Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zawodnicy PSG jacy zadowoleni, oni jeszcze nie wiedzą, że lecą w 1/8 xD
0
Hahahaa Benfica gol, brawo brawo. Klepcie sobie dalej katarvzyc!!!
0
Dobra Juve, albo Benfica, ruszać się
2
@antymadridista100 Juve zagra w LE przecież
0
Messi nawet nie nadąża do tych kontr
1
Jaki spalony gdzie spalony
0
Dobra Chiesa walnna 2;2
1
Dalej Juve wsadzić im na 2:2
3
@Barwindg Wiadomo, że o Miliku
3
I cyk PSG na 2 miejscu w tym momencie, wspaniale!
0
Giroud 2 gole i asysta, koncertowy występ
2
@Barwindg Bo połowa komentatorów to ma wadę wymowy
1
@takisobiektos Dzięki Giroud warto dodać
0
@Kamiloza91 Jeśli chodzi o serial to ja, bardzo dobry, polecam
7
Kamil Glik podczas meczu z Argentyna na MŚ w katarze
https://pbs.twimg.com/media/FeUc7CFWAAgEiGL?format=png&name=small
0
@Tomo1989 z generatora
0
Messi z Mbappe i Neymarem wrócą wypompowani po mundialu i bez motywacji do gry w klubie, to poleca z tej LM jak Hurkacz dzisiaj z Paryża
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/11/pU1XOdI9aRZVLgteIjWxzQElBtUghFsv.mp4
Jadymy
0
Gol Mbappe siedzi, dawać 8.5 rogów over
1
@VamosRakieta Przegrywać u siebie z Dinamo to ośmieszenie, w dodatku porażka z Brighton i dwa remisy, 10 punktów straty do Arsenalu :)
0
@mekston Kurde zapomniałem xD
0
Chelsea się dalej ośmiesza xD
0
@MesQueUnClub96 PSG nie trafi na Real, bo dla Realu jest Dortmund
0
Dobra Juventus dzisiaj mecz sezonu i szejki trafiają na mocny zespół w 1/8 typu City, i odpadaja
0
@Janiama A za rok powrót do normalności
2
@bartas97 Ona zdała podstawówkę, a nie matematykę
0
Uff 9 rożny, po pierwszej połowie myślałem, że po kuponie
1
@Lionel_Messi10 Tak Messi odejdzie do zimnej i deszczowej Anglii bez znajomości angielskiego, i rodzina też na pewno pójdzie na to xD
1
@Cadafaz Hurkacz grający jak 42 letni Karlovic nie jest żadnym przeciwnikiem dla topki
0
@MesQueUnClub96 Pisz dalej farmazony, że Rune od FO nic nie gra xD