupić bez wyrzutów sumienia zakupu, tak wyglądać powinien rap od Intro po ostatni numer, niestety w tym kraju to rzadkość ostatnimi czasy.
1. Otsochodzi - Tarcho Terror
2. Kukon - Rough n'Gentle
Całkiem niezła płyta do posłuchania kilka razy w samochodzie, na minus oczywiście monotematyczność.
3. Małpa - Bóg nie gra w kości
Na podium myślę, że zasługuje już weteran sceny, niemałe zaskoczenie dla mnie, że "dinozaur" jakiś w tym kraju wyda jeszcze słuchalną płytę. Fajna warstwa liryczna jak zawsze zresztą u Małpy, ciekawy dobór bitów, na minus trochę kwadratowa nawijka i w niektórych utworach jakiś stłumiony wokal, ktoś dał nieźle dupy z miksem.
No i to tyle w sumie, reszty nawet nie ma sensu sprawdzać.
0
@DaPidejpi Dokładnie, czarna perła w sercu i zawsze się oglądało Kamerun dla niego, ale gdzie mu do Francuza, litości
9
Eto'o: "byłem lepszy od Henry'ego" xD
1
@wasacz Gdyby mi oddała swoje przepocone skarpetki z meczu..
0
@Rust_Cohle
1. 1 / -2.5
2. 1 / +2.5
3. 2 / -2.5
4. X / -2.5
5. 1 / +2.5
6. 1 / -2.5
7. 2 / +2.5
8. 2 / -2.5
9. 1 / +2.5
10. 2 / +2.5
1
@escarabajo No akurat u niej widać dużo większy pociąg do takich rapowych rzeczy niż popowych, ale w popowych rzeczach ze swoim głosem też się świetnie sprawdza, mam nadzieję że wypuści jakaś płytę bardziej radiowa żeby ludzie w szerszym zakresie o niej usłyszeli, bo potencjał jest duży
0
@Emhyr Ogólnie na przestrzeni F1 było nudne, ale w tym sezonie było sporo wyprzedzania, gdyby nie nieudolność ferrari to sezon kompletny byłby i ciekawy
5
@VegetaPolska No nie znowu codziennie czytać będzie trzeba o gościach co skaczą w to samo miejsce przez 3 godziny xD
0
@escarabajo Coś Ty już dłuższy czas, od 5 lat ja znam właśnie z Alkopoligami
5
@koksik2700 Ciekawe jakby ludzie się poznawali skoro kobiety w 99 procentach do facetów same pierwsze nie zagadują xD
0
Rosalie jedna z najmniej docenianych polskich artystek. No ale co się dziwić, jak większość nie przesłucha nawet jej kilku fajnych kolaboracji z artystami zza granicy
6
@P33ck Ludzie w końcu zaczynają otwierać oczy, szkoda że tak późno. Giroud jest najlepsza 9 w historii taka prawda
2
@Striker Tak samo Sociedad ma 1 miejsce, mecze o nic
2
@BulaKG Magik
1
@hayek Też prawda, chyba nigdy nie widziałem tak nudnego filmu z wysoka ocena jak ten "pewnego razu w Hollywood", gdyby nie Di Caprio z Pittem w jednym filmie miałby z 5.0
2
"Zabić, jak to łatwo powiedzieć" ocena na filmwebie 5.8, a "pewnego razu w Hollywood" 7.3, ludzie w tym kraju mnie zaskakują bezguściem
3
Factos
https://x.com/ElessharRM/status/1588285924214902785
0
@okiemtypera_lucaxx95 xD
0
Oczy zwilżone
1
A już w następnym roku Raków w LM będziemy oglądać
0
Kiedy nie tak dawno trenowałeś Messiego, a dziś dostajesz w łeb od Lecha w pucharach xD
1
@IronSanHybrid Świat się kończy